Prastaré povstání (1. 5. 2017 - 4. 5. 2017) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 1/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Taková akce neakce. Nějaká perla se sice vydělat dá, ale jen tehdy, máte-li krakenku. Trvá moc dlouho, než se vystřelí velký event. Udělat úkoly je celkem problém. A odměny za úkoly - trapné. Dostat 5k perel za úkol, který někdo dělá i 2 dny, to je opravdu směšné.
     
  3. ツ乂乂乂ΚΤΜツ

    ツ乂乂乂ΚΤΜツ Perspektivní autor

    ulohy už niesu o perlách, perly niesu premiová herná mena, to su už eurička, ulohy robim lebo očakavam par diel, dufam len že nebude jedno
     
  4. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    1 delo nehrozí, keďže tam nie je žiadne :)
    1.) úloha 5x Drakir Zorn = 5 000 perál
    2.) úloha 5 000 000 Hp Drakir Yagath = 5 000 perál
    3.) úloha 10 000 000 Hp Tomb Creeper = 5 000 perál
    4.) úloha 5x Drakir Zorn + 1 000 000 Hp Drakir Yagath + 5.000 000 Hp Tomb Creeper = 10 000 perál
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tak co? Kdy dostaneme odměny?
     
  6. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Aké odmeny ? Podľa nemeckého fóra boli iba do 5.miesta a tak sa aj stalo :) To že ostatné fóra vrátane nášho majú nekorektné informácie o odmenách, na to si si mohol za tie roky zvyknúť ;)
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jak je možné, že BP zašle někomu jiný popis akce, než ostatním?Vyjádří se k tomu někdo od provozovatele? V zadání akce bylo jednoznačně uvedeno, že odměny jsou do 50. místa. A muselo to být v zadání od provozovatele, protože jak píše v jiném vlákně Poseidon, nikdo text od provozovatele upravovat nemůže. Takže očekávám odměnu za 10. místo. Německé fórum nečtu, nezajímá mě a navíc neumím německy. Já, pokud v práci udělám chybu, musím za ni platit. To bohužel pro BP neplatí, takže je mi jasné, že na odměnu budu čekat stejně jako na 22 bouří, které jsem vyhrál před cca 2 lety, stále je nemám a mít nebudu.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Neviděl jsem DE oznámení, ale jedná se v tom případě o jejich chybu. Jelikož jsme dostali všechny lokalizace vím, že i součástí DE oznámení je psáno 1.-50. a poté ještě náhodné. To samé mají i na EN foru tudíž bohužel chyba DE.
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    V tom případě: kde jsou odměny?
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel nemáme žádné hlášení kromě tvého, že by byl nějaký problém. Nicméně předám situaci dále, nicméně lépe napiš na podporu o jaké šlo místo a zároveň budou mít tvé ID.
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.