Nové úlohy a PZ

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 3/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    mne to taky kazuje mega30 prosim o nahlaseni
     
  2. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    suepr diky alespon vim ze to nemam zacinat.
     
  3. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahoj všem, jak jsem slíbil Poseidonovi a Mirkovi seznam úkolů zde ho máte. Po dnešním odstartování PZ (4hodinové střílení NPC, poté poslední rána admirálu císařova ruka se povedla)..

    SEZNAM ÚKOLŮ NA 34 MAPĚ

    1. Poraz 5x Robustná vlna a získej 5x dopis od regenta (za poslední ránu). NPC se nachází 33/1.

    2. Uber NPC Zemětřesk 5.000.000 života. NPC se nachází na 33/1.

    3. Přepadni NPC Ohnivá klisna. NPC se nachází na 32/2 a 33/2. Přepadový bonus činí 20.000.

    4. Doplujte k 5 souřadnicím a porazte 1x Ohnivá klisna. Souřadnice na 33/2 po splnění 5 souřadnic vyskoči NPC ohnivá klisna.

    5. Sbírejte 5x náklad a sbírejte 5x Jadeitová váza. Náklad můžete sbírat kdekoliv. Jadeitová váza se nachází v nákladu.

    6. Uber NPC Zuřivý tajfun 5.000.000 života. NPC se nacházi na 32/2 33/2.

    7. Poraz 5x Zemětřesk (33/1), Zuřivý tajfun (32/2 a 33/2), Robustná vlna (33/1), Ohnivá klisna (32/2 33/2) a sbírej 5x Sedlácké pivo. Pivo je za poslední ránu každému z těchto NPC.

    8. Poraz 5x Mocný kirin. Je to harpunovací úkol. Příšera se nachází na 32/2 a 33/1.

    Po zhotovení těchto 8 úkolů se Vám otevře opakovací úkol "Uber NPC Nespoutaný plenitel (je to admirál) 5.000.000.
    Spolu s tímto úkolem po dobu 7 dní děláte i ostatní opakovací úkoly, které jste doposud dělali pro každý level (dohromady 4).

    Každý úkol má odměnu 4.250.000 bodů zkušeností.

    PZ na 35 lvl : Poraz NPC Nespoutaný plenitel (admirá) a sbírej itemy z kažého opakovacího úkolu 31/1 (7x), 32/2 (7x), 33/1 (7x), 34/1 (7x).

    Doufám, že to všem pomůže. :) :)
     
    Mirek a ☠D⊙n_Quij⊙te☠ tohle ocenili.
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *jakor40,

    není to špatné, oceňuji snahu, ale pokud má být FAQ kompletní potřebuji názvy jednotlivých zkoušek a jaká úloha se u koho přijímá a odevzdává.

    pěkný den
     
  5. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    Nevi nekdo proc nemuzu odevzdat ukol MEZIBOD (poraz 5x zvraceny predvoj) u rozhodce? uz jsem ho asi 3x vypl a znovu zapl, ukazuje mi to 5/5 a vrat se za postavou rozhodce, ale kdyz tam dojedu, tak mi to nejde odevzdat... Na podpore jsou takovi profesionalove, ze me odkazali na forum :mad::mad::mad:o_Oo_O takze to teda zkousim tady.
     
  6. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahoj Mirku, a k čemu budou názvy úkolů -.- myslím si, že to nikoho nezajímá ani já jsem na to nekoukal.. každého zajímá co má udělat a jak ne? to je podstatné, no názvy ti teda už nezjistím - musíš počkat na někoho jiného -) .. jinak se to vše přijímá na 34/1 i odevzdává Yang Jin... koukni i na anglické fórum nepotřebují názvy úkolů :)
     
  7. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    mozna proto ze to davas rozhodci jinde misto na jednicce
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj sh!my.,

    zde jsi správně, otázkou je jestli někdo dělal tento úkol a bude ochotný Tě poradit.
    Osobně jsem tento úkol nedělal. Všeobecně u mnoha úkolů platí, že musíš stát úplně u zadavatele, aby jsi ho odevzdal a musíš být u správného zadavatele.

    Ahoj *jakor40,

    myslím, proč psát názvy úkolů máš zodpovězeno u dotazu výše, asi by jsi mi nedokázal odpovědět na otázku typu: co dělám špatně u toho úkolu Pluj 5 x souřadnice .... těch je ...

    pěkný den
     
  9. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    • Doubleposting
    Diky Mirku, ale vsiml jsem si, ze to je ukol pro 1 stupen, tak jsem ho zrusil. Ale ted bych potreboval poradit, kde najdu zadavatele ukolu pro 21 lvl. Musim je splnit vsechny, ale nikde jsem se nedocetl, kde je spustim.. jako by to nemohlo byt u jedne postavy v kazdem pristavu... Asi meli kluci dobry vzorek :D:rolleyes:

    Tak uz jsem to nasel... Je to oswald Murray, kdyby to zajimalo jeste nekoho ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/3/18
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj .sh!my.,

    k jednotlivým levelům používej toto FAQ

    pěkný den
     
  11. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    a kde jsou ty piratske zkousky? alespon od lvl 20 jsem si nevsiml, ze by tam byly :(
     
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Sanroh-ČR,

    když otevřeš ten odkaz výše, tak v jednotlivých tabulkách je poslední úkol PZ. U zadavatele se ti to znázorní jako běžný úkol na levelu, ale je to PZ pro další stupeň. Nepoznáš to z názvu, ale z odměny. Nezapínáš PZ jak tomu bylo dříve, ale poslední úkol má v odměně + 1 level.

    pěkný den
     
  13. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    Změna pirátských zkoušek 22, 23, 24 došlo ke snížení poškození z 30 000 000 na 10 000 000 toto uz neplati a nebude ??
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel nemáme informace aktuální informace pouze hovoří o změně původních plánů v rozsahu NPC.
     
  15. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    tak se to opet nepovidlo stale30mega stale30mega stale30mega
     
  16. Pexeso

    Pexeso Zelenáč fóra

    Já musel střelit 30 mg.Tak si to vystřílejte také )).Jaképak úlevy.
     
  17. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    ju takze ted je hafo ukolu aja budu 14dni delat pz di nekam pexeso a vzhledem k tomu ze si zelenac kolik te to stalo zelenejch frajere
     
  18. papa-xXx

    papa-xXx Perspektivní autor

    caute chcem sa spytat na ulohu 13 lwl mam porazit 5x lamatin/kapustnak ale neviem to najst ani info o nich neviete ako a kde to bude.dik
     
  19. _Bigoš_(K*P)

    _Bigoš_(K*P) Perspektivní autor

    mám taký dojem že po splnení súradnic vyskočí 5x lamatin/kapustnak
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj teď nevím, nicméně jak píše bigoš pakliže jsou tam souřadnice je dosti pravděpodobné že se zjeví na poslední souřadnici jako je tomu u vovoi.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.