Nové vylepšení

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ΛΖLΛB, 5/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Mohu vědět kde ho mohu koupit a za kolik ? Nejdřív si dáte oznámení, že ho přidáváte do hry a pak další, že se objevili když se objevit neměli. Zase se ukázalo diletanství bp nejdřív se něco testuje na betě a pak když se to přidá do hry tak to nefunguje !!!
     
    Corp.13 tohle ocenil(a).
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ΛΖLΛB, kdo si počká ten se dočká co jiného na to říct. Zaručeně za pár dní vyjde nějakej balíček a budou v platebce to se dá očekávat.
     
  3. _Bigoš_(K*P)

    _Bigoš_(K*P) Perspektivní autor

    A čo tu vlastne vylepšili??? predtym mi dela streľali pod 3 sek. teraz cez 5 sek ze diky moc
     
  4. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    synchronizací měla byt lišta na nove předměty - asi jsem tupej , ale kde je ta lišta ?
     
    ΛΖLΛB tohle ocenil(a).
  5. *dark-angels*cz*

    *dark-angels*cz* Zelenáč fóra

    Taky nevim kde je :D
     
  6. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Kdo si počká ten se dočká určitě se dřív nebo později objeví nějaký balíček v platebce kde si budete moci lištu dokoupit :)
     
  7. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    máš ho v platebce od předvčerejška..hlavní stránka je prostě nice:p
     
  8. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Vidím , že ani po 8 hodinách není odpověd na mou otázku : jsem nevěděl , že je tak těžká !!! Ale postihy ty jsou hned , no zajímavé. Otázka : Kde najdu tu Lištu na nové předměty ? Měla být už včera podle toho co jste psali . Doufám , že je to ted srozumitelnější - děkuji.
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Corp.13, bohužel tyto informace nemáme. Předměty jsem nekupoval tudíž nevím jestli něco v nastavení lodi se poté ukáže jinak. Informace, které jsme dostali jsme podle pokynů uveřejnili. Je však možné a nebylo by to poprvé, kdy se nepovede situaci realizovat.
     
  10. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Děkuji Poseidone za info . taky jsem nekupoval , tak taky nevím. Příjemný den.
     
  11. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Tak vzhledem k tomu, že se vylepšení objevilo v platební oblasti (kde jinde) a info o nové liště se asi taky nedovíme takže se to může uzamknout.
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Na přání zakladatele zamykám.
     
  13. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    chci se zeptat ve skladisti mam tajemnou mapu co to je ? jako pergamen se mi to nezobrazuje
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Cannis_Aureus, projdi si forum najdeš to tu několikráte, že jednotlivé tyto předměty z akcí či PZ bohužel nevíme k čemu jsou dále. Nicméně mapa jako taková to není.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.