Návrhy Přepadení

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Geralt64, 14/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete, aby v okně přepadu běžel "odpočet", který by znázorňoval, kdy bude možnost znovu přepadat?

  1. Ano, pomůže mi to

  2. Ne, baví mě čekat, až se okno rozsvítí

Výsledky jsou viditelné až po hlasování
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nevím jak ostatní, ale já bych přivítal, kdyby po přepadu běžel v okně přepadu "odpočet" (jako je tomu třeba u svíček, sněhuláků, teleportů apod.), který by znázorňoval přibližnou dobu čekání do dalšího přepadu. Odpadlo by protivné čekání, kdy se přepad rozsvítí. Přesněji neodpadlo, ale aspoň by bylo zřejmé, za jak dlouho k rozsvícení dojde.
     
  2. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Souhlasim stím, kolikrat přepadnu například na 21/1 NPC, ubehne treba i vice minut a hrace nemuzu prepadnout az treba vymenim lod, nebo dam F5.. to uz jdu trosku od veci, ale uvital bych to.. proc ne, kdyz to bezi u raketek a ostatnich veci.. za me Ano
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Prosba na moderátory fóra - je možné před název vlákna "Přepadení" doplnit "Návrhy"? Zapomněl jsem na to a i když dám "Upravit", tak již tuto možnost nemám. Děkuji.
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    co se týče fóra, tak nic není nemožné ;).

    pěkný den
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jak je možné, že návrh vložený 5.2.2017 (https://board-cs.seafight.com/threads/svetlo-z-tortugy.56568/) je už uzamčený a neodeslaný, protože nesplňuje podmínky a tento návrh, vložený 14.11.2016 se nijak neřeší? Podmínky podle mně splňuje a dodnes nebyl odeslán (aspoň jsem ho nenašel jak v seznamu odeslaných, tak v seznamu neodeslaných).
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    podmínky asi nemá cenu psát, 5.2.2017 je více než měsíc a na tento návrh se jen zapomnělo i to se může stát, to se v brzké době napraví, díky za upozornění.

    pěkný den
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Samozřejmě, že se to může stát. Mně se to stává několikrát za den. Taky jsem na něj zapomněl a vzpomněl si až včera :)
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, odeslání a přidání do přehledu má na starosti náš nadřízený. V případě, že návrh nesplňuje pravidla pro odeslání či je špatně založený, tak v tom případě ho většinou já nebo kolega zamkneme, ale i tak ho necháváme na svém místě aby si ho mohla kolegyně dořešit. Osobně bych i zakázal možnost zobrazení výsledků až po hlasování pak není ani z naší strany přehled o počtu hlasů, jelikož by se mělo jednat o návrh hráčů a ne nás.
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Za chvilku to bude další měsíc a stále se zapomíná? :)
     
  10. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj Geralt64!

    Neraz som tu písala, že nie je problém návrh poslať, ale je problém ho poslať v správnom čase... Veľakrát sa interne diskutuje o rôznych novinkách a v prípade, že tu máme nejaký návrh do tejto diskusie posiela sa...
    Na druhej strane, čím viac hlasov sa k danému návrhu pridá, tým je to lepšie. Ono teraz to asi napíšem trošku kruto ale reálne, poslať návrh za ktorý hlasuje 49 hráčov z toho množstva SK a CS hráčov, tiež nie je 2x výhra. Takže, aj keď nebol tento alebo iný návrh zamknutý a odoslaný, neznamená to, že sa o ňom nevie, alebo nediskutuje.

    Z praxe, keď diskutujeme o akomkoľvek návrhu, ktorý by naši hráči chceli do hry zaviesť a veľké komunity o to záujem nemajú, respektívne nad tým neuvažujú tak to nebudem silou mocou posielať sama, aby sa to hodilo do šuflíka, tu sa to zavrelo, odoslané a hotovo splnené... Naopak, keď sa o tom začne neskôr diskutovať a už to má podporu, vtedy to rada pošlem.
     
    ~Cpt.McCoroner~ tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.