Opět se neda připojit

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ^^Shinichi^^, 27/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ^^Shinichi^^

    ^^Shinichi^^ Pisálek fóra

    Ahojte zase dalši problemy s připojenim přihlašovaci stranka naběhla v pořadku ale přihlašeni hlasilo opět chyby až po několika F5 se mi podařilo přihlasit dalši problem na moři některe NPC nemaj sva jmena ale maji seafight.npcname.npc:1146
     
  2. papa-xXx

    papa-xXx Perspektivní autor

    ani na ge2 sa neda pripojit od 05 rana az teraz na hlavnu stranku som sa dostal na more zatial nie
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    situace byla ráno předána dále, doufejme že se to podaří vyřešit co nejdříve. Jako malá kompenzace za tyto problémy je dána poukázka.

    pěkný den
     
  4. ^^Shinichi^^

    ^^Shinichi^^ Pisálek fóra

    Zdravym opět stejny problem s obtižemy se da připojit na hru přihlašovaci stranka v pořadku ale přihlašeni kolisa musel sem několikrat stisknout f5 a parkrat obnovyc celou stranku uplně znova vypada to že problemy se vyskytuji převažně v rani hodinach ale hlavně při svobodě taktež se zase NPC jmenuji seafight.npcname.npc:1874
     
  5. Romario.cz«™

    Romario.cz«™ Pisálek fóra

    Ale Mirečku jaké pak Ahoj piráti vždyt na moře se dostanem málo kdy,Ahoj pisálkové bude stačit.:)
     
  6. protože v nemecku nevi asi co je 15 minut :)
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Romario.cz«™,

    prosím až budeš příště reagovat, koukni na datum kdy jsem to psal. Pokud dnes jsou nějaké problémy, tak jsem to opravdu 27. října ještě nevěděl. Jestli jsi se ten měsíc nedostal na moře, měl jsi se obrátit na herní podporu.
    Právě z tohoto důvodu jsou vlákna po měsíci neaktivity uzavírány.

    pěkný den
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    bez další reakce, zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.