Pohár Seafight 2018 - (13.6.2018 - 16.7.2018)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 11/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ℝմdla

    ℝմdla Rádoby autor

    bude provedena další synchronizace pro přidání designu Eso souostroví do černého trhu.

    tvl, takže oni přidají na konec akce do černýho trhu desing za zářící duše které jsem už samozřejmě utratil, protože je konec akce? To je opravdu logický tah od BP no :D Asi čekají že jim snad někdo poběží do platebky nebo co..
     
  2. motorko69

    motorko69 Pisálek fóra

    Na fóru bylo psané, že designy budou na černém trhu 4... Chápu, počítat do čtyř je občas problém i pro bigpoint ;)
     
  3. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    šmudlo, nebreč! kdyby si si psal z normálníma hráčema tak to budeš vedet že bude jeste desing :)
     
  4. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    hlavne ze ty breci ripaku furt :D a kazdej den psal 12krat na chat kde je disajn :D a pak machruje,boha bez si dat hranolky a neprud normalni lidi :D
     
  5. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    RIPe, neni mi jasne proc takhle odpovidas hracum, natoz vlastnim. Ma to vse, jen ne prinos. P.S. Ostatne na Eso souostrovi jsem se tu ptal adminu v predchozich prispevcich (Rudlo) :(
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    přesně jak píše Sanroh-ČR "na Eso souostrovi jsem se tu ptal adminu v predchozich prispevcich (Rudlo)", píšeme to hodně často, ten kdo nesleduje fórum, nečte všechny příspěvky, přichází o hodně a naštvaný by měl být hlavně na sebe. Má odpověď nebyla úplně vyčerpávající, ale věřím kdo jí četl, stál o design, tak ho má.

    pěkný den
     
  7. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    • zbytečná citace
    To se zase musim RIPa zastat, bo kdykoli jsem ho pozadal, nikdy neodmitnul (y).
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/7/18
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Sanroh-ČR,

    prosím dodržuj pravidla, najdeš v mém podpisu.

    pěkný den
     
  9. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Nebudu te tedy Mirku citovat, ale kde v tvem podpisu najdu, co jsem udelal za chybu resp. pravidla fora? V tvem podpisu neni nic, krom toho Najit vsechny prispevky a Najit vsechna zahajena vlakna o_O P.S. Mateni nepritele? :D
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Sanroh-ČR, dovolím si odpovědět za kolegu, snad ti to nebude vadit co jsi udělal. Viz ZDE. Sice můžeš namítat, že tam není žádnej příspěvek, ale byl pouze ho dotyčný smazal. Nicméně v rámci kontroly je to vidět.
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.