Nový server PVE / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Mirek, 29/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbí se Vám tato myšlenka?

Anketa uzavřena 8/7/18.
  1. Líbí se mi to.

    42.9%
  2. Chci server pouze s PVE

    22.4%
  3. Vůbec se mi to nelíbí.

    34.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj piráti,

    Tým uvažuje o zavedení nového serveru. Ale dříve, než se pustíme do podrobného plánování, chtěli bychom Vás požádat o názor na následující myšlenku:

    Nový server může být PvE server s možností si zvolit, zda chcete označit vaši loď s „PvP“ vlajkou. Z toho by vyplývalo, že jste ochotni hrát PvP se všemi, kteří jsou rovněž označeny jako „PVP“.

    Pokud se vám nelíbí obrovské bitvy a místo toho by jste chtěli plout kolem, dělat úkoly a sbírat body, prostě zůstat v módu PvE s vaší lodí.

    Prosím dejte nám vědět, co si myslíte o této myšlence.

    Váš Seafight-tým
     
  2. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Chybí zde info jak by to vlastně fungovalo., tu vlajku bych si mohl měnit podle toho co bych zdrovna dělal ? při ukolech a farmeni bych si dal PVe a kdyz by jel kolem vhodny cil , tak bych si ji prepnul na pvp ? nebo jak si to vlastne BP predstavuje. Urcite kdyz by si dal nekdo pve tak ho to driv ci pozdeji prestane bavit. Spis bych se primlouval k tomu aby vratili jednu dve mapy na PVe system kuli novym hracum., klidne i dle uvedenho navrhu, cili kdyz sem zavita pvp hrac , mel by mit moznost strilet pvp hrace se zde vyskytujici a farmare nechat na pokoji.
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    bohužel bližší informace zatím nejsou o samotné situaci jestli se bude jednat o trvalé či dočasné nastavení.
     
  4. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Zase další "skvělý kreativní" nápad z dílny BP?! A co takhle udělat *** mapy,ať se nepletou na normálních mapách:rolleyes:
     
  5. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    Ať radši zabanují všechny botery!!
    a pokud chtějí novy server tak at tam udělají třeba mapu jen pvp jako je behemot,sluneční a lví srdce a tam že bude jen pvp a jinde pve po dobu třeba 2,5roku a pak at to změní celé na pvp
     
    ČIERNA_PERLA*SK tohle ocenil(a).
  6. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    Přesně tak zabanovat bootery !!!
    anebo jim dejte vlaječky ať si v klidu bootují
    pěkně foukáte booterúm do plachet
     
  7. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    ac nemam rad ripa taks nim naprosto souhlasim,berte to tak ze boteri si daji strileni jen npc a nebudes je moc ani potopit to je trosku na prd... nevim proc s nima nic nedelate ale je to masakr,mapy 13-14-15 se jima jen hemzi a nejhorsi je ze to jsou ti sami co jste na mesic zablokovali a zase si frci dal jako kdyby nic...
     
  8. benjik6

    benjik6 Rádoby autor

    Tohle vymysleli v Německu po zapíjení žalu z vyřazení z MS ? :D TAk nový server odejdou lidi co chtějí jen farmit a zase budou živit BP nákupem děl na novou loď.
     
  9. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    Udelal bych takoovu mapu ale třeba od lelvlu 25+
     
  10. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    lidi co chtěji farmit nekupují za reály,ba naopak,na tomhle servru by válčil jen ten,kdo by chtěl...
     
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    v první řadě není to můj nápad a nechci se ho nějak zastávat.

    Ale osobně bych uvítal, kdyby šlo zapnout něco jako ochrana (běžné servery ne extra server), protože si myslím, že je škoda nevyužívat plnou DMG proti NPC. Pro denní úkoly by to nebylo špatné, udělal bych plno práce při tom. Kouknout se na pořádné DMG své lodě a nečekat na enemáky :).

    Určitě také znáte jaké to je, když si přehodíte na NPC a jako magnet přijede enemák. Celou dobu nic, ale jakmile přehodím je tam.

    Pouze můj názor, na kterém vůbec nezáleží.

    pěkný den
     
    Kučim a Sabuska tohle ocenili.
  12. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    mirku nerikam ze by to nebylo fajn ale je problem s tema botakam,ty farmi uz tak a vsem je to sumak,takhle z nich mame alespon body.
     
