Nový server PVE / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Mirek, 29/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbí se Vám tato myšlenka?

Anketa uzavřena 8/7/18.
  1. Líbí se mi to.

    42.9%
  2. Chci server pouze s PVE

    22.4%
  3. Vůbec se mi to nelíbí.

    34.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SemtexC∞L

    SemtexC∞L Perspektivní autor

    Tak co tu ještě děláš?
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    podle mého názoru značkování NPC a příšer taky :D, to už by ani nešlo o online hru kde základem je interakce s jinými hráči. Ta hra potom nemůže být vůbec zajímavá. Na tomto serveru je aspoň šance, že dokud si sám nezvolíš nebo nepoužiješ předměty které tvůj mód přepnou, můžeš v klidu bez napadání farmařit a vylepšovat loď.
     
  3. BlackTigerCze

    BlackTigerCze Pisálek fóra

    Ahoj, chci se zeptat, jak je možné , že na GE 7 ( PVE ) mají někteří designe Hořící Holanďan? Ať koukám do platebky a různé balíčky nikde jsem ho nenašel. Děkuji
     
  4. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    tady už nic :)
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj BlackTigerCze, bohužel opravdu netuším co bylo na Bukanýrském trhu za designy, to je jedna možnost. Další z věcí je také, že na daném herním serveru se nachází stále testovací lodě a tyto lodě mohou mít ve výsledku cokoliv.
     
  6. BlackTigerCze

    BlackTigerCze Pisálek fóra

    Ahoj Poseidone na bukanyrskym trhu tento designe nebyl. Byly tam jen 3. Koukal jsem všude a nikde jsem nic nenašel, kromě základních 10 designu.
     
  7. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Tak to jsi koukal špatně :) Stačí na hlavní stránce s nabídkou VELKOLEPÁ BUKANÝRSKÁ NABÍDKA kliknout na zobrazit nabídku a tam je balíček s Holanďanem.
     
  8. BlackTigerCze

    BlackTigerCze Pisálek fóra

    AZLAB díky, už jsem to tam taky našel, ale za ty prachy si ho můžou nechat ;)
     
  9. killzoner

    killzoner Zelenáč fóra

    funguje vám mapa na serveru ?
     
  10. Hank55CZ

    Hank55CZ Zelenáč fóra

    Chci se zeptat na ikonku opravy která mě svítí na moři..postupně se přičítá oprava do mínusu -10%,-20% atd,oprava samotná se nespomaluje,ale předpokládám,že jak dosáhne 100%,už neopravím,patrně obrana proti prográmkům aby nebyli nonstop na moři..během od logování se to postupně zase nuluje..nevíte po jakém časovém úseku se přičítají ty procenta a po jaké době odlogu se zase odčítají??
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj bohužel k tomu žádné oficiální informace nemáme. Jedině jestli něco vystudovali hráči. Nicméně osobně si myslím i přesto, že to píše opravu se jedná o novou funkci klesajícího výnosu, která má být pouze na tomto serveru zatím.
     
  12. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    jetsli je to ta ikonka se zelenou "šipkou" tak jak píše posseidon

    [​IMG]

    ovšem že by klesali i elitní body je trochu divné
     
    Naposledy upraveno: 2/9/18
  13. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahoj, ano ta ikonka patri k klesajicimu vynosu, kazdy 2 hodiny naskoci 10%. Teda melo by. Ten klesajici vynos funguje ciste zcela jen na BZ a ELB :). Vynuluje se restartem
     
  14. Hank45CZ

    Hank45CZ Rádoby autor

    ee..dneska pravidelně na 5 min odloguju každou hodinu a nic se mi zatím neobjevilo
     
  15. ImmortalSvK2

    ImmortalSvK2 Zelenáč fóra

    ja uz som zufaly z barkentiny , dat 4 prepady je fakt hroza nie som no life hrac , seafight hram ako oddychovku ale tento quest je pre mna nemozny , idem na tyzden na dovolenku :D tak snad ked pridem sa to bude dat splnit. Ale BP by mohol to spawnovanie NPC dat instantne alebo zvysit pocet aspon na 3 alebo 4.
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Počet se přidával, ale jedná se o nový server a tím pádem o velké množství hráčů, kteří si NPC vzájemně ustřelují protože ve výsledku je nikdo nemůže ani potopit atd. Je samozřejmé, že je to o čase než lidé si udělají levely a nebudou některé NPC potřebovat.
     
  17. vanLaurin

    vanLaurin Zelenáč fóra

    Mít chuť si jen zahrát, bez toho aby me stálé někdo topil ...to beru...
     
  18. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    jj,jenom to opět Bp nedotáhla do konce,kdysi byli PVE mapy až do 4ky mapy,nikdo tam nemohl krást,alespoň ze začátku Sei.Tady Ti můžou vše ukrást,takže opět,kdo maže,ten jede..jako vždy,pouze pro platící..teda když Vás nebaví dělat úkol měsíc,jelikož nemyslící stvoření vše nakoupí za reály a střílí 3 násobek toho co hráč který má vše ze hry:rolleyes:
     
  19. Mirec

    Mirec Pisálek fóra

    neviem nečítal som všetky príspevky ale myslím si, že je to pekná somarina....keď sa zamyslím na začiatku by muselo dôjsť k úplnému odstráneniu hráčov ktory využívajú rôzne programy .... inač by to nemalo význam....mohol by bp zakročiť a konečne spraviť s tým niečo... Lebo som znechutený z toho ako tu mám tlačiť peniaze a niekto si pustí program nahrabe mu perly zlato a ide ... ak by sa dala zapnut ochrana toho hráča nebudeš môcť ani okradnúť ... i keď perly mu nik neukradne... ale nebolo by to zlé v klude si strelat na vysokých mapách bez toho aby ta hraci topili
     
    Naposledy upraveno: 26/10/18
  20. delo66

    delo66 Pisálek fóra

    • Doubleposting
    A teraz si predstavte situáciu, že si strieľate 30M NPC a lode v PVE vám ju budú brať na poslednú a nemôžete sa ani pomstiť potopením. No neviem ako by ste sa tvárili, keby to spravili 5 krát za sebou prípadne aj viac a vy sa môžete tomu len pozerať :). Ďalší taký príklad - Tyranos. Vystrelíte si ho, príde enemák v mode PVE a spokojne ho odstrelí a môžete strieľať znova NPC na jeho vyskočenie. S robení PS je to podobné. Viem, že sa kradne aj tak, no predsa máte väčšiu šancu ich obrániť. Čo sa týka botov, čo sa to teraz robí???? a navyše ich BP za to v rebríčkoch odmeňuje, tak to už je vrchol. Nikdy som žiadneho nemal a naozaj ma to až tak hnevá, že začínam uvažovať o skončení s touto hrou. Dostreliť na úlohu v tekvicovej akcii NPC bez toho aby ku mne prišiel *** je pomaly zázrak. V každej inej hre sa snažia takýchto hráčov z hry odstrániť. Ja mám dojem (je to len môj názor) ako by ich v tejto hre podporovali. Prajem pekný deň.

    Neviem prečo mi to vvhviezdičkovalo ale tam má byť boter.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/11/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.