Nové úlohy a PZ

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 3/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj Piráti!

    Vo FAQ je hrubý náčrt nových úloh a PZ
    >>> TU <<<. Veľa z Vás je šikovnejších, prípadne majú viac času. Takže získate informácie o niečom, čo vo FAQ chýba, alebo nie je dopísané (???), prípadne sú nezhody - napíšte to do tejto témy a upravíme to.

    Ďakujem Vám za Vašu spoluprácu.
     
    Bibi tohle ocenil(a).
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Úkoly na 25 levelu
    * Túto úlohu odovzdávate zadávateľovi Barnacle Ballard na mape 24/1.
    ** Túto úlohu prijímate aj odovzdávate u zadávateľa Barnacle Ballard na mape 24/1.
    Jak * tak ** je uvedeno špatně. Není to na 24/1 u Barnacle Ballard, ale na 22/1 u Bill "Svijonožec" Ballard
    A ještě jeden dotaz: dle info o patch day ma dojít ke změně PZ na lvl 26. Dá se předpokládat, že nebude nutné nastřílet 5x syna chaosu, ale jen z něj odebrat určité HPčko. Budou hráčům vráceny koruny, za které najímali loďstvo, aby syny chaosu mohli střílet? Jedná se o poměrně dost těžce získaných korun. Neměl by to být problém, když odebrat herní předměty, nakoupené díky chybě BP, a vrátit za ně perly se povedlo hned druhý den :)
     
    Naposledy upraveno: 3/2/17
  3. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Jo jako je to pěkné, ale když mám úkol na 1x podivná mapa moře a mám 1/1, jdu odevzdat, tak úkol odevzdat nejde. Zkoušel jsem zrušit úkol a znovu vzít, taky F5, odlogovat... Nefunguje nic
     
    Naposledy upraveno: 5/2/17
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj SANDOKAN*cz*, bohužel zde ti na loď nevidíme. Problém byl už dřív u zadavatele, že loď stála daleko od něho.
     
  5. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    ve vzdálenosti to taky není i když stojím nejblíž jak to jde, úkol se odevzdat nedá. Navíc ten úkol podle tabulky hotový není a je tam napsané toto: [​IMG]
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Podle toho, že tam vidím loďstvo, tak jsi na 24/1. Musíš na 22/1. A toho, že ti to nepíše, že je úkol hotovej, toho si nevšímej.
     
  7. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    takže to není chyba, ale jenom musím jít pokračovat na 22/1 ? to mě vážně nenapadlo
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Je to chyba, ale jen v popisu tady na foru. Stačilo si přečíst můj první příspěvek v tomto vláknu :)
     
  9. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj,

    úlohy som robila len na základe toho čo poslali z Nemecka a teraz to budem prechádzať aj v praxi. Dnes som si tiež všimla chybu s tou mapou 24/1, respektíve zadávateľa.
    Čo sa týka PZ, čakám kedy ju zmenia aby som ju mohla urobiť. Podľa doterajších informácií nebudú nič vracať čo sa týka danej PZ.
     
  10. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To jsme asi celkem čekali, že nám nic nevrátí. Ale zkusit jsem to musel :)
     
  11. Ṽalkýrja

    Ṽalkýrja Pisálek fóra

    Ta PZ na lvl 26 je totální úlet, nastřílet 100 milionů z lodě co má 100 milionů HP, když se tam potká 40 lodí tak každý nastřílí tak 2 miliony. Kdyby to alespoň jednou za hodinu vyskočilo to NPC , ale tahle dojdou hráčům koruny na posílání loďstva a co pak ?? Pár lidí se dostane nahoru a ostatní se na to raději vykašlou....kdo toto vymyslel by měl občas použít hlavu a nebo si tu hru zahrát a vyzkoušet si ty PZ.
     
