Odveta II a racek

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem *NOLI*, 3/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    Chci se zeptat vím že je jen pravděpodobnost získat racka z přepadu odvety, ale jedná se jen o úkol nejde o pirátskou zkoušku zdá se vám pravděpodobnost normální přepadla jsem odvetu už 4 krát racek nikde nepočítám pokusy kdy byl někdo rychlejší jak já, pravděpodobnost objevení odvety je tak čtyřikrát za den plus mínus vzhledem k tomu že chodím do práce zdá se mi splnění tohoto úkolu docela přitažené za vlasy nebo Vám to přijde normální aby ze čtyř pokusů ani jeden nevyšel když se jedná o obyčejný řadový úkol neměl by se nad tím někdo zamyslet ?
    Popravdě mi to docela leze už krkem číhat na odvetu okrást ji a nedostat nic :(( zvykla jsem si že je to tak pokud napíšete že je možnost získat vzhled, ale u řadového úkolu se mi to zdá fakt moc
     
  2. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    4x za den ? :D To skúšaš prepadať asi Revenge ll a ten je až na PZ-tku a neviem ako na vašom serveri ale na našom padne 1-2 max. za celý deň a niekedy možno aj 0x :D v tej úlohe máš prepadnúť 10m Revenga (21-25 mapa) mal by si to nájsť aj vo F.A.Q
     
  3. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    ¨pokud jsi tu opravdu celý den a to když mám volno tak třikrát za den zcela jistě jedná se o úlohu na 28 lvl a musíš přepadnout odvetu ne revenge zkus se podívat do FAQ
     
  4. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Tak si ho prepadávaj donekočna v úlohe máš Prepadnúť Revenge ll (stačí raz) + získať Predmet Racek / Čajka-kamarát (za přepad Revenge) z Revenge ll ho nezískaš
    Na to aby vyskočil "Revenge ll" treba zostreliť 500x Renown ll tak veľa šťastia :D to si radšej počkám kým ho vystrelí niekto iný
     
    Naposledy upraveno: 3/9/17
  5. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    jen pro info jestli mluvíme o stejné věci
    Racek k rackovi sedá****
    (Operené vtáky)
    Prepadni 1x HRMA Revenge II (Odveta)
    Zbieraj 1x Partnerka racka(Čajka-kamarát) (za přepad Revenge)
    3 570 000 BS (BZ)
    35 000 zlata
    Krásný racek (Nádherná čajka)
    pokud čtu správně je tam přepadni HRMA REVENGE II (ODVETA) a z toho přepadu je ta partnerka racka laskavě si ujasni pojmi :(((
     
  6. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    tak mi na dotaz odpověděla i podpora že je to z odvety a je jen pravděpodobnost
     
  7. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Si to prečti máš to tam napsané Odvěta = Revenge 2 a Revenge = klasický 10m (facepalm) Tiež mi to príde nepochopiteľné, prečo miešajú 2 admirálov do 1 úlohy ale tak to je :D ak mi neveríš kľudne si pokračuj v prepadaní Odviet, aspoň si na tebe urobí pár hráčov PS 29 a ty tú úlohu nedokončíš nikdy ;)
     
  8. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    takže já jsem asi fakt zpožděná ale mám střílet revenge normálního admíka z rena a toho okrást ?
     
  9. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Áno, konečne si pochopila. je to napsané i v té zátvorce :

    "Zbieraj 1x Partnerka racka(Čajka-kamarát) (za přepad Revenge)" kdyby to šlo získat z Odvěty tak by tam byla Odvěta i v druhom řádku

    Horšie keď už budeš mať všetky úlohy hotové aj nazbierané lebky získať predmet: "Rozsudky smrti" nebo-li "Shromáždi 1x Listy Commonwealthu (HP, Přepad nebo poslední rána Odveta II)"

    Aj keď na 4 pokusy by si to už mala asi aj spravené...
     
  10. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    Díky a omlouvám se poradil si mi víc jak podpora popravdě u nás v cechu na této úloze stojí více hráčů právě kvůli rackovi je to tam psané ale dokud jsi to nenapsal tak mi to nedošlo a myslím si že takových hráčů je bohužel víc popravdě tu poslední nebo okrádání odvety mi už opravdu poslední dobu nedělá problémy :)) díky moc
     
  11. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Na fóre je to napísané správne, to ako si to interpretujú hráči alebo samotná podpora je už vec ktorá ide mimo mňa :) Ideálne ak by si sa spýtala niekoho, kto už mal tú úlohu spravenú, zjavne by sa jednalo o hráča s levelom 29 či 30 :p a nemusela si takto prísť o hodiny alebo skôr dni času a o milióny elitnej munície na Renown 2 a mohla to mať dávno hotové

    Videl som aj tvrdenie, že to ide získať aj z oboch admirálov, ale to nedáva žiadnu logiku keď v PZ aj z prepadu to dáva iný item. A keby to aj náhodou bola pravda tak predsa nebudem čakať na Revenge ll keď za ten čas vyskočí možno aj 50 Revengov na mape 21-25. Tých strieľa predsa len viac hráčov do úloh kvôli opakovacej úlohe na 5000 mincí.
     
    Naposledy upraveno: 3/9/17
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☆Samuelito☆, měla by padat teoreticky i z té Odvety, ale jelikož se spoustě hráčů podařilo předmět získat snáze z nižšího admirála než z Odvety dali jsme tam tuto poznámku. Myslím si, že je to jen otázka času, kdy situaci někdo nahlásí a dojde ke změně. Tedy pokud to tak BP neměl v plánu jak to nyní je. Ale to nám nikdo nepoví.
     
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    bez další reakce, zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.