Obránci a útočníci

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem zbyeek, 7/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chci aby nefungovaly výhody obránce a útočníka na mapách dva až pět

Anketa uzavřena 7/12/17.
  1. Ano

    10 hlasy(ů)
    34.5%
  2. Ne

    19 hlasy(ů)
    65.5%
  1. zbyeek

    zbyeek Pisálek fóra

    Hojky vím že budou hráči s levelem 21+ a ti co si honí ego na malých lodičkách proti, ale zkusit to musím :) všude se každý chlubí kolik má děl a kolik hoho střílí, sjedou si s horních map dolů a řádí nebo střílí eventy tam kde by si měly vydělávat malé lodičky, ty nemají mimo platebky, kde získat korunky, proto by bylo fajn, aby se to aspoň trochu srovnalo, aby výhody útočníka a obránce, nefungovaly aspoň na mapách 2-5, jasně někdo může oponovat, že si stejně malé lodě eventa dole bez někoho kdo jim udělá tank s 2 obráncem stejně nesestřílí, ale takhle nemají šanci ani si to vyzkoušet, když jsou mapy plné fulek co je k nim ani nepustí, rád bych aby se nad tím zamyslely i velké lodě a dali šanci i těm malým, díky :)
     
  2. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    hlavně ti kazdý řekne udělěj si level 21 a neotravuj
     
  3. ^^Shinichi^^

    ^^Shinichi^^ Pisálek fóra

    utočnici a obranci komonweltu nemaji zařdy učiten proti hračum max to že maj o par děl navíc nebo o par taramu jinak obrany a utočny bonus na hrače nefunguje
     
  4. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Ahoj , Opravím předcházející - Obránce nemá vliv na Hráče , jen určen pouze pro NPC a Útočník ano , ten mám stabilně o x děl více (podle typu útočníka). doporučení pro slabé : Vstupte do cechu a cech by Vám měl pomoci k vyšším zítřkům :D:D:D
     
    ^^Shinichi^^ tohle ocenil(a).
  5. ^^Shinichi^^

    ^^Shinichi^^ Pisálek fóra

    Ano přesně tak najde te si cech ktery vam pomuže udělejte si tež lvl 21 a budete to myt tež to že si hrači kupuji paluby a dalši zuzne baličky to už je na nich a na vas ale to co se da udělat na moři nemužete mit za zle když si to mužete udělat tež jen musite chtit
     
  6. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    Jaj udelejte si levl 21 a nebrečte tu :D
     
  7. zbyeek

    zbyeek Pisálek fóra

    takové reakce jsem tak nějak čekal, dobrý cech není problém, i 21 lvl s dobrou pomocí taky není problém dosáhnot např do 14 dní, ale to potom může BP klidně smazat všechny mapy do 21, amaterasu atd, protože by pak neměla žádný smysl, to není o tom že tu brečím, jen o tom že né každý chce mít hned lvl 30, není důvod se hnát někam kde, dokud si člověk nevylepší lodičku si to stejně moc neužije a když jednou se nahoře octnu, jako že jsem tam kdysi byl než jsem po cca 2 letech začal znova hrát, jen od znova, jsem nechával malé lodě na spodních mapách aspoň v klidu aby si hru taky mohli užít a né jen opravovat, ale to je fuk je mi jasné že lidi na menší kašlou a spíš se chválí na kolik ran takového sundali, to jsou evidentně ti co hlasují ne...
     
  8. ^^Shinichi^^

    ^^Shinichi^^ Pisálek fóra

    azbyeek ale to je problem hraču chcou byt na menšich lvl tak at sou a nezavidi těm co sou na vyšim lvl jestli mu to vadi at si ten lvl uděla a jestli ten lvl nechce tak at mlči každy hrač ma na vybranou a to že ho každej topi a co je to pvp hra vždy ho někdo bude topit tak jak každej každeho
     
  9. zbyeek

    zbyeek Pisálek fóra

    nezávidím, nechci mapy až po 15 jen pár dole kde stejně velké jezdí jen pro body nebo při eventech na boty

    Respektíve proč jsi proti? Jezdíš dole na botu? pokud ne tak ti přece nemůže tohle vadit, lodě s 5 lvl tě nemůžou ohrozit, nebo jo? :)
     
    Naposledy upraveno: 8/11/17
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    je to návrh a diskuze je na místě.

    Můj názor je ten, že se přikláním na ano, protože lvl. 1-5 nikdo moc dlouho nemá a možná by bylo toho "potěru" více. Je pravda, že když začne někdo hrát, tak je to dole oblížné, ten kdo občas vleze na betu, tak mi jistě dá za pravdu, tam je to jednoznačně vidět a životnost na mapě 2/1 je tam pár sekund (záleží samozřejmě na počtu hráčů).

    Pokud by se zde řešila mapa Amaterasu (do 15 lvl.), tam bych měl názor odlišný, protože to tady již bylo, když se tato mapa zavedla, tak byla velká řada hráčů, kteří chtěli vrátit lvl. zpět z 20 na 15, právě proto že hráči s lvl. 15 na tom byli lépe. Společnost BP na to zareagovala tím, že se udělali úkoly na mapách 17 další levely atd. a potom bylo zase hodně hráčů co si při eventech dělali tento lvl. a utíkali z 15 lvl. Jednozančně nechat jak je.

    Proto si myslím, že musí být nějaká inspirace jít nahoru, ale zároveň by měly být nějaké mezníky. Občas potkávám na mapě 21+ lodě co mají DMG dutou do Renown 5000 na ránu jsou na 5 ran pod vodou a přemýšlím, co je tam táhne ... s tímto DMG nemohou udělat díru do světa ani na mapě Commonwealtu.


    Pouze můj osobní názor a zdržuji se hlasování.

    pěkný den
     
  11. SemtexC∞L

    SemtexC∞L Perspektivní autor

    • Zbytečná citace
    Jaké zase ego? Jsou za ně bitevní body? Jsou, tak není co řešit.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/11/17
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  13. Na botu nejezdím ale eventy na spodních mapách střílím rád , protože mne neotravují NPC střílením do mě. a když mám náladu tak sundám i slabou lodičku je to pirátská hra a body jsou body. A rozhodně se nechvástám na kolik ran sem tuto lod sundal.