Nová vylepšení - chyba?

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Geralt64, 10/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    U nového vylepšení s názvem Vyztužená žebra je uvedeno:
    Voodoo body +14000
    Zásahové body +14000
    Prevence poškození +10%
    Pokud ho nasadím, tak se mi štít i HP zvednou o uvedených 14000 bodů, ale prevence poškození se zvedne jen o "fantastických" 0,05%. Kdepak je chyba?
     
  2. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Mozno je to myslene s tvojej prevencie čo maš na lodi
     
  3. Lucie

    Lucie Rádoby autor

    Taky mám ten stejný problém.Po vyjmutí všech trámu mám prevenci poškození 51.25%,po nasazení trámů zpět je prevence stále
    51.25%,ale když nasadím vystužená žebra tak se prevence bez trámů opravdu zvedne o 10%,ale světu div se, když tam pak přihodím zbytek trámu, prevence opět klesne 51,31,takže zvýšení jen o 0,06%(
    V popisku vystužených žeber se píše +10%.)
    což se při zvýšení jen o
    0,06%
    vzhledem k menšímu hp o ubrané sloty vůbec nevyplatí.To samé u lucerny hodnoty uváděné v popisu neodpovídají.Tak může mi to někdo vysvětlit jak to teda funguje.?Protože jinak jsou to vyhozené peníze za nic.
     
    Naposledy upraveno: 10/10/17
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jak jsme i informaci doplnili některé hodnoty se průměrují jiné jsou absolutní
     
  5. Lucie

    Lucie Rádoby autor

    Tak by bylo dobré aby tam bylo napsané s čím a jak se teda průměrují a ne aby to člověk musel zkoušet až po koupení věcí.Je jasně napsáno v popisku,že vyztužená žebra přidávají Voodoo body +14000
    Zásahové body +14000
    Prevence poškození +10%
    U věcí za perly by se to dalo ještě pochopit,ale u věcí z platební oblasti se mi to zdá dost nefér jednání od Bp.
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To, že je něco uvedeno v informacích, tím bych se Poseidone neoháněl. Za 1. informace jsou plné chyb, např. v popisu na fóru (Akční předměty) je uvedeno, že Vyztužená žebra přidávají 18000 bodů života. Na moři je uvedeno 14000 a to i ve skutečnosti přidávají. Za 2. myslím si, že ani sám nevíš, co znamená, že se některé hodnosty průměrují (osobně dost silně pochybuju, že to ví i někdo z programátorů v BP). Stejně jako Lucii by mě ale opravdu zajímalo, co znamená ono v závorce uvedené Průmerná hodnota. Co se musí zprůměrovat, aby z 10% bylo 0,05%, to je mi záhadou. A nedat tyto informace před uvedením věcí na trh (vlastně do platebky) to už je opravdu hodně mimo mísu.
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, pakliže jsi s tím nespokojen, že jsme získali nějakou informaci tak pak proč se ptáš. Jestliže mám informaci a dodám jí tak je to špatné tak co bys potom chtěl. My dostaneme nějaké informace s tím, že je máme dát tak je dáme. Byla tu i Beta, kde se daná věc testovala. Nicméně čím bys to ponížil asi tak je to samozřejmě jen moje logika, ale nedivil bych se kdyby tomu tak bylo. Podle mě dali trámu hodnotu pro jejich potřebu, kterou nevidíme a to, že trám má například 0% do obrany. Pakliže dám například 100 trámů a 1 žebro tak si to pak můžeš spočítat.
     
  8. Lucie

    Lucie Rádoby autor

    Poseidone tvé vysvětlení je sice hezké ,ale nás to stojí peníze,tak chcem jen to co Bp inzeruje a prodává.A to ,že je mezi Bp a váma špatná komunikace, povede jen k tomu ,že si tady nikdo už nic nekoupí.Příště si hodně rozmyslím jestli vůbec něco kupovat.
     
    železny.dědek.CZF tohle ocenil(a).
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Očekával bych informaci o hodně přesnější než tu, kterou jste získali (ale vím, že to není vaše chyba). Jestli je to tak, jak píšeš, tak potom ty předměty absolutně nemají cenu a měli jsme to vědět před tím, než jsme je koupili. Opravdu bych to nekupoval, kdybych tohle věděl.
     
  10. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Podla mna su tie vylepšenia uplne zle. Ja som si zakupil tu najlacnejšiu sadu Burkovych lampašov . Su tam 3 kusy.Malo bi mi to dat plus 10% poskodenia delami a 2,5 % kritik, a minus 10% zabranenie škodami. Lenže kritik mi nezdvihlo a ani škody delami ale ked mam obranu 36% zabranenie škodami tak pri aktivacii tychto 3 vylepšeni mi stiahlo 30% z obrany. A teraz mi NPC ktore mi uberalo 6800-7000 HP ubera 13500HP a to jak pišem tak my to malo dat podla toho 10% poškodenia delami krat 3 kusy a 3x 2,5 % kritik. A ked chcem mat ich aktivovane tak musim vyhodit z rozširenia 30 tramov a dat si tam vylepšenie čo mi nič neprida ale naopak ešte mi budu NPC davat raz tolko škod.Mam sa na čo tešit ked bude nejake akčne NPC do mna strielat . 1 až 2 rany a som dolu :eek:
     
