Občanská válka (15.6.2017 - 30.6.2017) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 16/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Podkova

    Podkova Pisálek fóra

    Přečti si FAQ
     
  2. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    A to jsou ty modré designy co má pár hráčů že bohužel ve fag nevidím náhled lodi u těch nových designu
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Libina11-KDN,

    někoho přesvědčovat nebo někomu rvát svůj názor nemá cenu, zbytečně se zde potom jen hádáme a nikam to nevede. Ale co psal kolega, s tím se ztotožňuji, protože při druhé nebo třetí akci tohoto systému reputace, jsem každý den dělal úkoly za oba teamy a dostával odměny za oba, možná to byla také chyba, protože to šlo dělat jen první dny, ale sedět u toho xx hodin, tak alespoň dvojitá odměna. pokud se nepletu, tak jsem dostal i 2x akční děla ne moc asi jen 5, ale i tak to bylo dobré.

    A princip byl stejný reputace např. 2OO potom rychle na 0 přes toho velkého eventa a zase úkoly za druhý team, jediné co nesměl tehdá hráč udělat, jezdit za perlama dokud neměl úkoly hotové a smířit se, že nebude v žebříčku akce.

    pěkný den
     
  4. Libina11-KDN

    Libina11-KDN Pisálek fóra

    No to asi nemá keď má niekto zahmlené premýšľanie. To že šli robiť úlohy pre oba tímy a ľahko prehodiť reputáciu a nazbierať duše je pekné ale pri tejto akcii je ti to na 2 veci...

    1. V úlohach nie sú žiadne delá
    2. Za zostrelenie svojej lodi nedostávaš ŽIADNE PERLY (vtedy si dostával)
    3. Vtedy Reputačné body = Akčným bodom, teraz sa počíta každé oddelene, takže otočiť team nebol problém naviac sa po každej fáze reštartovali.
    4. Ako chceš nahrať najskôr 2000 mincí v jednom tíme keď to padá prevažne iba z lodí, z truhlíc by to trvalo hádam aj týždeň keď padá iba po 1 aj to oba typy mincí
    5. To už je lepšie robiť arénu tam dostaneš druhý typ mincí
    6. Ak chceš začať zarábať veľa na tejto akcií (aspoň 2m perál denne) tak od začiatku musíš spraviť reputáciu iba pre 1 tím. Áno úlohy ide robiť aj pre druhý ale budeš akurát dostávať menej perál a žiaden rebríček.

    Ak si stále nepochopil nevadí. Kúp si balíček za 25,50,60€ a získaš druhé mince v pomere 3000:1000 :D A je tam aj ochranca/vojak 3.st. takže neplatiči a hráči do 20 (17) lvlu maj hold smulu u tejto akcii :)
     
    Naposledy upraveno: 23/6/17
    kywa tohle ocenil(a).
  5. Rohlik27

    Rohlik27 Rádoby autor

    Já když jsem tuhle akci rozjel, tak jsem zezáčátku nabral větši množství reputace u jenoho týmu a když jsem zjsitil že druhé mince se dostávají za druhou reputaci tak jsem se podrápal na hlavě řekl si jaký chorý mozek tohle vymyslel, když zabíjení NPC "mé" frakce nedava nic.. NIC kromě -1 bodu ..

    Na to bych to nuloval zadarmo jsem moc línej a ne zas tak bohatej .. tak o to víc jsem začal farmit tu frakci kterou jsem měl rozjetou .. Podařilo se mě 1 den denní žebříček vyhrat, druhý den jsem na to neměl už tolik času tak jsem do 5. místa v pohodě + něco za arenu + truhly a prostě jsem ty mince vyměňoval .. i za ten lichvářskej kurz 1:10. Teď je to 1:6 nic dobrýho ale furt je to lepší. Zatim mam koupeny voodoo děla, všechny buffy kromě drainu a obrat +/- jak říkáš 2M perel denně
     
  6. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    akorat bych doplnil ze od 1000 reputace dostavas 3plm. 5rep kolem 2OOO mun. neni garantovana mam 7200rep
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Libina11-KDN,

    jak jsem psal minule jsme jen lidi a pořád jsme s něčím nespokojení, někomu se nelíbí vydělávat 2M perel denně, někomu zase 30 voodoo děl bez reál. A někdo je za to rád. Více méně jste si zde odpověděli sami. Co se vyplatí a co je třeba dělat, každý si musí najít ten svůj způsob hry sám.

    PS: Citace

    A princip byl stejný reputace např. 2OO potom rychle na 0 přes toho velkého eventa a zase úkoly za druhý team, jediné co nesměl tehdá hráč udělat, jezdit za perlama dokud neměl úkoly hotové a smířit se, že nebude v žebříčku akce.

