Nové úlohy a PZ

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 3/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Je perfektní dávat na forum informace, o kterých nikdo neví, co to znamená :)
    Další věc: v Patch day 2/2017 se píše:
    Odstránili sme limit pre Vraha Commonwealthu a Vykonávateľa Commonwealthu.
    To jsem pochopil tak, že voják a obránce commonwealthu už není omezen jen na 7 dní, ale může být neomezeně. Není to ale pravda, stále je dostávám a pořád mám max na 7 dní. Tak co to znamená?
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    oznámení dostaneme tak jak je napsáno, neověřujeme. Naše povinnost je ho zde zveřejnit.
    Pokud jde o tvůj dotaz, pochopil jsem to také tak, nezbývá než počkat, jestli dostaneme další doplńující informace, jestlii se jedná o tyto pomocníky jaké stupně atd. Nebo jestli je jen chyba ve znázornění, př. možná je uvedeno sedum dní (někde v sytému například 10), ale začne se odečítat až když dojde expirace k 6 dnům (po 4 dnech) :).

    jen můj vlástní názor.

    pěkný den
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Můj vlastní názor je ten, že provozovatel by měl na fórum dávat přesné a jasné informace a těm by měla odpovídat situace na moři. Toho se ale bohužel nikdy nedočkáme :(
     
  4. CARAMBAS90

    CARAMBAS90 Zelenáč fóra

    • Odstránili sme limit pre Vraha Commonwealthu a Vykonávateľa Commonwealthu.
    podla mna to sedi, vrah a vykonavatel sa daju ziskat len z Triumpha pochybujem ze to ma niekto na 7 dni :)
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Aha, tady je zakopaný pes, to jsou jen ti nejvyšší. To ale potom vůbec nemuseli odstraňovat. Díky za vysvětlení.
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, no a bohužel po jejich změnách vyskakuje mi kolikrát voják stále a stále a přitom ho na více než 7 dní nedostanu asi mě má těch několik desítek minut spasit.
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To s těma překladama názvu NPC je jen blbost, která znepříjemňuje komunikaci s jinými hráči ve hře, ale PZ29, to je jiný kafe. To už opravdu lépe vymyslet nešlo. Okrást adm. Odvetu (Revenge II) to je opravdu mňamka. To musel někdo opravdu dlouho vymýšlet, než přišel s tímto nápadem. Nevím, kolik Věhlasů II (Renownů II) se musí nastřílet, aby se objevil tento admirál. Někdo říká 400, někdo 500. Takže je jasné, že jich je za den jenom pár a všichni se jí snaží okrást, protože pravděpodobně ten samej člověk (nemůžou bejt takový dva), kterej vymyslel tuto PZku, vymyslel i to, že dá přepad Odvety (Revenge II) i do úkolu. Ale ono nestačí jen ji okrást, ještě u ní musíte (na PZku, ne do úkolu) dostat Listy Commonwealthu. A to je další nádhera, protože šance na jejich zisk je asi opravdu minimální. Je nás hodně, kteří už jí máme přepadenou několikrát, ale Listy jsme nedostali. Takže admirálů je málo, šance na přepadení ještě menší a o šanci získat Listy ani nemluvím. Myslím, že ani PZ26 v původním znění (Sundat 5x Synové chaosu) se s tím nedá srovnat a tu krátce po začátku BP upravil. Chtělo by to popřemýšlet a upravit i tuto PZku, aby se dala zvládnout v nějakém trochu reálném čase. Sám jsem si jí zapínal v sobotu 18.2., do dneška ji nemám (raději ani nechci počítat, kolik munice mě střílení Věhlasů stálo). Žádná ze všech PZtek (starých ani nových) není tak problematická a všichni na ní nadávají. Ona totiž, aby těch výmyslů nebylo málo, ta PZka ještě nejde přerušit a tudíž není možné dělat žádné jiné úkoly. Přerušit vlastně jde, ale člověk pak musí znova několik dní dělat úkoly, než si ji zapne, ale mezi nima je opět přepad Odvety (Revenge II). Chtělo by to tu PZku změnit (odstranit přepad z úkolu - ale pak bude věhlasy střílet méně lidí nebo lépe dát možnost získat Listy Commonwealthu z něčeho jiného). PZ26 byla upravena docela rychle.
    2.3.17´- vidím, že to nikomu jinému asi nevadí, jen mně :) I když mně už tak ne. Já jsem PZku po týdnu udělal (kolem 2M elity do věhlasů, aby odveta vyskočila a asi 7 přepadení, než jsem listy dostal a vím o hráčích, kteří už tuto PZku dělají více než týden). Tak si to užijte :D
    6.3.17´ - podle informací zde na fóru (https://board-cs.seafight.com/threads/ukoly-a-piratske-zkousky.384/page-3) mají být na 30. levelu úkoly. Ale nejsou. Ptal jsem se i několika dalších hráčů, kteří už lvl 30 mají a žádné úkoly neměli. Tak jak je to?
     
    Naposledy upraveno: 6/3/17
  8. švihák55(Cz)

    švihák55(Cz) Pisálek fóra

    Já už měsíc přepadávám admirála REVENGE a bídácký racek nikde,je to možné?
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Na toto vlákno nikdo z moderátorů nekouká?
    švihák55(Cz) - možné to je a počkej, až budeš potřebovat listy z Odvety :)
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    koukám a čtu všechny příspěvky, ale nemám zatím lvl. abych mohl poradit a oficiální oznámení si přečteš stejně jako já, také se pořád divím proč si někdo myslí že víme vše ;). Toto je fórum, když zde někdo položí otázku, může a mohl by na ní odpovědět každý hráč který zná odpověď, nestav nás do role, že na každou otázku musí vždy odpovědět moderátor, pokud se mě zeptáš na tvůj lvl. 29, také Tě neporadím a raději dám prostor jinému zkušenějšímu spoluhráči. Vím to samé co vy možná někdy o 10 minut dříve, ale důležité je, si to vše pamatovat a chtít druhému poradit.

