Občanská válka (15.6.2017 - 30.6.2017) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 16/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    Dá ale na nic ked to mas 1:10 ...
     
  2. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    Jasné Poseidon založiť návrh :D vacsina navrhov splna podmienky a posielaju sa az po mesiaci, malo by byt v zaujme vás posielať pripomienky hráčov - Nie návrh no ten tu asi chýba. Hold nech to striela nabuduce aj 1 miliardu hpčka na ranu veď pridaju zasa nejaky update ze hraci budu mať vyše 1 milion hpčka už čo si ho nakupia z platobnej oblasti :D
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Připomínku dávali ale kolegové hned první den akce a to z několika zemí. Nikdo už ale nemá z nás pravomoc ponížit ránu od NPC či cokoliv přidat do trhu v to se musí už rozhodnout centrála. A toto řešení je pro hráče 21+ ale co hráči dole těm to nepomůže a i spousta hráčů s 21 jezdí dole.
     
  4. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    Keď to majú pridať na ČT tak samozrejme pre všetkých, nie je to tak dlho čo bol V.I.P. trh a bol tam Ochranca + Vojaka 3.st. za par tisic perál a duše (akčnú menu) Tak by to mohli spraviť tak aj teraz mohli by tam dat kludne aj iba 2-kového no bez zakupenia balíčka... príp. za mince (no nie 5000 / 1deň) no malé levely ich aj tak nemajú 2-20 iba ak kupili posledny balicek v platobke alebo prepadavaju Blizzard/Bloodfangov ale o tom pochybujem :)
    1.st. ide kupit na 17/1 u Oswalda 500 minci 1-dňový kontrakt no čo tie nižšie levely 2-16 ??
     
    Naposledy upraveno: 19/6/17
  5. Rohlik27

    Rohlik27 Rádoby autor

    Takže mě chcete říct že když mam 12.000 bodu v daltově týmu tak musim teď zničit 12.000 menších žlutých NPC ktery nedavaj odměny abych se vubec dostal na 0 ? .. To mě přijde trochu nedomyšleny.
     
  6. Silent_knight

    Silent_knight Perspektivní autor

    Navíc tá výměna mincí si dělají srandu ne ? poměr 10:1 Solonove : Platonove a i 10:1 Platonove:Solonove...
     
  7. koofy

    koofy Pisálek fóra

    Nič v zlom ale 1:10 určite meniť nebudem a aréna je dobugovaná...
     
  8. Silent_knight

    Silent_knight Perspektivní autor

    Tak 1:10 by sa oplatilo keby za 1 dostaneš 10 :D je to pomer 10:1, ale to je asi iba žart... keby 1:1 alebo 1:2 tak nič nepoviem
     
    Naposledy upraveno: 19/6/17
  9. ツ乂乂乂ΚΤΜツ

    ツ乂乂乂ΚΤΜツ Perspektivní autor

    fm? posielal niekto návrh na reset reputácie?
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ツ乂乂乂ΚΤΜツ, asi ne. Řešilo se aby se dal nižší damage to ano ale toto si myslím, že ne. A ani by neprošel určitě když dali možnost výměny, ale můžeme to zkusit předat dál.
     
  11. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    Možnost výmeny za 10 minci 1 hahaha to sa teda oplati nazbierať 22 000 mincí za 30 Voodo diel 0
     
  12. Rohlik27

    Rohlik27 Rádoby autor

    Zajímalo by mě na čem je stavěnej system toho KOHO si NPC vybere a koho bude střílet .. jestli je tam něco jako aggro podle toho kdo jakou dava dmg, nebo podle toho kdo NPC ubral nejvic HP .. nebo co je ten hlavní faktor?
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Rohlik27, tak takovéto informace k dispozici nikdy nedostáváme bohužel.
     
  14. Rohlik27

    Rohlik27 Rádoby autor

    Tak informace mít nemusíte .. stačí jestli to náhodou nemá někdo vypozorovaný, nebo tak něco :)
     
  15. milhaus

    milhaus Rádoby autor

    Já třeba přijedu k eventu a začne okamžitě pálit mě, i když je tam už 10 lidí, takže na dmg ani hp to není(díval jsem se s vědomostí špeha), na TSku se proslýchá, že podle pořadí zaregistrování účtu na serveru, ale nevím to jistě, to totiž nemám jak zjistit. :)
     
  16. Rohlik27

    Rohlik27 Rádoby autor

    Takže čím fousatější loď tím větší trn v oku NPC :D

    No co bylo dřív to střílelo po těch co měli nejvic HP v zakladu, možna později po těch co měli nejméně fyzicky.. ale jak je to podle novych tabulek to je mě záhadou...
     
  17. Gotai*8*

    Gotai*8* Pisálek fóra

    ahoj na fóre je napísané "Walter Buckingham zaměřuje svůj útok na hráče s velkým množstvím reputačních bodů Regentovy Flotily." Myslím že to tak funguje u všetkých eventových NPC.
     
  18. Rohlik27

    Rohlik27 Rádoby autor

    Ach to moje letmý "jednooký" čtení :D no tak to jsem s 20.000 bodama jasným terčem číslo 1. :D
     
  19. guliverr

    guliverr Rádoby autor

    no také jsem terčem, ale pomohli lví hradby alespon na získání designu
     
  20. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    Za co se dostane ten designe?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.