Nové úlohy a PZ

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 3/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Jelikož se každý admirál objevuje tak samozřejmě to musí být chyba.. o nějakém jejich záměru by snad měli dát vědět ne?...fórum by mělo být také doplněné o NPC které se nacházejí 26+ a né ty NPC dole, které snad nikdo nestřílí...myslím tím například, že tento admirál se objevuje po vystřelení určitého počtu jestřábích ok... :) Jako podle mě, když se dělá nějaká novinka (nemyslím jen seafight)..tak jsou prvně snad nějaké podklady a pak je výsledek ne? - tu podklady snad ani nejsou hráči si musí zjistit vše sami...pokud se tady tomu říká fórum, myslím to obecně řečeno ( né konkrétně toto:) ), tak by měli být neustále informace k dispozici... Někdy mě přijde, že k čemukoliv se hodí info z jiného jazyka do google překladače a pak se to sem jednoduše mrskne.. nic ve zlém..
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *jakor40, tak je můžeš psát. Forum doplňujeme jako hráči. Nikdo nám nedává žádný přehled jaké je kde NPC či příšera kolik má HP a jakou odměnu.
    Pokud jde o to dát vědět ne opravdu nemusí je čistě na provozovateli jaké informace se rozhodne zdělit a jak situaci nastavit. Je možné říct na to názor ale výsledná realizace je opět na něm.
    Nicméně pokud jsi nespokojen nikdo ti nebrání dát s k nám do řad zrovna se hledá CM a uvidíme jestli dokážeš víc.
     
  3. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    • Zbytečná citace
    Pro mě za mě ti přehled dám :), rozumím, že provozovatel nechce sdělovat nějaké ty informace.. ale toto je velký update - tak trošku informací snad neuškodí ne ? :) sám to víš moc dobře :), btw.: Nejde o nespokojenost, do řad bych se klidně přidal, už jsem i dávno psal - bohužel nesplňuji podmínku 10-16 hod :) jedině až po.. :p :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/2/17
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *jakor40, prosím dle pravidel. I právě proto kdyby ses podíval na začátku bylo uděláno toto vlákno. Bohužel ne většinu věcí si musíme zjistit jako hráči. Základní informace, které jsme dostali tu jsou a to již doplněné o nějaké další informace od nás.
     
  5. švihák55(Cz)

    švihák55(Cz) Pisálek fóra

    Ahoj,loď HRMS Revange je Fencer nebo jaká loď,díky
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj švihák55(Cz), stačilo by hledat místo toho spamovat do různých vláken.
    HRMS Revenge - admirál
    HRMS Fencer - vyskakuje z admirála jiného.
     
  7. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    u mě hra na nějaký čas asi končí. Chtěl jsem zase začít aktivně abych se podíval na nové levely a tak, ale jakmile si většina hráčů co měli lvl 25 udělali lvl 26, tak mapa je prázdná já mám rozdělanou PZ a jelikož při zapnuté PZ nemůžu vydělávat koruny na úkolech a nikdo jiný už loďstvo, které je potřeba do testu 26 nekupuje, je úplně nemožné ten level udělat ( a to nemluvím o tom, že pokud by už náhodou to loďstvo někdo koupil, dojede tam 10 lodí z 1 cechu mě sundají a loď si vezmou pro sebe ( i kdybych to loďstvo zaplatil já ). kdo udělal lvl 26 v prvních dnech ( asi lidi co sedí celý den za PC a nemusí chodit do práce ) tak měl štěstí protože se jen přiživili na ostatních desítkách lidí.
    Tímto končím.
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ahoj piráti,

    Brzy spustíme opravu prázdných hromádek, vyskytujících se na mapě 22/1.
    Váš SeaFight team
    Leo., Včera v(e) 8:00 PM

    Kdy to je "brzy"? To, že hromádky nic nedávají mi celkem nevadí, 2 ks brnění oželím, ale ty hromádky je třeba sbírat i do úkolu a ani to nefunguje, neodečítají se :-(
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, jaké jsme informace měli takové jsme dali.
     