  13. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Ondro .ale zas tak špatnej nápad by to nebyl, udělat PVE server a ty bootery tam přeházet :)
     
  14. Agramon

    Agramon Pilný autor

    To je nejlepsi napad,co jsem tady dosud videl. Vykopat botaky na zvlastni server. Tam nikoho stvat nebudou.
     
    barcamilan tohle ocenil(a).
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    "vykopat" by tam určitě nešli, protože lodě se nepřenáší mezi servery, navíc jakmile by se probrali zase by logli na původní server a byli by jsme tam kde doteď. Také si musíme uvědomit proč používají programy. Především proto aby si bez práce získali více věcí než ostatní a mohli si pak hrát třeba na "velké bojovníky".
    Možnost podle potřeby si přepnout mezi PvP a PvE je fajn, ale měla by být omezena například na možnost změny 2x denně nebo třeba na 3h a pak cooldown 5h, protože nic by mě nenaštvalo víc než když s někým bojuju a on se mi přepne na PvE mód :D . Možnost přepínat je dobrý nápad, pomohl by především menším lodím například při plnění úkolů nebo PZ, ale zavedla bych ho na všech serverech a nezakládala kvůli tomu zvláštní server. Proti booterům by možná pomohlo zavést vyskakující okno, objevující se třeba každé 2h, které by se muselo ručně potvrdit buď opsáním kódu nebo vypočítáním jednoduchého příkladu. Poctiví hráči by si zvykli a programy by tento úkon nezvládli (aspoň myslím).
     
    Kučim a Sabuska tohle ocenili.
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ale proboha o tom tahle hra přece je, otravovat enemáka při plnění úkolů, snažit se mu to stížit a sám se snažit si ty úkoly co nejrychleji udělat, aby neotravoval někdo mně. Celý PvE mód je podle mně nesmysl. Mnoho z vás si určitě vzpomene, jaká byla v cechu radost, když se zjistilo, že na nějaké mapě dělají enemáci PZku a hned tam všichni skákali je otravovat, dokud PZku nedodělali nebo nepřerušili ;)
    Také přepínám lodičku na NPC nastavení, když dělám úkoly (jak píše Mirek). Mockrát se mi stalo, že přijede enemák a stopí mě. Přepnu na bojové nastavení a můžu s ním bojovat. Pak zase přepnu na NPC. Nedělá mi to problém, vždyť je to záležitost několika kliknutí.
    A dotaz: na PvE server by se mohlo se stávající lodičkou? Leo píše, že lodě se mezi servery nepřenáší, takže bych na novém PvE serveru musel začít od začátku?
    Za mně je to celé nesmysl. Kdo nechce bojovat, ať jde hrát hru, kde se nebojuje a jen plní úkoly. Možná udělat tuto možnost jen do 5. lvl pro začínající hráče. Dnes už sice pro ně funguje ochrana, ale nesmí při ní střílet NPC ani příšery. Tak tuto ochranu upravit, aby střílet a harpunovat mohli.
     
    *jakor40 tohle ocenil(a).
  17. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    leo proti botakum by pomohlo aby jste je zabanovali :) pak by se i ukoly delali lepe kdyz by se omezil pocet lodicek na programu :)
     
  18. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    :D:D:D...ta hra byla původně právě o dělání ukolů a budování lodě a to šlo jedině ve více lidech,už od Tiamata na 9 lvl ,každý si velmi dobře rozmyslel jestli do někoho vystřelí,jelikož následná oprava znamenalo dát opravovat a jít spát..přemko měl tak 5 lidí na servru,takže hráč přišel i o paluby a i na ty za gold se vydělávalo horko těžko...
    Já jsem jednoznačně pro PVP servr..na nervování a investice mám reálný život
     
  19. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    ano v ofiku oznamu je nový server. Pokud to neznamená mega globál server pro všechny, takže to další server v pořadí. Oba víme že nastavení na NPC je stejně pouze kompromis, určitě nemáš místo trámů jen lampy, snížené HP o cca. 250 K a další ...

    ... jinak diskutujte, každá reakce pokud je k tématu je přínosem

    pěkný den
     
  20. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mirku,
    pokud střílím NPC, tak nemám nasazený ani jeden trám. Ovšem lampy tam taky nemám ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.