Nový server PVE / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Mirek, 29/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbí se Vám tato myšlenka?

Anketa uzavřena 8/7/18.
  1. Líbí se mi to.

    42.9%
  2. Chci server pouze s PVE

    22.4%
  3. Vůbec se mi to nelíbí.

    34.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Gerald 64

    ano, na novém serveru bys musel začít od 0 stejně jako když se zaváděl server GE 6.
    Omezení možnosti přepínat mezi PvP a PvE do určitého levelu je také možnost, určitě by to uvítaly malé lodě, které si bez reálných peněz pomalu vylepšují loď a hráči, kteří nepohrdnou ani 3 BB jim nedají pokoj. Velké lodě už jsou samozřejmě natolik bojeschopné, že jim stačí přepnout mezi předvolbami. Pro mě není problém přepnout a v případě že nemám na boj náladu hru prostě vypnout :D, ale určitě si všichni pamatujeme jaké to bylo být prckové bez prémka a děl :D. Možnost přepnout by mohla nahradit stávající začátečnickou ochranu například do 7 -10 levelu a být třeba omezená na 2x denně. Jinak zavádět kvůli tomu nový server je podle mě zbytečné, za chvíli by na něm byla nuda.
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    V tom případě je PvE server absolutní blbost. Kdo by chtěl začínat od nuly jen proto, aby si mohl s PvE ochranou dělat úkoly?
    PS: Leo., jsem GeralT :p
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    omlouvám se GeralT :D. Server má samozřejmě své pro i proti. Jsou hráči, kteří klidně začnou hrát znovu a v klidu bez zbytečného topení a jsou hráči, kterým více vyhovuje boj. Proto tato anketa.
     
  4. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ať se klidně udělá nový server - tak či tak to botery nezastaví. Když už toto vymýšlej, tak to měli vymyslet tak před několika ti lety, než tu hru začali hnusit a šlo tu jen o peníze. Vždy tu bude několik stran lidí - boteři, ti co cpou do toho peníze, ti co pláčou jak je to špatný, těm co je to šumafuk. Já osobně do toho cpu, abych se vyrovnal enemákům, kteří cpou i botují :) tak či tak to nestačí a netrápí mě to, páč se mohu pořád vylepšovat :)
     
  5. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    No ne DO je bojová mapa,kdo chce,tak jde blbnout na bojovku,ale na see by to asi nefungovalo,tady mě příjde,že
    Proč bych na tom servru bootoval?Chodím sem za relaxem,respektive chodil,chtěl jsem si udělat lvl,koupit palubu,dělo atd..bylo mi vcelku jednou kdy to bude,jestli za hodinu,nebo rok..z toho co se děje teď na mapách je mi blivno...zvláštní jev,lidi z těch "vyspělejších zemí" to už přestali na dobro hrát,zřejmě mají jinou představu o "hře",než BP a někteří jedinci.Já osobně ty bootery i chápu,ale nikdy nepochopím,že je někdo ochotný dát reálné peníze ze nereálnou věc,která mu stejně nikdy nepatřila,nepatří a patřit nebude.
     
    Naposledy upraveno: 5/7/18
    Canabis-cz a ◘Hofa8◘ tohle ocenili.
  6. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    Ať bp neřeší nový server a udělá něco proti boterum :) Aspoň na mapách a dá sem nějaký klidně jako by *** který by ti mohl dělat svitky třebas bys nedostával perle a bz!! Aby se na normálních mapách dalo hrát a ne ze přijede *** a ukradne ti npc a jede dal při akci!! Kdyby bp zabanoval botery na týden pak by ho hned zapli tak na 14 dnů zas by ho zapli tak na 28dnu a takhle to zvyšovat aby proste si uvědomili ze už bp proti hráčům něco má ;) a nebo ať jde lodka lognout jen na 8hodin za den a ať všechny hráče zabanuji co hrají týdny v kuse pac má na lodi hrát jeden hráč a nemůže tu sedět u toho třeba 48hodin v kuse :)
     
  7. Romario.cz«™

    Romario.cz«™ Pisálek fóra

    Je zvláštní že k problematice boterů se tu vyjadřují hráči kteří ve vlastním cechu mají spoustu boterů.Sami si v cechu s němi nedokážete udělat pořádek ale po BP by jste to chtěli.At vůbec BP nepodniká žádné takové varianty má problém s plynulostí hry kvalita nulová.
     
