Odměna ze svitku Raka

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem kandoll, 10/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Zmněnit odměny pouze na dvě pevné(přízen+poškození,Voodoo+HP) a odstranit teleporty

Anketa uzavřena 25/5/17.
  1. ano

    44 hlasy(ů)
    84.6%
  2. ne

    8 hlasy(ů)
    15.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    Po dokončení několika raků, přičemž mi jeden trvá dutou municí cca 7-8 hodin už ani nedoufám v přízen královny ale v teleporty nebo kolosální poškození. asi na to mám smůlu. bylo by fér kdyby odměna byla upravena v závyslosti na strávený čas na svitku. proto navrhuji uplně odstranit teleporty(jsou v kotli z aruby a to stačí) a dát dvě pevné odměny po dokončení. 1- Přízen královny+kolosální poškození, 2- Voodoo paluba+HP
     
    EDENS1994(FC™) tohle ocenil(a).
  2. ☠D⊙n_Quij⊙te☠

    ☠D⊙n_Quij⊙te☠ Zelenáč fóra

    Určitě bych byl PRO nějakým způsobem upravit odměny ze svitků. Z posledních šesti raků jsem dostal 6krát kolosální poškození. Ne že by to bylo špatné, ale také bych už rád dostal někdy Přízeň královny.;) Nicméně návrh na změnu jak ho popisuješ je z mého pohledu nesmysl. Myslím si, že pokud by to mělo být jak navrhuješ tak by téměř každý, kdo je schopen raka dokončit a má dost svitků, měl během dne všechny 4 výhody na lodi a z této výhody by se stal prakticky základ. Teleporty z raka odebrat určitě. Za dokončení potom dát odměny, které píšeš, ale každou zvlášť.
     
    ℝմdla tohle ocenil(a).
  3. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    musím reagovat na tvuj popis done quite..raka dělá každý hlavně kuli přízni a to ostaní je jen takej bonus na víc.. mě osobně nezajímaj ani ty věci okolo, mně jde o přízen královny a tu bohužel nedostávám, proto sem to napsal takto. příjde mi schůdnější odměny takto rozdělit než se třást 8 hodin u svitku a doufat že ta přízen padne,nejde o to že by někdo kdo má dostatek svitku měl vše, to je na každem zda je dělá nebo ne, jde o to, že to nejcenější co káždý z raka očekává nepadá.a upřímně ja je dělám dutou 8 hodin, ale co slabší hráči, valej raka dutou 15 hodin a dostanou teleporty bo poškození....chacha... jde o princip a i slabá lodka má nárok po tom co si svitek udělá na pořádnou odměnu...ja když nedostanu přízen sem tak akorát nas.... jelikož sem dal plno munky a času do toho a dostal sem co nepotřebuju...defakto co je zbytečný...
     
  4. Hefajtos

    Hefajtos Pisálek fóra

    čo tak skorej odstrániť teleporty a tu pravdepodobnosť, ktorá sa viaže na ich získanie prideliť k už spomínanému boostri. Ak to to je možné, bo ako odznelo teleporty je možné nazbierať aj z iných možností ako napríklad akciove truhlice, mojo, čierny trh. Pri tom pomere aký dlhý čas musí sa stráviť na pergamene a behať dokolaj jak ... je to trošku nespravodlivá odmena.
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    je to hlavně vaše diskuze, ale pokud bych hlasoval, tak bych zvolil ne.

    Možná někoho zajímá proč, protože svitků dělám o proti "ligařům" jen pramálo a jak píše Don Quijote, stal by se z toho pro někoho základ a to nechci. Podle našeho serveru si dovolím tipnout za jeden měsíc ligy - na roky do předu. Tohle je podle mě přesně ten bod, kde se slabí hráči ještě více oddělují od silných a ještě silnějších.

    Co budou dělat slabší/začínající hráči, když TOP 1000 bude mít všechny bonusy ( 309 děl, kolosální a HP max. na roky dopředu) ....

    Pouze můj názor, můžete ignorovat.

    pěkný den
     
  6. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Mirku víš co budou dělat ? Buď přestanou hrát, když budou mít rozum a nebo půjdou do platební a tam si vše koupí ...
     
  7. ☠D⊙n_Quij⊙te☠

    ☠D⊙n_Quij⊙te☠ Zelenáč fóra

    Kandoll samozřejmě je mi jasné že ti jde o Přízeň, to asi všem kteří dělají Raka. Ale pokud by byly odměny jak navrhuješ ty, pak by tu Přízeň měl téměř každý kdo udělá Raka a dá se říct , že by trochu ztratila význam.
     
  8. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    podle meho z raka sou uplne smesne perle atd proto je nejak nedelam :)
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ΛΖLΛB,

    poslední odpověď si napsal do jiného vlákna.
    Alespoň podle předchozího příspěvku, bych jí zařadil sem :). Oprav si to sám, ať nemusím psát offtopic nebo spam.


    pěkný den
     
  10. ツ乂乂乂ΚΤΜツ

    ツ乂乂乂ΚΤΜツ Perspektivní autor

    ono to už základ je,
    neviem ako ty ale všetko z raka okrem priazne mám nna rok a su len hráči čo to maju daleko dlhšie
     
  11. .Doriana.

    .Doriana. Pisálek fóra

    Tak tak... ja bych nejradsi zrusila svitky komplet - mrte casu tam, nuda neuveritelna az za roh a odmeny smesny :)
     
  12. Joкer!73

    Joкer!73 Zelenáč fóra

    Jako základ je to už samozřejmost chtělo by to spíš změnit odměny za jednotlivé vlny.
    Jak dlouho trvá jednotliví svitek dutou nevím. Vyřadil sem ji s arzenálu. A elitou je to jen do ligi.
     
  13. ORП!§

    ORП!§ Pisálek fóra

    ja bych ty porty tam klidne nechal, ale kdyz uz padnou, tak aspon s nekterou s temi dalsimi odmenami 10 teleportu (kdyz jdou ziskat i jinde) + hp, dmg nebo prizen, voodo paluba proste k tomu
     
  14. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    A třeba 200 tisíc perel by jste nechtěli :D Lidi vy chcete všechno zadarmo. :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.