Sea Terrorists

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Miso_SvK, 14/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Miso_SvK

    Miso_SvK Pisálek fóra

    na GE3 vás chci pozvat do mého cechu [$☆Ŧ] rád vás v tomto cechu uvítám!:)
    pokud jsi levl 10 a víc rádi tě přijmeme :) budeme se těšit $ea Ŧerrorists :)

    Mimochodem naše
    ALIANCE!!!

    ΒŲŁ, GAD, Ṃ₯Ҹ, ÐŽP, sAs, SOS, ІĦ, LGE, ĐI£,Đɪє , 3ØØ, 3®®, MPT, Uηł, CZ3, S_F, VFK, RU€, SRB, ÐAЯ, ,√Is,Ƥ☠Ʀ;
     
    Naposledy upraveno: 29/9/14
    almarida tohle ocenil(a).
  2. komando26cz

    komando26cz Zelenáč fóra

    • zbytečná citace
    ahoj já bych chtěl ale mam problém z jedním hráčem od die a jmenuje se kocmi tak nejak a chci se mu omlivit a není možno jak nevím co jim tam namluvil ale určite to není pravda nevím co tam o mně ríkal ja vím že jsem ho trochu provokoval ale to sem byl pro něj enemák tak sem se jen branil sebe a cech nic víc nevím tak doufám že mi pomužeš se dostat kvám do cechu
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/10/14
  3. Miso_SvK

    Miso_SvK Pisálek fóra

    pokusm se
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj komando26cz,

    dodržuj prosím pravidla herního fóra zde, citace předešlého příspěvku je naprosto zbytečná.

    pěkný den
     
  5. 93benji

    93benji Zelenáč fóra

    ja bi som chcel vedie prečo mi na hlavnej stanke neukazuje cech vobec je tam setko trznica opevnenie domov taverna kajuta ale CECH ne COM..?!!!
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj 93benji, nabídka cech byla přesunuta na mapu moře.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.