  10. švihák55(Cz)

    švihák55(Cz) Pisálek fóra

    Ahoj,poradil by mi někdo jak mám získat toho bídáckého racka? Co mám vlastně přepadnout za loď a kolikrát vůbec? Už jsem přepadl co se dalo několikrát ,vyjma Vojevůdce.Je to úloha pro 26 level,díky.
     
    Naposledy upraveno: 11/2/17
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Přepadnout musíš Admirála Revenge. Ale nemusíš to dostat na každé přepadení. Musíš revenge přepadat, dokud to nedostaneš.
     
  12. švihák55(Cz)

    švihák55(Cz) Pisálek fóra

    Díky moc za ochotu a Tvůj čas
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/2/17
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj švihák55(Cz), prosím dle pravidel.
     
  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Leo dnes v info Patch day 2/2017 napsal:
    Ahoj piráti,

    V další synchronizaci opravíme některé lokální překlady a přidáme po jednom "Lionheart" jako kořist z těchto admirálů:
    • VCMA Imoerious
    • HRMA Revenge II
    • VCMA Tyranous

    A jsme u těch překladů, jak jsem psal výše - ani jednoho z těchto admirálů já na moři nemám :)
    (a je tam překlep: Imperious)
     
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    Leo není kluk :p
    překlep opraven 24 minut po nahlášení :D
    a jinak jsem též pro anglické názvy pro všechny stejné.

    pěkný den
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    úkol na 26.levelu
    SK-Uchánová čajka / CZ-Bídácký racek
     
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Omlouvám se, nevěděl jsem to, díky za upozornění: Leo dnes napsala :)
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    PZ na 28lv

    SK/Odovzdaj 1x Kódovaný dokument - CZ/Odevzdej tajnou šifru
    získáš za sestřelení NPC Jestříbí oko na mapě 26

    mapa commonwealthu pro level 26 az 30:
    • VCM Gildblade 1M hp - přepad 800-1 200 perel
    • admirál VCMA Usurper 120M hp - přepad 70-80t perel (přepadový bonus 30t), možnost zisku stupně lodě jako na behemothu. K jeho vystřelení se musí sestřelit 100 ks VCM Gildblade
    • admirál VCMA Harrowstorm 500M hp - cca 30t perel a někdy měšec (přepadový bonus 35t), čas výskytu po 6h tedy 5:00, 11:00 17:00 a 23:00
    úkol na 26 levelu:
    CZ/Nebezpečná zásilka:

    SK/Zbieraj 5x Prepravka, Odovzdaj prepravky Monroe Robinson, Odovzdaj prepravky Oswald Murray
    CZ/Sbírej 5x náklad, Shromáždi 1x označené bedny ...
    Jsou to hromádky na mapě 22/1

    úkol na 28 levelu:
    SK/Zbieraj 5x Ryba - CZ/shromáždi 5x hejno chutných ryb
    (tento předmět dávají hromádky na mapě 22/1

    úkol na 28 levelu:
    Racek k rackovi sedá
    přepadni 1x odveta, shromáždi 1x partnerka racka (získáš z přepadu Revenge)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/2/17
  19. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jak mám chápat tuto informaci z Patch day 2/2017:
    Realizovali sme zálohu pre predmety, ktoré dostanete z jednej úlohy a sú potrebné pre odovzdanie do inej úlohy. Ak je daná úloha aktívna, môžete chýbajúci predmet (iba ten ktorý dostanete z ostatných úloh ako odmenu) získať z HRMS Renown.
    Pokud třeba za přepad revenge nedostanu racka, tak mám šanci ho získat z renowna? A jestli ano, tak za přepad nebo stopení?
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, bohužel bližší informace než tyto nemáme. V základu by to bylo tak, že se o předměty přicházelo. Nyní by se snad o ně mělo přicházet jen při spuštění PZ. Zajisté půjde o přepad tohoto NPC jde ale také o to, jaká je tam nastavená šance.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.