  12. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    Ṽalkýrja nechceš snad udělat vše hned?je to hra a tak to ber a ne jen hura at to mam;).nevim proč vše mit hned a pak koukat a nudit se
     
  13. Ṽalkýrja

    Ṽalkýrja Pisálek fóra

    Nechci všechno hned jen je to nedomyšlený, jak mám nastřílet další koruny když nemůžu příjmout další úkol protože bych si zrušil ten hlavní? Nehledě na to že příjde restart a BP ti úkol zruší bez náhrady. Teď tam všichni čekají a koukají až tam někdo pošle loďstvo....navíc to stejně dopadne jako z 21 - 25 PZ skončili a nahoře nikdo nejezdil. Kvůli NPC tam je použitelná totiž jen 21 - 22 mapa :) Doufám že BP dostane rozum a dá ty PZ do platebky nebo tak něco, ne každý má čas tu ztrácet čas a dělat PZ měsíce....
     
    SANDOKAN*cz* tohle ocenil(a).
  14. Veenomy

    Veenomy Zelenáč fóra

    • Zbytečná citace
    Slovo HRA je asi něco ,co Ti nic neříká !!! Pokud nemáš čas na hraní tak nehraj, ale nechoď si tady léčit své ego a tlačit vše penězy.Běž si zahrát třeba Farmu , tam stačí jednou za den podojit kozu a budeš postupovat
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/2/17
    kywa tohle ocenil(a).
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Veenomy, prosím ale dle pravidel. Děkuji.
     
  16. Hefajtos

    Hefajtos Pisálek fóra

    Ṽalkýrja kedysika ti trvalo ešte raz tak dlho kým sa porobili skúšky a niektoré boli také že bolo problém ich aj sám spraviť, sám si dobre pamatám svoje začiatky ako bolo potrebné aby sme nejakú ulohu alebo skúšku spravili ísť v skupinke to robiť. a ty sa tu sťažuj že to nejde hneď. Jak sa vravý pomalej dalej zájdeš. Kebyže to ide hneď spraviť tak by to každý hned spravl a potom by vyplakával že sa nudí a nič není nového a takto to ide všetko postupne
     
    _Bigoš_(K*P) tohle ocenil(a).
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mně by zajímalo, kterej inteligent vymyslel, že v češtině přeložili názvy NPC na nových mapách. Máme Renown, ovšem na mapách 26-30 nemáme Renown II, jako ostatní, ale Věhlas II (kterej když potopím, tak mi to ale napíše, že jsem potopil Renown II). Ve slovenštině zůstali původní názvy. Vzhledem k tomu, že je pro české a slovenské hráče společné fórum, měl by být i stejný název NPC. Je to matoucí jak v popisu PZ tady na fóru, který je ve slovenštině (např. pro PZ 27 se má porazit VCMA Imperious, ale my máme VCMA Vojevůdce - což mimochodem podle mně není ani správný překlad)), tak při debatě se slovenskými hráči. Řeknu mu, že musí střílet Jestřábí oko a on mi řekne, že takové NPC nemá. A je to samozřejmě i problém při domluvě s hráči z jiných zemí, kde se většinou používá angličtina. Pokud např. někomu řeknu admirál Vojevůdce, tak neví nic. Pokud si to přeložím (vojevůdce = commander), tak neví zase nic, protože pro něj je to admirál Imperious (=panovačný, ne vojevůdce). Na 25ti levelech máme všichni stejný názvy NPC a najednou budeme překládat. Dost nedomyšleno :(:(:(
     
    Naposledy upraveno: 8/2/17
    skorpionik85 tohle ocenil(a).
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, v poslední době se snažíme dávat případné názvy pro úlohy jak v CZ tak i SK uvidíme jak to s úkoly dopadne, jelikož vše se neustále mění a ladí tudíž je možné, že dojde i k překladu pro SK ve hře.
     
  19. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ale on by neměl být překlad vůbec! Pokud je potřeba domlouvat se s někým anglicky, tak by měl být název NPC stejný úplně pro všechny.
    Mimochodem: admirala Imperiouse, který je nutný na PZ, to nehlásí. Nikdo neví, kde vyskočil. Bylo by dobré to nahlásit jako chybu (pokud už to není nahlášené).
     
    Naposledy upraveno: 9/2/17
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, admirála mi již včera oznamovali kolegové nicméně zatím nevíme zdali je to záměr či chyba.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.