  11. INeverDieLP

    INeverDieLP Pisálek fóra

    To je informace jak blázen :D :D "Průměrná hodnota" :D :D Tohle má do informace fakt daleko ;-) Uvažoval jsem o nákupu, ale díky za příspěvky, rychle jsem si řekl, tohle fakt ne ;-) Až hodí INFORMACI, z které hodnoty se vychází, jestli je proměnná a kdy, pak to můžeme brát jako informaci. Pokud napíšou zvýšené poškození o 10% za jednu lucernu, tak předpokládám, že je to například zvýšený dmg z 5 000 na 5 500. Čekal jsem, že to bude nějaký fake, jelikož co by udělala každá lucerna za 10%, kdybych jich na loď dal 10 ;-). 100% dmg navrch? :) Jasné oklamání spotřebitele, můj názor ;-)
     
    *R(jr) tohle ocenil(a).
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    BlackOuts: 1. je potřeba se pořádně podívat, 2. je opět chyba v popisu - za 1. u Bouřkové lucerny je uvedeno Prevence poškození -10%, takže ti to má prevenci snižovat a ne zvyšovat, za 2. na moři je uvedeno Kritické poškození 2,5%, ovšem na fóru (Akční předměty) je uvedeno 2,5% na Prevenci kritického poškození. Co platí zjistíš, až to vyzkoušíš :)
    Ovšem je zajímavé, že na fóru je v popisu Bouřkové lucerny u snížení prevence o 10% rovněž napsáno Průměrná hodnota, pokud ale Lucernu nasadíš, tak se ti prevence sníží o celých 10% a ne o nějaký záhadný průměr jako u Žeber, kde se zvedne jen o 0,05% místo 10%. U plusových hodnot zřejmě "průměrná hodnota" funguje, u mínusových ne :)
    Vysvětlení se určitě hned tak nedočkáme (jestli vůbec někdy), protože umělci z BP sami neví, co vytvořili a jak to má fungovat. Jako vždy :):)
     
    Naposledy upraveno: 11/10/17
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    vždy si to také rád vyzkouším, nyní mám možnost a nejsem z toho úplně moudrý a musím s názory souhlasit.
    Pro "rýpaly" možnost byla i pro ostatní na Beta serveru, proto je určený a byly tam úplně stejné hodnoty, když si projdu diskuzi k Betě, tak tam nic z toho nenajdu, nejčastější otázkou tam zůstává kdy bude spuštěna :), je to škoda, pokud by to tam bylo, věřím že by si to většina hráčů nekoupila a možná by to byl důvod pro změnu hodnot.

    pouze můj názor na tento předmět:

    Vyztužená žebra

    [​IMG]


    Vyžaduje:
    • 25 sloty
    Vlastnosti:
    • +14 000 Voodoo bodů (Absolutní hodnota)
    • +14 000 Bodů života
    • +10% k prevenci poškození (Průměrná hodnota)
    základ Prevence na lodi 32 %
    pokud nasadím 1 tento předmět, tak se mi zvýší prevence na 42 %, při druhém se mi zvýší HP, ale prevence už zůstává na 42 %.

    25 slotů mi ubere 25 x 1200 HP = 30 000 HP ... bez komentáře
    HP jsem v FAQ opravil dle moře z 18K na 14K
    největší "zlom" je pokud doplním zbývající trámy, po té se mi hodnota 42% sníží na 32,25%
    Zkoušel jsem prevenci na moři a hodnoty souhlasí, bohužel hodně hráčů mě při tom topí ;).

    Až potkáte loďku na MS2 se jménem SFM_Mirek, nezapomeňte ho sestřelit ...

    pěkný den
     
    železny.dědek.CZF tohle ocenil(a).
  14. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Geralt64 maš pravdu treba sa poriadne pozret. Pisal som že mi to ma dat -10% prevencie a nie že mi ma dat vetšiu obranu o 10%. S tym som aj ratal že mi to zniži , ale podla toho bi malo bit aj o 10% vetšie škody sposobene delom , čiže 10x3 lampaše je 30% vetšie škody delamiako je to aj napisane na tych vylepšeniach. K tomu Kritickému poškození 2,5% je napisane na mori + 2,5% kriticke poškodenie a bolo to pisane aj na tych balikoch ktore som kupoval . Tak ma to pridavat + 2,5%kritiku a nie prevenciu kritickeho zasahu. Ked si to aktivujem tak mi aj naskoči vo vybaveni lode v tabulke Hodnoty že mi zdvihlo kriticky zasah o7,5% a neukaže mi že mi zdvihlo prevenciu kritickeho zasahu, ale ide o to že aj tak mi ten kriticky zasah nezdvihne pri strelbe a nezdvihne mi ani poškodenie delami o 30% a ani o 10% nie ale škody od NPC mi zdvihlo o tych 30% a to je jedine čo na tom akože vylepšeni ukazuje spravne. Je to cele dogabane a ak to nema fungovat tak nech tie vylepšenia stiahnu a vratia peniaze alebo miesto toho nech daju v tej hodnote niečo ine na vyber
     
  15. SemtexC∞L

    SemtexC∞L Perspektivní autor

    Není lepší si tam nechat elitní trámy?
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Promiň BlackOuts, pořádně dívat se musím já :)
     
  17. Mirek

    Mirek Titán fóra

    bez další reakce, zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.