nove talenty

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem strýcu, 19/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    ja sem si teda nasel uz novou hru nemam tolik trpelivosti abych po 5letech hrani zacinal s talentama o 2 roky zpatky a navic daval perle a koruny za talenty kdyz ani k tomu neni ofiko to je asi pro spravce ceskeho fora moc prace mnejte se tu fajn pirati
     
    §§§vampír§§§ tohle ocenil(a).
  2. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Souhlasim, opravdu divny pristup. Zasah do hry velkej a vysvetleni nula. Reset talentu - vubec netusim za jakych podminek. Zresetuje se to vsechno, nebo jen cast ve ktere jsem ?
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    oficiální informace k vlastnostem nemáme, budeme muset si je sami vytvořit, podobně jako např. příšery, PZ aj. - pracovní verze. Zatím to stále není úplně sedlé, jak si můžete přečíst v patch, dochází ke korekcím a úpravám.

    Moc práce není problém, spíše to jak se to mění, jeden den to uděláme a druhý den tady budete psát že jsme to udělali špatně. Když to budeme nyní psát, bude to pouze naše iniciativa a budou tam chyby.

    Pokud jde o změnu a můj názor, do teď bylo 70 TB ze 144 TB možných. Nyní je to 1050 TB z 1050 TB, podle uvážení každého hráče.
    Ten kdo bude mít dostatek prostředků nebude muset přehazovat, ostatní přehazovat jako doposud. Osobně jsem měl také 70TB a za vrácené krystaly jsem znovu obsadil pozice, které jsem měl doposud, stálo mě to nějaké perly a koruny, něco kolem 2M a 100K korun, ale pokud nebudu chtít už nic budovat stačí mi to k boji k farmaření ne.

    Včera jsem četl názor na chatu, že byl hráč full a teď má polovinu. 70 TB ze 144 TB, co bylo doposud je také pouze polovina a pokud by BP zvolilo tuto variantu, že by se navyšoval počet možných třeba až na 144 TB. Ať si každý vzpomene, když se navyšovalo z 50 TB na 55 TB a dále po 5-ti. Kolik by stál poslední talentový bod, když první stál 5 krystalů a sedmdesátý stál 7000 krystalů a to byl ještě v průběhu zlevněn. Podle posloupnosti by stál poslední talentový bod 29.200 krystalů a celkem za 71-144 TB cca. 1. 300.000 krystalů, ale možná by to bylo pro některé hráče přijatelnější …

    pěkný den
     
    Bibi tohle ocenil(a).
  4. matfons

    matfons Aktivní autor

    mna by len zaujimalo, kde v novom strome talentov su lodny sluhovia. Alebo ich bude treba STALE kupovat na ciernom trhu? A ked pride situacia ze dlho nehram a zrazu som bez nich? Bude treba cakat na to kym znovu budu na čiernom trhu? ;)

    dalsia vec ktora mi neda spavat ;): pre hracov s levelom 26+ sa vytvorila na mape liona moznost ziskat tokemy na reset talentov. A pre hracov s levelom do 26 nic???
    BP dal sice kod na 500 tokenov ale nikde neni pisane ci 1 reset stiahne z uctu 500 alebo to bude stahovat po 1 ?
     
    Naposledy upraveno: 20/9/18
  5. Kraken-52

    Kraken-52 Pisálek fóra

    po jednom
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj matfons,

    Ikona pro zisk tokenů, tak daleko jsem se zatím nedostal, nedovedu ti odpovědět, ale v "patch" je oznámeno, že za sestřelení NPC lze získat token, možná s tím souvisí.

    500 nebo 1
    Ano psané to nikde není, tak to mohu napsat zde.
    Při resetu zmáčkneš to tlačítko vpravo dole a nestane se nic, jen to že se změní na tlačítko "storno" do této doby ti to žádný token neodebere a ani to nic nevyresetuje, jak tomu bylo dříve za 100 krystalů.

    Funguje to tak, že pokud chceš odebrat talentové body, tak zmáčkneš "resetovat" a odebíráš talenty obráceně do skladu, na vlastnosti se tě změní ikona (+) na ikonu (-) za každé zmáčknutí tě to odebere 1 teken, stav tokenů uvidíš při najetí kurzoru na tlačítko resetovat. Kódy jsou nyní 2, je možné vyzkoušet k dispozici je 1000 máčknutí :)

    Ve slovu "resetpvat", je chybička je to nahlášeno.