    6. Ak chceš začať zarábať veľa na tejto akcií (aspoň 2m perál denne) tak od začiatku musíš spraviť reputáciu iba pre 1 tím. Áno úlohy ide robiť aj pre druhý ale budeš akurát dostávať menej perál a žiaden rebríček.

    Není to náhodou úplně to samé, jen trochu jinak napsané ? :)

    pěkný den
     
  8. ツ乂乂乂ΚΤΜツ

    ツ乂乂乂ΚΤΜツ Perspektivní autor

    už to tu pisali predtým, minule akcia titánov bola n 5 fáz a po každých 3 dňoch sa resetoval rebríček tímu a teda si každý mohol zmeniť alebo znovu za ten istý, teda bola šanca nazisk oboch mien, mnohí tak ako ja predpokladali že to bude tak isto a tak zbierali jedny mince s očakávaním že za 3 dni alebo 6 budeme zbierať iné, preto sa tu hneváme, keby je ten reset tak mi vôbec nevadí že nezarobím 2m denne, aj tak tí čo pracujeme sa tu neflákame 15 dní v kuse celé dni, ja osobne bez toho resetu nemám šancu nazbierať oboje mince, mám 491/1723
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ツ乂乂乂ΚΤΜツ,

    já netvrdim, že je vše úplně stejné, jen chci zdůraznit, že každý si musí vybrat jetli chce zisk perel nebo např. voodoo děla. Jak se dají získat nejrychleji mince, je na vaší dikuzi. Na resetování reputace můžete založit návrh dle pravidel, jistě se bude tento druh akce opakovat a určitě jako teď s určitými změnami.

    Osobně si myslím, že tato akce není špatně vymyšlená, jen upravit zisk mincí a poměr směny by měl být 1:2. Směna vs. reset reputace. Buď jedno nebo druhé, ale na mém názoru nezáleží.

    pěkný den
     
  10. Alphavil.Cz

    Alphavil.Cz Zelenáč fóra

    Vážení moderátoři : střílel jsem už asi do 7 Admirálů mé strany a nedostal jsem Desing - ostatní ho dostali z prvního nebo druhého : Otázka : ten desing je jen pro některé hráče ? Poškození jsem dal kolem 3-5 mega každému.Děkuji za odpověd.
     
    Naposledy upraveno: 28/6/17
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Odpověď bude, že je to o štěstí a je to pravda. Asi ho nemáš :)
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Alphavil.Cz, jako spousta věcí je to opravdu jen o štěstí. Z jednoho jsem ho získal hned u druhého jsem jich střílel X a taky nemám štěstí.
     
  13. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    Tak musíš zostreliť minimálne 3% Hp z 1.000.000.000 HP resp. z 900m tj. 30 (27m) buď ho získaš s priazňou kráľovny alebo nie :)
     
  14. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Vždy, keď dostanem na 60k perál, dostanem aj priazeň dizajn bol tiež z úplne prvého waltera..
     
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Alphavil.Cz,

    je to o štěstí, střílel jsem již event, kde jsem střelil 175 NPC a nedostal a v druhé řadě o splnění podmínek. Přesně jak píší hráči výše, za 0,5% ho asi nezískáš.

    pěkný den
     
  16. Alphavil.Cz

    Alphavil.Cz Zelenáč fóra

    Všem děkuji za odpovědi , ale o tom , že musí hráč nastřílet 1,000,000,000 to není o Desingu ale o té přízni královny . Ptal jsem se kolegů a Ti nastříleli třeba jen 2 mega a dostali ho . I tak děkuji za odpověd a přeji příjemnou zábavu při hře. :);)
     
  17. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    Už se ví za co se budou měnit mince na konci akce?
     
  18. Mike*van*Ghorenast

    Mike*van*Ghorenast Perspektivní autor

    2017-06-29 12:50:34
    Získal jsi 46 x Platónova mince .
    2017-06-29 12:50:34
    Získal jsi 76 x Armáda Jayne Dalton .
    2017-06-29 12:50:34
    Získal jsi 877554 BZ.
    2017-06-29 12:50:34
    Získal jsi 463568 x Perly .
    2017-06-29 12:50:34
    Získal jsi 1 x Přízeň královny .
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Virgio, ne jinak by to tu bylo. V poslední době tyto výměny chodí na poslední chvíli.
     
  20. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    • Zbytečná citace
    děkuji
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/6/17
  21. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Virgio, není zač. Prosím dle pravidel. Děkuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.