Nové úlohy a PZ

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 3/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    Auroro na pz 29 musíš přepadnout odvetu to je správně ale tu listinu z ní nedostaneš musíš pro změnu přepadnout ještě admirála revengra a z něj je ten list dostala jsem ho na první přepad, ale kdyby mi neporadil jiný hráč do dnes přepadám odvetu a kde nic tu nic

    jinak jsem se chtěla zeptat naivně jsem se domnívala, že pokud dodělám všechny pz to znamená i 30 přestanou mě dole sněhové bouře střílet a krvavý tesák též, ale zatím nic dole jsem pořád lovná to už je tak na pořád ?
     
  2. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Výhodou 30 lvl (tedy 26-30) že tě nestřílí NPC surprise, ale naopak dole ty NPC tě střílet budou pořád :)
     
  3. úlohy ktoré sú iba čisto za BS ma vôbec nebavia keby tam boli aj nejaké minimálne perly k tomu lebo ísť si po pár BS sa mi ani respektíve nechce
     
  4. Congy

    Congy Zelenáč fóra

    • Zbytečná citace
    Tie ulohy su aj pre hračov ktorý začali, a odmeny su tam slušne kedy pred tým si dostal tolko diel? 100x 60 librak 3 level len do lvl 10 ? a potom dalsich 100 voodoo diel ? podla mna je to slusne :) a tie ulohy nie su take stereotipne ako znic 100 x kiliwallis teraz behas hore dole hladas cakas na dake NPC (síce je to trosku na nervy) ale urobili celkom dobrý krok :) len je to zabugovane ale to by BP nebol :))
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Prosím dle pravidel. Jednak hráči mají alespoň úkoly do Trofejní místnosti. A nejedná se ani tak o nové úkoly pro hráče, ale jako nové úkoly a PZ, které nahradili stávající a nikdo nikoho nenutí ty slabší dělat stačí když si každý udělá potřebné pro svůj level další.
     
  6. prepáč súdil som to dle jednou až dvou úloh co sa ma týka potešilo by ma aspoň že 333 perál :D
     
  7. -javelik-

    -javelik- Pisálek fóra

    úkol: přepadni Karkinose...
    ten je na mapě 1
    střelil jsem jich 5,a u každýho při kliknutí přepadení vyskočí okýnko Na této mapě není tato funkce dostupná
    tak kde ho mám přepadnout !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    a byl jsem tam sám,jeden,nikdo ho přede mnou nepřepadl...

    čím novější výmysly,tím víc k.......
    střelil jsem dalšího,opravuji : Tato akce není na této mapě k dispozici
    přesné znění...může mě někdo říct,k čemu jsou takový úkoly???
     
    Naposledy upraveno: 4/3/18
  8. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Ahoj, ukol prepadni Karkinose na mape 1 me zrovna ceka,ale ze bych strilel 10000000HP a pak se dozvedel,ze to nejde prepadnout, to opravdu nechci. Prosim tedy o provereni,ze to funguje. Dik.
     
  9. -javelik-

    -javelik- Pisálek fóra

    • Zbytečná citace
    nedělej to...vyhozená munice...možná novej způsob,jak hráče donutit kupovat a zároven zbytečně vyhazovat.....
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/3/18
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj -javelik-,

    tento úkol zatím není možný z důvodu že se mění systém PVP, podle oznamu které máme k dispozici, už nebude mapa PVE.

    Aby jsi tomu rozumněl, do teď nebylo možné střílet na první mapě hráče a přepadávat, to se změní a tento úkol bude možný, kdy se to stane zatím nevíme. Úkol je k dispozici dříve než proběhla změna.

    Jedině vyčkat, těch změn je nyní strašně moc, každý den se provádí drobné změny, doufejme že tato bude co nejdříve.

    pěkný den
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Karkinos se kromě mapy 1 vyskytuje ještě tuším na mapě 29. Pokud máš lvl, můžeš ho přepadnout tam.
     
  12. *Lord#Smola*

    *Lord#Smola* Zelenáč fóra

    Zdravím chcel by som sa opýtať ako sa dostanem z levelu 19 na level 20 ked mi nejde spravit uloha kde mam poraz 5x svieza lodka a zbieraj 5x rozne veci a vrát to loreena barrett a tie rozne veci mi nejdu ziskat ani zostrelenim a ani prepadnutim a piratov mam
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj nevím přesně oč jde. Nicméně jdu tedy zkusit udělat úkoly pro 19.
     
  14. *Lord#Smola*

    *Lord#Smola* Zelenáč fóra

    • Zbytečná citace
    ide o to ze mi nejde dokoncit uloha pretoze co mam strielat npc tak mi nedava tzv ,,hromada veci,, ktore by som mal ziskat asi potopenim npc alebo prepadnnutim
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/3/18
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    No protože hromada věcí není z NPC ale na moři z trosek.
     
  16. *Lord#Smola*

    *Lord#Smola* Zelenáč fóra

    no uz to mam nahodne som zobral naklad a dostal som to z nakladu
     
  17. Ultimaweapon

    Ultimaweapon Rádoby autor

    chcem upozorniť na chybičku-tá loď drakirov hrell má 500k a ne 50k HP jak sa píše u NPC-asi v tej rychlosti
     
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Ultimaweapon,

    díky za upozornění, opraveno.

    pěkný den
     
  19. nedokážem nájsť hladača pokladov
     
  20. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj »»»P¡kisHak(©sä)«««*,

    můžeš být trochu konkrétnější, třeba Ti pomůžeme :).

    pěkný den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.