    pěkný den
     
  7. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Popravde pro maly lodicky to je uplne podpasovka ... z puvodnich 21 talentu a rychlosti harpun na full, se mi ted na male lodicce podarilo poskladat 60 talentu/bodu, coz je uplne nic :( (50 do strelby a 10 do harpun, ale rychlost harpun v nedohlednu) :(
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  8. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    Zdravím,
    Nové talenty jsou super pro hráče co mělo přes 50TB(starých) BP dal na zpět více krystalů než si do TB investoval :) Pro začínající hráče a malé lodě je to hrozně špatné a nákladné, kdo chce začít od začátku musí jít na PVE (GE7) tam si koupit balíček za 1140kč ze 150 000 Krystaly :) Nebo má bp v budoucnu plán dát i nějaké výhodné balíčky z krystaly na všechny servery aby vydělal nějaký balík zas :) Jediné mínus na nových talentech jsou truhly že je tam jen na truhle ta mapa co tě hodí na cca 42 sekund na mapu kde musíš rychle něco sebrat, radši bych tam dal třeba 1lvl - 10 beden 6lvl - 60beden a ty procenta co tam jsou :) Jinak vše jde tet lépe rychlejší střelba a o 20děl na víc to je hlavně plus pro hráče i pro BP :)
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel jestli do budoucna budou nějaké výhodné balíčky i pro ostatní servery info nemáme. Toto info dostáváme většinou těsně před oznámením balíčku jako takového. Můžeme samozřejmě předat dále informaci se zájmem hráčů. I když nejlepší by bylo udělat dle pravidel návrh aby bylo vidět, že je opravdu zájem spousty hráčů.

    Pakliže jde o ty sluhy nový strom talentů jsem zatím nestudoval, takže nevím nicméně dle informací, které byly při testování měli v talentech být a tím pádem pak by mělo dojít k odebrání ze hry sluhů jako takových.

    EDIT: Co se tak zatím dívám tak v Přehledu poškození je v jeho druhém stupni Supersalva a u ní se píše:
    Doba nabíjení pro první stupeň je to -0,5%
     
  10. benjik6

    benjik6 Rádoby autor

    a bonus na truhly je v nových talentech pouze to eldorádo ? dík
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Osobně jsem to nezkoušel. Takže nevím jestli přidává bonus jako takové, ale tento mistrovský talent je nastaven k přeskoku na speciální mapu, kde je loď rychlejší a hráč získá více perel z glitzů a větší odměnu z truhel, Tento skok na danou mapu ovšem trvá pár vteřin. Ale jestli to zvyšuje odměnu jako takovou na běžné mapě opravdu nemám vyzkoušené jedině jestli někdo z hráčů.
     
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Po dobu "bonusu" jsi na speciální mapě. Z ní se dostaneš až po ukončení "bonusu". Po návratu na normální mapu dostáváš zase stejně, jako před "bonusem", tzn. méně, než dřív :-(
     
  13. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    Poseidon- Tak co jsi za moderátora když to ani nevyzkoušíš a chceš tu pak radit hráčům!
    BP zjistil že každý kupuje klíče tak to prostě vyřešil tak aby na tom se nedalo tolik vydělat :)
     
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "†R.I.P[†],

    v současné době je tolik věcí nových, že by mohl člověk jen zkoušet. Pro tebe je toto asi to nejdůležitější na SEA a pro mne zase něco jiného, až to vyzkoušíš, můžeš tady poradit hráčům místo R.I.P.pání do moderátorů :p.

    pěkný den
     
    CM_Miky, Poseidon a Bibi tohle ocenili.
  15. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

    • Vulgarita
    truhličky ***** normálka u bp za 40s toho moc ne sebereš a ještě musíš nahrát 100 bodu po 1
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj souhlasím naprosto s kolegou. Zároveň dodám, že není žádnou podmínkou jakéhokoliv moderátora vše vyzkoušet. Možná by sis měl napsat provozovateli aby ti udělal speciální funkci radič a následně ti sdělil náplň práce jednotlivých pozic. Zároveň když jsi tak "znalý" tak si uprav velikost podpisu dle pravidel.
    Ahoj -samo854-, prosím dle pravidel děkuji.
     
    Bibi tohle ocenil(a).
  17. benjik6

    benjik6 Rádoby autor

    díky Geralt64
     
  18. Elite8

    Elite8 Zelenáč fóra

    Deje sa to este niekomu, ze majstrovsky talent sa sam prehodi? V nicivej plachte som si nastavil pripraveny na palbu a po nejakej dobe sa mi sam prehodi na brutalnu palbu. Tym padom pridem o nazbierane % a musim ist znovu a znovu :/
     
  19. smrticijachta-cz(UN)

    smrticijachta-cz(UN) Zelenáč fóra

    Talent se Ti sam neprehodi. Myslim, zes omylem kliknul a zmenil si mistrovsky talent sam :)
     
  20. Elite8

    Elite8 Zelenáč fóra

    smrticijachta-cz(UN) - nezabudaj na to, ze mysliet neznamena vediet ;) Keby som na nieco klikol tak by som sem nepisal. Stalo sa mi to uz par krat, preto viem, ze som nic neprepinal.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.