Chyby Použití miny

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Geralt64, 20/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    V Patch day 11/2017 ze dne 6.11.2017 bylo mimo jiné uvedeno, že "Dnešní synchronizací jsme opravili: Oprava: pokud hráč zničil jiného hráče pomocí miny nedostal body z boje." Tato oprava se podle mně ale neuskutečnila nebo nepovedla. Zkoušel jsem 3x použít kontaktní minu s těmito výsledky: poprvé jsem potopil 13 hráčů a dostal jsem 1x 7 a 1x 2 bitevní body, podruhé jsem potopil 11 hráčů a dostal jsem 1x 16 bitevních bodů a potřetí jsem potopil opět 11 hráčů a dostal jsem 2x 7 a 1x 2 bitevní body. Dopředu upozorňuji, že v předchozích 24 hodinách mi všichni hráči, které jsem minou potopil, bitevní body 2x nedali. Většinu z nich jsem stopil 1x nebo vůbec. Takže kde je chyba?
    Můžu sem dát i výpisy z deníku, ale je to poměrně dost dlouhé :)
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj opravdu netuším. Hráči to zkoušeli a řikali, že body dostali možná tam bude nějaké ale a nebo to zlobí jen u někoho.
     
  3. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahojte asi každý víme, že je rozdíl co máme za bonusy na lodi jakož je například kámen na mazlíčkovi či lodi, ta nová přízeň či vodo děla lvl5 ( mazel i loď kamen potopím hráče s větší hodností minimálně o 2 mimo jeho ostrov [26 bodu] nemám vodo děla lvl5 ani tu přízeň ). potom když hráče potopím raketami, je taky rozdíl jiný nedostanu už tolik bodů ale o něco méně.. podle mě to tak bude i u této tzv. bomby, jelikož Gery máš vysokou hodnost, a potopíš loď bez bonusů elitní municí a dá ti cca 2 body (když máš vše i vodo děla tak cca 7 bodů) tzn. nějaká malá loď, tak si myslím že ta bomba má asi taky nějakou bodovou hranici,... možná píšu nesmysl, ale podle mě to tak je, tudíž by měli stanovit nějaký přehled jak fungují ty body z boje, proč bych měl dostat za elitní munici a raketu jiný rozdíl bodů - potažmo dát to vše na stejno :)
     
  4. *jakor40 Ahoj, zapojím se do debaty myslím , že s tím výpočtem máš pravdu a navíc pokud se nepletu někde kdysi bylo psáno že právě potopení hráče elitní municí dá víc bodů než dutou, raketou či nějakou bombou.
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ano, potopím někoho dutou nebo raketou, dostanu míň bodů (podle mně nesmysl, mělo by být jedno, čím ho potopím, ale dobře). Ale těch míň bodů dostanu za každého. Proč teda aspoň ty 2 body nedostanu za každého z potopených? Opět funkce u které ani BP neví, jak funguje ani jak má fungovat :)
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.