Pohár Seafight 2018 - (13.6.2018 - 16.7.2018)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 11/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    mně by zajímalo proč omezují nakup fotbalové munice za perle ? já už musím kupovat za koruny takže neprve denne úkol 10+10 a pak muzu koupit munici která mi vydrzí chvíli
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel to nikdo nepoví. Osobně musím říct, že v poslední době to je mizerné v rámci poměru výměny duší a také, že se již neřiká poměr asi bohužel změny.
     
  3. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Tak trochu další důvod proč to už konečně přestat hrát. Mapy samej buger a bez peněz a bugů je člověk za trubku. Díky BP.
     
  4. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Ahoj, v ukolu akce mam nashromazdit 2 kostky - vubec netusim o jake kostky se jedna :)). Nevite nekdo ?
     
  5. «๖ۣþř†hY»

    «๖ۣþř†hY» Zelenáč fóra

    když porazíš to kladivo tak jí dostaneš
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Kostku můžeš dostat i z hvězdy.
     
  7. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Tak jak piše Geralt64, kostku možeš dostat ale nemusiš . Je to o nahode . Ja som včera mal ukol s kostkamy a hned s prvej hviezdy som dostal ale potom asi tak 6razy nič a ani s 2 kladiv na damag a poslednu ranu nič. Až asi tak po hodine hry som dostal dalšie 2 kostky po sebe.
     
  8. ked som pozeral ze desingy ktore maju slabe kamene stoja 5 000 ziariacich. tak ma ani nenapalo ze ich bude problem nazbierat 5. to akoze ozaj dat veci za ziariace ktore sa nedaju ziskat inak ako v platobke.
     
  9. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    zarici je za sazeni na psotup tymu. me se ta akce celkem libi.
     
  10. milhaus

    milhaus Rádoby autor

    akorát jsem nenašel kde a jak to mám sázet mám 1700 fragmentů a nevím jak to vsadit nebo ke komu zajet na moři ?
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Osobně jsem to nezkoušel, ale na moři je i událost pro předpovědi, kde odsouhlasíš pravidla a následně vidíš možnost pro zadání fragmentů pro jednotlivé teamy.
     
  12. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    Ahoj mě by zajímalo proč mám úkoly v šedém už je nemůžu plnit proč ?
     
  13. *CarcasS*cz

    *CarcasS*cz Rádoby autor

    já mám to samý už 3 den.
     
  14. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    nesplněné předešlé úkoly..asi by se měli mazat,ale holt BP je origináloš matroš:D
     
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    dnes došlo v této souvislosti k úpravám, pokud i nadále dochází k těmto problémům. Prosím o zpětnou vazbu, aby jsme mohli předat dále.

    pěkný den
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    I nadále mám 2 akční úkoly, které nemůžu přijmout - jsou šedé.
     
  17. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    díky za upozornění, předáme dále k řešení.

    pěkný den
     
  18. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Cus, asi mi neco uniklo,ale mam dotaz. Ta arena fotbalova je zrusena ? V pristavu kliknu na Teresu Jones a nenabizi to vstup do areny. No vlastne, na zacatku akce to nabizelo,ale nikdy jsem se do zapasu nedostal,ponevadz jsem u toho cumel dlouhe minuty a porad cekal na soupere. Pripada mi, ze ty akce jsou zbytecne komplikovane a pak toho pulka nefunguje. Lod Sekajici srp, jsem za tyden ani nevidel, natoz abych splnil nejake ukoly s tim spojene. Nekdy min znamena vic....
     
  19. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    • zbytečná citace
    Ahoj, přečti si FAQ k akci, aréna má být vždy od pátku do pondělí
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/6/18
  20. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Dekuju moc, to jsem prehlidnul.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.