pirátská hodnost cechu

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ORП!§, 27/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ORП!§

    ORП!§ Pisálek fóra

    Dobrý den, jen by mě zajimalo podle čeho nebo jak se toto v sini slávy počítá už jsem se na to ptal mnoho cmek a ještě ani jedno mi to nedokázalo odpovědět, čeho sem si všiml je že v popředí sou cechy na servru který už nejsou nebo sou nový pár měsíců, a už je to celkem dlouho v síni slavy tato kolonka Pirátská hodnost cechu děkuji za jákýkoliv info
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Orni, snažím se to zjistit taky už hodně dlouho. Nikdo nic neví. Jak znám BP, tak to neví vůbec nikdo. Prostě se to tam objevilo. :D
     
  3. Berta

    Berta Perspektivní autor

    Ahoj pirátská hodnost cechu se počítá součet hodnostních bodů hráčů v cechu :)
     
    Krtko tohle ocenil(a).
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Konečně informace, díky :)
     
  5. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Tak na to si dovolím odpovědět, že to pravda není.. nemůžou to být součet hodnostních bodů hráčů v cechu, ani bodů z boje, ale když se na to tak kouknu řekl bych spíš že to je 'průměr' bodů každého hráče hodnosti z mojí síně slávy - takže ne součet ale průměr :)
     
  6. Berta

    Berta Perspektivní autor

    Ahoj Jakor hmmm tak to jsi ted vzal iluze i mě :Dale zkoušeli jsme to ted počítat a průměr nám taky nevychází :)
    Geralt64 omluva za neumyslné zmatení :)
     
    Naposledy upraveno: 28/1/18
    *jakor40 tohle ocenil(a).
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Aha, takže stále platí #2 :D
     
  8. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ja to jenom tipnul, nepočital jsem jen na oko to tak vypadalo - ale zajímalo by mě osobně z čeho se to teda počítá když ani zde vyšší to neví :), měli to nechat jako kdysi BZ všech hráčů sečtené, nebo třeba body z boje sečtené :) :)
     
  9. ORП!§

    ORП!§ Pisálek fóra

    je to dilema nikdo poradne furt nevi jak sleduju :D
     
    Berta tohle ocenil(a).
  10. ORП!§

    ORП!§ Pisálek fóra

    CM_Berta: 281/█▓▒░ØƦП░▒▓█ osobně jsem si myslela že je to součet bodů hráčů v cechu ale...přišli jsme na to že jak spojili servery tak hráči cechu kteří k nám jakoby vstoupili z jinýho globálu tam vůbec započtený nejsou
     
  11. Berta

    Berta Perspektivní autor

    a ještě jsem psala že oni v žebříčku ceh ani nevidí pokud je to cech založený na jiným globálu než z kterého jsou původně oni :)
     
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Všem,

    možná že jste na to právě přišli, mohl by to být součet, ale muže se počítat jen cech a hráči na stejném serveru ostatní nemusí být započteny. Může to souviset s tím, že sice jsou mega servery, ale stále nejsou servery spojeny, oddělené některé žebříčky, Bokorův pohár atd. ,.. v tomto případě bych byl spíše pro zrušení tohoto žebříčku.

    předáme dále k řešení

    pěkný den
     
    *jakor40 tohle ocenil(a).
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Bez další reakce, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.