    Kolik hráčů má lvl. např. 29 ?, (100 nebo už 200 CZ/SK hráčů ), museli dělat všechny ty úkoly a PZ před, proč někdo z nich zde neporadil, když ví alespoň přibližnou odpověď ...

    pěkný den
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    S čím by měl někdo radit? Jak přepadnout Odvetu a dostat Listy? To ti neporadí nikdo.
    Mně spíš zajímá, proč jsou na foru psané úkoly na lvl 30 a ve skutečnosti nejsou. A to je na dotaz na centrálu, který tam někdo z vás musí poslat. A je jedno, jaký ten někdo má lvl.
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, je to jako vždy a jako každé FAQ k akci a podobně ve všem je spousta chyb. Proto jsme dali to co jsme měli dát a postupně situaci měníme dle toho co zjistíme že tam je v realitě. Tudíž pokud tam opravdu žádné úkoly nejsou dojde k jejich odstranění. FAQ kde jsou PZ .. je sekce, kterou si tvoříme sami tudíž na-rozdíl od oficiálních FAQ k akcím a podobně jí lze měnit.
    Nicméně dotaz byl předán dále, ale to neznamená, že očekávej v brzké době odpověď. Pakliže by nějaká byla někdo ti jí předá.
     
  13. °aurora°

    °aurora° Zelenáč fóra

    Je to uplna pravda co tu pisete.Uz 17dnu delam pz 29 prepadni adm. odvet,prepadu mam 13 ale BEZ LISTU!!! Mezitim jsem prostrilel 25m. eli.mun nez ta odveta padne:(:(:(:(
     
  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ty mi chceš Poseidone namluvit, že sekci "FAQ kde jsou PZ" tvoříte sami? A kde jste tedy ty informace na začátku vzali? Předpokládám, že z centrály. Možná si ji můžete upravovat, ale ne tvořit. Nebo jsi jasnovidec a už s levelem 20 jsi věděl, jaké úkoly jsou třeba na levelu 27 :)
    A to, že nemám očekávat odpověď v brzké době, beru jako výsměch nejen mně, ale všem hráčům. Na takové dotazy by se mělo odpovídat hned, nevím co je na tom těžkého na takový dotaz odpovědět, je to záležitost několika minut - buď chyba v popisu, kde ty úkoly neměly být nebo na moři, kde úkoly měly být, ale nejsou. Ve druhém případě bych chápal, kdyby oprava nějakou dobu trvala (jako všechny opravy u BP), ale není důvod čekat na odpověď. To jen dokazuje, jaký přístup má BP k nám hráčům.
     
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    já myslím, že ti nic namlouvat nemusíme, např. úkoly na PZ 21 -25, byly tvořeny až v průběhu jak byly členy teamu splněny, na fóru též najdeš téma, kde jsme žádali o pomoc, můžeš si snadno najít, kdy byly na FAQ vloženy, není na tom nic těžkého k chápání.
    Podobné je to i teď, nebo si opravdu myslíš že názvy s ???, ????, ????? nám takto posílá centrála ...

    Jasnovidec bych chtěl být, někdy si tak i připadám, ale na to co píšeš stačí občas otevřít Betu nebo jít na adminskou loď ...

    pěkný den
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Vůbec jsem nezmiňoval PZ 21-25. Tam byla situace jiná. Popis úkolů a PZ se objevil až později, to je pravda. Ale popis PZ a úkolů na lvl 26-30 se objevil prakticky hned na začátku, kdy se nové mapy objevily, takže jste ho těžko mohli dělat vy. Proč tam máte otazníky nevím, ale vysvětluju si to problémem s překlady (který už jsem zmiňoval někde výše). Často se stane, že popis na foru a na moři nesouhlasí (jednou je název npc přeložen, jednou ne). Jak jste mohli dělat popisy na foru vy, když v době, kdy se na foru objevily popisy až do lvl 30, mělo jen pár hráčů max lvl 26?
    Ale dobře, na chvíli připustím, že jste tyto popisy dělaly vy. Proč potom na dotaz, proč na foru jsou úkoly na lvl 30 a na moři nejsou, mi Poseidon napíše, že "... dotaz byl předán dále ..."? Není přece potřeba se ptát centrály, odpovědět mi můžete vy, když jste ten popis dělali.
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, ano tvoříme sami, stal se "zázrak" že jsme tyto informace dostali. Jinak ostatní se píše na základě zkušeností ze hry a dodávají se případné změny o limitech, které dostaneme. Ale většinou těchto informaci se dostává pramálo a některé jako hodnoty bonusů u určitých munic se nedají zjistit. Kdybychom si danou sekci nedělali sami, ale dostávali tyto informace jako část úkolů a PZ bylo by to o něčem jiném. A dostat upřímně informace o úkolech a PZ, kde chybí jich xx a ani se neví z čeho se jasně daný předmět dá získat jsou trochu k ničemu.
     
  18. 1Heller1

    1Heller1 Zelenáč fóra

    • Porušení VOP
    edit
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/5/17
  19. Black-Merlin*CZ*

    Black-Merlin*CZ* Zelenáč fóra

    Z ČEHO TO DOSTANU Zbieraj 1x Partnerka racka(Čajka-kamarát)
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Black-Merlin*CZ*, měla by bejt z přepadu Odvety II. Podařilo se jí dostat i z admirála Revenge, ale je to jen o šanci.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.