Občanská válka (15.6.2017 - 30.6.2017) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 16/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  2. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    Jak mam zmenit barvu lodi ??? Po resetu po me střílí porad zluta a ked strilim modrou tak mi nic nedává...
     
  3. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    zkus fixu,ale musíš pak stát na místě a nehýbat lodí :p
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj H.M.S.BOUNTY-SET, podle mě nedochází ke změně automaticky ale musíš zmenšit reputaci na 0. Ale akci jsem zatím nezačal tak jen tak uvažuji jak to i bylo v jiné akci.
     
  5. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    Jasne :D Mam 2000 reputace :D Sak to nedává logiku :D
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj H.M.S.BOUNTY-SET, v FAQ pokud se nepletu se o restartu kromě posledního úkolu nic nepíše. Nicméně při takovýchto akcích bylo naprosto normální například v podobně válečníků dříve Uranos a .. že dělali hráči během dne úkoly pro jeden team, ale i pro druhej.
     
  7. Libina11-KDN

    Libina11-KDN Pisálek fóra

    To co tvrdíš Poseidone je holy nezmysel...

    2 tímy co bojovali proti sebe nebo-li souboj titanu byl deleny na 5 faz x3d, pricemz po 3 dnech se ti reputace pokazde automaticky vynulovala a mohl jsi si znova zvolit team. Navic pri "anulovani reputace" slo pomerne rychle protoze si dostaval odmenu v perlach za lode obou barv, narozdil ted jen za lode opacne barvy za ktory team hrajes... Už vidím hráče co udelaj všetky úkoly pro jeden team začnou dělat úkoly pro druhy team bez zisku odměn. Nebo ty co jedou na rebricek jiz meji i 2000-2500 za 1 den

    Ale je aspon videt jak je tahle akce nedomyslena a ten dmg admiralu malych i velkych (300-500k) fakt nebudu komentovat. Bez ochrance Commonwealthu neni zadna sance si poradne ani event zastrilet a vse mit nastavene na obranu :D

    Ta arena taky za to nestoji. Takže kdo nemá lvl 21+ si moc ani nezahraje bez pomoci jinych spoluhracu za predpokladu ze jsou oba v stejnym teamu :)
     
    Naposledy upraveno: 16/6/17
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Není to nesmysl neví při jaké akci to přesně bylo, ale i kolegové mi to potvrdili že již takového něco bylo. Jde jen čistě o to pro co se hráč rozhodne žebříček či mince. Nemáme žádné info, že by mělo dojít k restartování a z toho se vychází. Sama jsi napsala například střelbu admirálů také je to pro mě hloupost, ale prostě je to tak opět nastavené a i přesto, že se to oznamovalo hned na počátku dál není na to žádná odezva ani změna.
     
  9. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    vy mate stesti mate o cem diskutovat uz pul hodky lost konektikon du raci na pivo nez tu nechat ze sebe delat blbce
     
  10. Libina11-KDN

    Libina11-KDN Pisálek fóra

    Co vím ja, jediná akce kde se tenhle "system 2 timu" osvedcil byl souboj titanu a tam to slo pomerne jednoducho, páč reputace a body do rebríčka byli to jisté. A po skonceni kazde faze se body restartovali a tympadem i reputace. Muzeme se tady o tom bavit donekonecna, pokud me mas presvedcit o opaku tak napis nazev akce, pamatuji si kazdou akci za posledni 2-3 léta. Tak mě pouč :)

    Mě to jako nevadí, pokud jsem ve slabším teamu mužu tam ostat v klidu i po celou akci. O voodo-děla mi nejde kdyz muzu kazdy den vydelat z rebricku vice, jde jen o princip :)

    Jen jsem chtěl upozornit na chybu spolu i s enormnim DMG admiralu.
    Slabší loďku do lvl 20 sundá ten admirál na 1-2 rany. Na druhou stranu vic NPC po mori co nikdo nestrili ==) víc perel :)
    Alespoň jim pošli návrh nech pridaji dalsi věci do trhu - hlavně mistrovske nastroje pro rychlejsi opravu
     
    Naposledy upraveno: 16/6/17
  11. ghost_Đi€

    ghost_Đi€ Pisálek fóra

    Odmena korzar
    2017-06-16 22:24:34
    Potopil si loď Nebojácny korzár.
    2017-06-16 22:24:34
    Získal si 21761 x Perly.
    2017-06-16 22:24:34
    Získal si 2107 x Lebková munícia.
    2017-06-16 22:24:34
    Získal si 5 x Regentova flotila.
    2017-06-16 22:24:34
    Získal si 4 x Solonova minca.

    odmena Lupič
    2017-06-16 22:22:28
    Získal si 42198 x Perly.
    2017-06-16 22:22:28
    Získal si 98545 BS (bodov skúsenosti).
    2017-06-16 22:22:28
    Získal si 16 x Regentova flotila.
    2017-06-16 22:22:28
    Získal si 6 x Solonova minc
     
  12. BlackTigerCze

    BlackTigerCze Pisálek fóra

    zdravím, chci se zeptat , když vyskočí admirál tak je tam 0 mapa. To je kde nebo to je chyba? Díky
     
  13. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    Človek hrá arénu,že má možnosť niečo vyhrať,a oni ako vždy, nevyhodnotia a napíšu problém,prečo? lebo tu vyhrávaju len platiaci hráči,keď možu vyhrať normálni hráči, urobia z toho problém, zvykli sme si bpoint...
     
  14. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    nejde mi příjmout ukol kde potřebuju 100 reputace..ikdyž jí mám dost.. neví někdo čim to muže ještě být..
     
  15. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Stačilo napísať Poseidon úplne toto:
    Jaké odměny získám za potopení akčních lodí?
    Akce Občanská válka také obsahuje nový mechanismus odměňování, který tě odmění v
    závislosti na tebou získaných reputačních bodech. Čím více reputačních bodů budeš mít,
    tím vice postupně se zvyšujících odměn získáš.

    Takže nulovanie reputácie ani nemá zmysel, mince sa dajú zarobiť oboje jedno z lodí druhé z arény (truhly neviem ci dava opacne...)
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☆Samuelito☆, hráč se ale ptal jak má změnit barvu lodí tudíž proto.
     
  17. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    On mal vo všetkom pravdu len prehliadol túto informáciu, tak sa mu snažím pomôcť nájsť odpoveď a nie mu protirečiť...
    Kuk:
    "Akce Občanská válka také obsahuje nový mechanismus odměňování, který tě odmění v
    závislosti na tebou získaných reputačních bodech"

    Keď je nový tak predtým asi nič na rovnaký spôsob nebolo že sa reputácia sama od seba neanulovala :)
    A s tým návrhom na Majstrovské nástroje je to dobrý nápad alebo Nech dajú na ČT Ochrancov a Vojakov 2./3. stupňa.
    Preposlal si im to ?
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jestliže to bylo jako návrh tyto návrhy si řeší kolegyně, která se stará o jejich pravidelnou diskuzi na daných místech.
     
  19. koofy

    koofy Pisálek fóra

    Mám takú technickú otázku, hrám za modrý tým a tým pádom mám z npc iba Solonove mince, dá sa alebo bude sa dať vymeniť nejako stranu ak nerátam riešenie za nulovanie reputácie ?
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Dá se vyměnit mince za mince na Černém trhu a nebo hrát arénu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.