opět se neda pripojit

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem strýcu, 22/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    g5 g6 zase cumim na cernou obrazovku uz se ani neobjevi 51 procent toto vlakno bych opravdu nezamykal je a bude porad aktualni
     
  2. *CarcasS*cz

    *CarcasS*cz Rádoby autor

    To je síla opet nefunkční, co čekat že prostě Béééééé P. Vyměnte už ty neschopný programátory co si neuměj zavázat ani tkaničku u ***. To už je let co jejich neschopnost stoupá. Jo jo sláva jim stoupala do hlavy ale 2-3 roky už se ani o nich moc nemluvý HA HA. Jiný hry maj upoutávky, reklamy a BP? co říct že by jim docházel kyslík? No jo panáčci od BP to néní jenom hrabat prachy ale taky něco obětovat ale to jim nic neříká.
     
    ***ANGELIKA*** a strýcu tohle ocenili.
  3. Hank45

    Hank45 Zelenáč fóra

    :D:D:D..platit,platit a zase platit..víc,víc,víc :p
     
    ДИGΨŞ~ÊXƠŖCĨŞT☩ tohle ocenil(a).
  4. Bravo super Bp tomu se musi človek už jenom smát :D
     
  5. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    No,ale na druhou stranu zase víme,že rasismus netolerují :rolleyes:
     
    barcamilan a ***ANGELIKA*** tohle ocenili.
  6. *CarcasS*cz

    *CarcasS*cz Rádoby autor

    • Zbytečná citace
    O jakým rasismu zas mluvýš?
     
  7. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    božínku ani po ranim restartu nic to se ale divim:rolleyes::rolleyes::p
     
  8. ►NIKITA◄

    ►NIKITA◄ Zelenáč fóra

    chvilka před směnou kdy můžu hrát, a zas to nejede
     
  9. .VEBA.

    .VEBA. Zelenáč fóra

    Nebudu uz ani resit ze se opet zadny odpovedny zamestnanec BP neraci obtezovat a informovat hrace co se vlastne deje a prejdu rovnou k dalsimu zasadnimu problemu hry. BP prodava za nemale penize balicky ktere obsahuji casove omezenou vyhodu ve hre a docela mne zajima jak chce resit obchodne pravni problem nedodani zaplaceneho zbozi zakaznikovi ci dodani zbozi v neuplnem stavu.
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nechápu význam toho vlákna. Spíš problém předá herní podpora než zde někdo se ukáže. Ale problém je hlášen postihuje všechny EU servery a na jeho opravě se pracuje. Ale jelikož během dnešního dne mají být servery minimálně na hodinu nedostupné nečekal bych brzkou hru.
    Ahoj .VEBA., možná by chtělo trochu uvažovat nad tím, že existuje nějaká pracovní doba. To, že nějaký technik řeší problém neznamená, že i on má právo dělat nějaké oficiální oznámení.
    Nicméně si dovolím upozornit, že VOP i na toto vzpomíná a udává určité procento dostupnosti hry.
     
  11. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Vyznam tohoto vlakna spociva v tom,ze alespon vim,ze hra opet nejede a neni chyba jen u me. To znamena,ze nebudu psat na podporu.
     
    barcamilan tohle ocenil(a).
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jenže pakliže každej napíše pouze zde a nikdo z nás sem nepřijde problém hlášen nebude a pakliže ho nenahlásí ani jinde nebude se řešit.
     
  13. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    k tomu napsi jen ze global 1 nejede :)
     
  14. benjik6

    benjik6 Rádoby autor

    Myslím že nejede vůbec a soudruzi udělali zase někde chybu :)
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  15. delo66

    delo66 Pisálek fóra

    Ja mám ten istý problém. Za posledné 4 dni mi to išlo na chvíľku iba včera :(.
     
  16. Agramon

    Agramon Pilný autor

    K smichu, takze vsichni co se rano chteji prihlasit do hry a nejede jim, tak by meli psat na podporu a popsat problem 140 znaky. Na to mi staci 3 slova. Vidim bilou obrazovku - naposledy predevcirem jsem hodiny videl cernou :). Treba je to zmena k lepsimu,nebo horsimu. Sam netusim,tak je mozno si vybrat.
     
    barcamilan tohle ocenil(a).
  17. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    G4tez mi to nejede:(
     
  18. vesi131

    vesi131 Zelenáč fóra

    nešlo, nejde, nepujde :D

    za chvilku si začnou stěžovat i boteři, že jim nejedou programy a budou chtít připsat nenasbíraný Moja a perle :D :D
     
  19. Maniak

    Maniak Pisálek fóra

    • Vulgarita

    V tom případě když to nejede nám a ty zde píšeš o tom, že se to takhle nevyřeší tak tobě to asi funguje vid ? Chceš z nás dělat akorát EDIT,protože selský zdravý rozum to vidí a nemusí kvůli tomu psát 150 lidí na podporu. Stejně s váma nic nevyřeší.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/2/18
  20. KaThaRsYs

    KaThaRsYs Pisálek fóra

    akorat tak ako pisete by som sa vyjadril k tomu, ze nepomoze to ked tu budeme vsetci pisat ze hra nefunguje, si myslim ze oni otom vedia, aj mna to serie tak ako aj Vás ostatných, mne to neslo 24 hodin predvcerom a dnes budeme asi rovnako dlho caakat, takze aspon chodte pozdravit rodinku, deti a nesedte pri tom nonstop :D
     
    ondraz.cz tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.