Přihlášení do hry

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Trotlik, 28/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trotlik

    Trotlik Zelenáč fóra

    Dobrý večer,nevím kde se už mám obrátit o pomoc..na podpoře mi nijak neporadili. Dneska se celý den nemůžu přihlásit skrz fb. Má s tím taky někdo problémy nebo je to jenom u mě?
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Trotlik,

    s FB zkušenosti nemám, nevlastním ani nechci, ale jednu radu napíšu není bezpečné se přihlašovat přes FB, protože FB není chráněn, tak jak by měl, v minulosti tu bylo hodně případů krádeže účtů a důvodem byl právě FB.

    Vysvětlení je poměrně jednoduché, FB je masivně rozšířen, asi všichni v civilizaci ho znají, proto každá hra musí mít na tomto webu reklamu, ale už nikdo z těchto her nedokáže zajistit ochranu proti proniknutí. Na FB o peníze nejde, není tam riziko tak velké, je rozdíl jestli se někdo dostane někomu na nástěnku FB nebo do "peněženky" v placené hře.

    Všem zcela otevřeně radím, přihlašujte se přímo ze stránek Seafight/Bigpoint a mějte otevřené při hře jen tyto stránky.

    pěkný den
     
  3. Trotlik

    Trotlik Zelenáč fóra

    To chápu,ale jelikož jsem nějaké dva roky tu hru nehrál tak jsem přišel o přihlašováky a hlavně o email na kterém jsem ten účet měl jelikož mi ho smazali. Předevčírem jsem se normálně přihlásil bez problému i těsně před půlnoci a včera dopoledne mi to už nešlo. Na stránkach sea na fb jsem si všiml,že tam psali ještě asi dva nebo 3 že jim to taky nejde tak jestli nějaké info k tomu a jestli se ví proč to nejde
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Trotlik,

    pokud by bylo nějaké info, bylo by zde zvěřejněno, krom toho si myslím, že je to spíše věc FB, protože SF šlo.

    Mám pocit, že pokud nemáš přihlašovací údaje ani e-mail, tak to je ta nejhorší kombinace co může být, samozřejmě se můžeš obrátit na podporu, ale moc velké šance tam nejsou, pokud někdo chce hrát je třeba tyto údaje znát, nezapomenout je a chránit si je.

    Určitě bych se rozmýšlel, jestli budu používat účet ke kterému neznám přihlašovací údaje a hlavně ten e-mail. Přihlašovací údaje se dají zjistit přímo v počítači, to není zas tak velké umění, ale oživit e-mail už tak jednoduché asi není. Určitě bych si nejdříve toto dal dopořádku a poté teprve hrál nebo případně něco investoval.

    Pokud chceš jen hrát, nikdy nechceš měnit přihlašovací údaje, nechceš investovat atd, nevadí tě že neznáš e-mail, prostě chceš pouze hrát - nic víc, tak tato rada:

    1. najít přihlašovací údaje přímo ve tvém počítači - internetovém prohlížeče
    2. přihlásit se přímo přes stránky BP

    pěkný den
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Trotlik,

    mám informaci, že by problém s přihlášením přes facebook měl již být opraven, je tomu tak ?

    pěkný den
     
  6. slavista81

    slavista81 Rádoby autor

    Ahoj ,nejde se mi přihlasit do hry píše mi to Lost connection
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Byl restart před cca 20 min
     
  9. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    Zdravim,nedaří se mi přihlásit na moře už asi hodinu stále to mám na 48% - logging in user... a dál se nedostanu,včera mě to normál šlo a ted nic..zkoušel jsem jiný server a na moře jsem se dostal ale na GE2 prostě nic
     
  10. PecikCze

    PecikCze Rádoby autor

    taky mi nejde hra
     
  11. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    aha,no dobrá,já už jsem se lekl že to nejde jen mě..jsem po noční takže tu čekat nebudu než to opraví..snad to odpoledne půjde..jinak díky za info že není problém jen u mě :)
     
  12. ryšavec

    ryšavec Pisálek fóra

    ahoj nejde mi prihlásiť sa na more čo bude reštart
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj příště by to také chtělo napsat server. Nicméně přihlášení se povedlo?
     
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    bez další reakce, zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.