Problém pri zaplatení

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem pampaliny, 9/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pampaliny

    pampaliny Zelenáč fóra

    Chcel by som sa spýtať, ak mám problém pri zaplatení resp. kúpil som si balík "Slávna debna" a hneď ako som dal vyplatiť mi vypísalo: Vyskytla sa chyba!
    Platil som kreditnou kartou VISA.
    Peniaze mi to z bankoveho účtu stiahlo, zaplatil som ten balík, ale nedostal som v hre nič z tohoto balíčka... Na koho sa mám obrátiť a ako sa bude dať vyriešiť tento problém ? Vypísal som na podporu nový ticket alebo niečo také bude to stačiť, alebo ako mám postupovať ?
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj pampaliny,

    je třeba se obrátit na podporu hry, zvolit při psaní na podporu správný účel a vyčkat. Pokud jsi správně vyplnil, tak jsi dostal automatickou odpověď a nyní vyčkej na odpověď kolegy z herní podpory.

    Určitě to jde řešit.

    pěkný den
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj pampaliny,

    Také je možné, že k platbě nedošlo a peníze se ti na účet vrátí. Některé banky mají sví filtry, které nedovolí platit na určité stránky. Můžeš zkontrolovat jestli se ti peníze nevrátily, můžeš kontaktovat banku s dotazem zda máš povoleno platit na účet BP nebo můžeš kontaktovat platební podporu: Podpora - problém ve hře - vyplnit formulář.

    Pěkný den
     
    Bibi tohle ocenil(a).
  4. pampaliny

    pampaliny Zelenáč fóra

    Ono ja už som s touto kreditkou zaplatil balíček pred nedávnom a nemal som žiaden problém, a peniaze mi späť na účet neprišli. na podpore mi napísali:
    smazáno
    Ak nieje dostupný ten balíček prečo mi potom stiahli peniaze z účtu ? Pozeral som aj na internet baking ale tie peniaze za ten balík mi stiahli. Peniaze mi prídú späť alebo ako to funguje ? Pretože peniaze mi odišli z účtu ale balíček som nedostal len mi vypísalo že Vyskytla sa chyba keď som dal zaplatiť a stiahlo to peniaze ako pri platbe, len žiaden balíček mi do hry neprišiel... Na podpore mi napísali len to ako odpoveď na tiket čo som poslal vyššie, ale mi vrátia peniaze alebo ako ? Alebo mi stiahli peniaze a prídu mi späť na účet ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/5/18
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Když si na hlavní stánce dáš "Podpora", tak rozklikni první okénko a dej si "Problém s platbou". Ale tam tě to myslím přesměruje na tu adresu, kterou máš ve svém příspěvku.
    Jedině tam se to dá řešit, tady ti nikdo nepomůže.
     
  6. pampaliny

    pampaliny Zelenáč fóra

    Len som chcel aby mi niekto poradil ako mám postupovať kam s tym ísť, tam som napísal vypísal som tiket a oni mi poslali akurat odpoved že mam platbu opakovať znovu kvoli nejakej údržbe alebo tak lenže ja som zaplatil balík stiahlo mi peniaze a nepripísali mi nič na moje konto v hre
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj pampaliny,

    jak zde všichni shodně píšeme řešit pouze s podporou, zde ti na účet nevidíme a ani Ti nepomůžeme.
    Zde můžeme psát jen v teoretické rovině a to tě moc nepomůže. Prosím dodržuj pravidla herního fóra, nejdeš v mém podpisu, opravdu nemám radost, když někoho musím upozorňovat.

    Jen pro doplnění "teorie" zde na fóru, ať si ostatní hráči doplní obrázek, použil jsi odkaz na balíček z hlavní strany nebo tě někdo poslal link ?
     
    Bibi tohle ocenil(a).
  8. pampaliny

    pampaliny Zelenáč fóra

    • Uverejňovanie súkromnej pošty s podporou hry
    Použil som balíček z home strany s názvom "Debna slávy" stiahlo mi 99,99 € ale neprišlo mi na herny účet nič iba mi stiahlo peniaze z kreditnej karty... čiže mi stiahli 99,99€ a na hernej podpore kde som vytvoril tiket pre problém s platbou tak mi moju požiadavku spracovali s odpoveďou:
    Smazáno

    Toto je síce pekné ale ako mám dať ďalších 99,99 € a čakať či mi vôbec príde balíček ? To by ma ani neštvalo ani by som to neriešil lenže neprišlo mi na môj herný účet absolútne nič ale peniaze mi to za ten balík z bankového účtu stiahlo... a na podpore už dva krát po sebe takáto odpoveď nedá sa im ani napísať do poznámky nič konkrétne len cez políčka to tam píšem.. takto ma odpinkajú a nemôžem im nijako nato ani reagovať.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/5/18
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj pampaliny,

    škoda že jsi si nepřečetl pravidla hry na které jsem tě upozornil. Ani já nemám právo vidět tvojí komunikaci s herní podporou, jestli platba proběhla či nikoliv má pouze herní podpora. Znovu opakuji pouze herní podpora - problém s platbou.

    pěkný den
     
    Bibi tohle ocenil(a).
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.