    Machy21.cz tohle ocenil(a).
  8. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    já byl prostě zabanoval postupně všechny já se neohlížím kdo to používá zda to je enemy nap nebo aliance!!!
     
  9. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    dyby to za boterydavalo alespon bodiky za potopeni jako driv aby melo smysl je topit :D
     
  10. Berounka

    Berounka Pisálek fóra

    topit lodě co se nebrání,je opruz..to nemůže nikoho kdo si chce hrát bavit :(
     
  11. ◘Hofa8◘

    ◘Hofa8◘ Pisálek fóra

    a bude ci nebude ? :D
     
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ◘Hofa8◘,

    to celé záleželo na tom, jak jste hlasovali a diskutovali. Samozřejmě nejenom CZ/SK komunita. Celkové souhrny nemá CZ/SK team k dispozici a jak to celé vyhodnotí realizační team, se určitě v budoucnu dozvíme :D.

    pěkný den
     
  13. Berounka

    Berounka Pisálek fóra

    ale no tak Míro ..od kdy BP záleží na hráčích Sei :cool:
     
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Berounka,

    není nic pro tebe snazšího, než si projít všechny cizojazyčná fóra, dat si všechny hlasy dohromady a budeš mít jasno, místo zbytečného psaní, jestli někomu na něčem záleží ;).

    PS: Naši hráči jsou pro, pokud by se to zavedlo, bylo by to podle našich hráčů správně.

    pěkný den
     
  15. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Romario, nevim o cem pises, ale v nasem cechu zadni boteri nejsou. Musel bych o tom vedet a hraju to uz fakt dlouho (12 let). I kdyz v C+R jsem "jen" asi 3 roky. Jestli mas nejake podezreni, klidne se ozvi, rad to vyargumentuji.
     
  16. ◘Hofa8◘

    ◘Hofa8◘ Pisálek fóra

    V lige je uz global 7 :D
     
  17. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Geralte, ale doba kterou ty myslíš byla doba, kdy se na nízké mapy (5 a níž) jezdilo topit loďky jen při WARU. Jinak tam žádná silná loď nejezdila.Bylo to pod úrověň hráčů. Dneska se tyhle mapy hemžej silnejma loděma (ber lodě co dávaj 40k a víc na ránu)a střílej slabé loďky včetně potápek. A tak tak se nediv když BP tohle dělá. Hráči ubývají a noví nepřibývají. Jako nový hráč, jakmile vyskočíš z bezp. přístavu tak pomalu neděláš nic jiného, než že opravuješ. Máš ušmudlanejch 80k HP a silná loď si tě dá na dvě rány a ještě tě okrade. A tak tě to přestane bavit hrát a jdeš jinám. V době, kterou ty myslíš také bylo na jednom serveru cca 50 tisíc hráčů. Dneska to má celý megaserver :) .
    Takže dneska je ta hra úplně jinde než kdysi.;)
     
  18. Agramon

    Agramon Pilný autor

    No kdyz se tak divam na to hlasovani, tak PVE server chtelo 32 hracu proti 17, kteri to nechteli. Ani jeden z nich, vsak nenapsal, proc to chce. Vyjadreni vesmes psali lidi, co to nechteji, tak mi to pripada trochu divny....
    Jeste k predchozimu prispevku. Novi hraci podle me neubyvaji,ponevadz je nekdo zmacha ( to je prave ten adrenalinek a motivace do hry ), ale spis proto, ze se z teto hry stala nejvetsi holirna na penize, co jsem dosud poznal. tato hra je uz tim vyhlasena a v ruznych recenzich se o tom doctete. Ja si rad za zabavu zaplatim, ale tady opravdu prituhlo :)).
     
  19. Berounka

    Berounka Pisálek fóra

    Rád zaplatím za zábavu:D..to asi každej,ale musím si na ní šáhnout,čichnout či ochutnat..ale za shluk pixelů na mapě co není ani můj??...ee;)
     
  20. sir*cvac

    sir*cvac Pisálek fóra

    Ahoj, a ještě by se na tom serveru mohlo zavest znackovani NPC, priser, vraku, aby to jeden druhemu neukradl :D Promiňte, ale to prepinani pvp - pve dle toho jakou mam zrovna naladu je takový nesmysl, jaký tu ještě nebyl....
     
    *jakor40 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.