Občanská válka (9. 10. 2018 - 24. 10. 2018) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 7/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    To si trepol riadnu blbost že akcia je aj pre menšie lodičky. mam jednu malu lodičku a musi bit celu akciu schovana v Bezpečnom pristave lebo nemam na nej LVL 20 a nemam obrancu. HP 140000 . Akčne lode ma daju dolu na 3 rany a tie vetšie bukaniry alebo pomsty na jednu ranu.Nepoviem už pre tie lepšie vybavene lodky a pre velke lode je akcia super ale z malou si ani neškrtnem
     
  2. UniqueOneCZ

    UniqueOneCZ Pisálek fóra

    Akci nemusíš hrát, pokud vidíš, že na to ještě nemáš. Stačí vynulovat reputaci a máš klid a hraješ klasicky.
     
  3. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    UniqueOneCZ No to viem aj ja že stači vynulovat reputaciu lenže ja som ziskal reputaciu z Pomsty zakial do mna nič nestrielalo lebo do vtedy som žiadnu reputaciu nemal. Lenže teraz už do mna všetky červene lode strielaju a je ich na mape dost. mam to maličku lodičku kde elitnou municiov berem 32000 a nemam na tom ladovačov a aj rampu mam len na 4stupni , takže strielam uplne pomaly . Akčne NPC nezostrelim lebo ma potopia skor ako k nim pridem. Nemožem zbierat ani truhly takže som prišiel aj o premko čo som mal na 14 dni a tym padom aj o opravara 5 stupna. čiže možem len počkat pokedy sa skonči akcia a začat uplne od začiatku hladat premko a opravara .Ked pišeš že nemusim hrat akciu tak potom pre koho bola ta akcia robena . Ved je to uplne na figu vymyslene aby NPC malo večši damag ako HP slabych lodi.Pre mna akcia dobra ale len pre hlavnu lod , za malu lodku 0 bodov
     
  4. gordon99961

    gordon99961 Pisálek fóra

    na mapach 1-4 niesu akcne npc tam si mozes kludne truhlickovat a hladat premko a opravara
     
  5. Kraken-52

    Kraken-52 Pisálek fóra

    ahoj,akcia občanska valka už skoncila,a ?

    Co se stane s mými mincemi a akčními klíči po skončení akce?
    Solónovy a Platónovy mince budou vyměněny za herní předměty.
    Akční klíče budou nahrazeny normálními klíči v poměru 1:1.

    kedy sa budu menit klíče ?
     
  6. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    tu mas jejich odpoved z restartu: Ahoj piráti,

    Provedli jsme odebrání akční klíčů z další eventové výměny (Aby nmohlo dojít k jejich využití například pro event Marauderovy dny).
     
  7. Kraken-52

    Kraken-52 Pisálek fóra

    akčne kliče z občanske valky vždy mam a daju sa použiť aj teraz,ale to by bolo škoda,počkam,kym ich vymenia ,ako písali
     
  8. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    myslim ze max na konci akce a mozna vubec.jelikoz by mel zacit halowen tak uvidime snad se postesti.
     
  9. pecan77

    pecan77 Zelenáč fóra

    Mě by to taky zajímalo, bylo jasně napsáno že se klíče který nám zbydou budou měnit za normální, ale nic se neděje, Dnes měnili mince za lebkovou munici, ale akční klíče mám furt. A já blbec jsem si je schválně schovával abych měl klíče normální a mám akorát ***. o_O
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.