sekání - globální amerika, asie a ostatní

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem guliverr, 14/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. guliverr

    guliverr Rádoby autor

    Dobrý den,

    bylo by možné nějak zaurgovat to sekání do restartu? poslední dobou je to docela často zasekané 6 a možná i více hodin před restartem. Není to jen můj problém, stěžují si na to i ostatní hráči i na TS cizinci.
    Děkuji
     
    ]ERAGORN[ tohle ocenil(a).
  2. ]ERAGORN[

    ]ERAGORN[ Zelenáč fóra

    Dobrý den,
    již několikrát nastal tento problém...
    "Podpora" této hry mi ale pokaždé odpověděla se slovy "Promažte historii prohledávání, cookies atp.

    Jak je možné, že jsem si včera koupil nový notebook, který je označován jako "HERNÍ NOTEBOOK" a požadované parametry pro tuto hru překračuje několikanásobně a stejně se mi hra seká?

    Dále jsem se dozvěděl, že to může být rychlostí internetu a zjistil jsem, že moje rychlost připojení je nadprůměrná...

    Proto Vás tedy žádám o to, abyste nějak opravili tuto chybu, která zcela jistě není na straně hráčů
    (protože vždy po restartu to běží normálně...)

    Možná by stačil častější restart, nebo tak něco, ale nechci radit, to vy jste tu PROFESIONÁLOVÉ v tom, co děláte...

    Děkuji

    S pozdravem

    SoxoCZ
     
    guliverr tohle ocenil(a).
  3. benjik6

    benjik6 Rádoby autor

    Guliverr má bohužel pravdu a hraní to vyloženě zpříjemňuje.Zase bude problém kdekoliv jinde jen ne u BP
     
    kywa a guliverr tohle ocenili.
  4. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    souhlasím s hráčem soxo téměř každy den se nedá hrát mezi 5 až 14 hod. evr.času
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, problém je zapotřebí hlásit vždy v danou dobu. Je spousta hráčů, která má horší připojení a zažil jsem, že měl do toho spuštěný Skype, tanky .. a pak se samozřejmě takový hráč diví. Nicméně i přesto, že jsou problémy hlášeny nikdo nemáme už jak pravomoc rozhodnout kdy a ke které opravě dojde. A bohužel některé problémy se vyřešit nedaří. Všechny servery kromě času jedou na "stejném" principu. Ale pouze například jediný server má problém v rámci sekání, které je zapříčiněno střílením ostrovů a takovéto problémy se opravdu špatně řeší. Nicméně aktuálně za včerejší den nikdo z kolegů v jiných zemí problém nehlásil. Vím, že dříve jsme pravidelně hlásili herní Server Globální Asie s kolegou, ale nikdo nám jinde nepotvrdil, že by měl jakékoliv stížnosti a to je opravdu potom těžké když server nic nevykazuje a ani další kolegové z jiných zemí nic nehlásí.
     
  6. guliverr

    guliverr Rádoby autor

    1. hlášeno v danou dobu bylo
    2. seká se to všem kdo hrají
    3. ano opravdu včera byla světlá vyjímka a šlapalo to bez sekání

    ti děkuji protože jsem opravdu zjistila, že nemá cenu nic řešit bo je vždy na mém pc a možná i v mé hlavě :)
     
  7. benjik6

    benjik6 Rádoby autor

    chat byla taky chyba u hráčů jak nám tady bylo tvrzeno a najednou to byla chyba BP :))))))
    přístě jak to bude sekat skočím na letadlo a nahlásím to přímo v centrále a ukážu jim že tanky nehraji :)
     
  8. ]ERAGORN[

    ]ERAGORN[ Zelenáč fóra

    Ref.: Poseidon

    Dobrý den ještě jednou :)

    1.) V danou chvíly, tedy "9:25 hodin místního času" jsem nahlásil chybu ve hře.

    2.) V danou chvíly jsem si zkontroloval připojení k internetu a všechno bylo ok... V notebooku nemám povolenou jedinou aplikaci, která by ubírala na výkonu počítače, nebo čerpala internet...

    Jak je možné, že přesně v čas Pravidelné údržby serveru se to zase přestalo sekat?

    Cituji: "další kolegové z jiných zemí nic nehlásí."

    Možná k tomu mají přístup jako máte VY :)... To se ovšem potom špatně řeší :)

    Ono je lehčí hodin vinu na hráče, než se s tím pokusit něco dělat :)

    Děkuji za pomoc za všechny hráče CZ/SK hrající zde a děkujeme za PODPORU :)

    MILUJEME VÁS

    S pozdravem SoxoCZ
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ]ERAGORN[ nebo SoxoCZ,

    nikdo vinu na nikoho nehází, vždy se snažíme pomoci a první na řadě je vždy základ a to je ... potom to a potom to a nakonec teprve se hlásí chyba, to co jsem napsal platí když chybu hlásí jednotlivec, možná více než v 50 % se přijde na to, že to ani chyba není (všeobecně). Pokud ale chybu hlásí celý globál nebo všechny cizojazyčné podpory, tak je to jednodušší. Výjimka je opravdu sekání, časté lagy a ten nešťastný chat, jak píše hráč výše, ale na druhou stranu na tomto chatu nikdy CM nebude, takže si potom nikdo nestěžujte na podpoře, že tam někdo uráží atd.

    Máš pravdu, že když ti to jde po restartu bezproblému, není chyba u tebe, ale zatíženým serverem, těch příčin může být několik, asi každý hráč jako já, přijde hned na několik, hodně hráčů event, svátek, střílení ostrovů a v neposlední řadě používání nedovolených programů/botů, bugů atd. Také jsem byl už několikrát svědkem, jak pár hráčů dokáže zaseknout celý server, většinou to bylo u poslední střílené věže ostrovu.

    Doma je to jednoduché, jak se mi sekne PC, např. při renderování HD videa, tak restartuju tím odstraním chybu a jedu dál, ale odpojit nepoctivé hráče od automatického programu, který se sám přihlašuje nebo od nekalé hry, to opravdu nevím a to může být jedna z příčin.

    Také se mi zdá, že když začne nový event, tak hra jde lépe ikdyž je on-line více zvědavých hráčů, než když není žádná akce, ale je zaplých xy programů na svitkách, behe, NPC glitzu atd.


    pěkný den
     
  10. benjik6

    benjik6 Rádoby autor

    Jde o sekání hry a nebyl to bohužel jeden den.O nějakém CM nepadla ani řeč to odvádíš pozornost od tématu .Bez CM žijem cca 5 let a vůbec nám nechybí :))
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj benjik6, ano nejsou zde CM protože se zde tak nějak nepočítá s CZ a SK hráči proto ani nedostaneme některé informace a většinu věcí u těchto herních serverů by měla řešit podpora daných zemí tudíž i a ne CZ/SK podpora i přesto, my tyto informace hlásíme.
     
  12. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    ahoj je 17.6. 7:55 hod evr.času a hra se na americe seká a nejen u mne ale i u ostatních hračů (stačí takto dávat info? )
     
  13. ]ERAGORN[

    ]ERAGORN[ Zelenáč fóra

    Ahoj je 17.06. 9:00 hodin evr. času (00:00 čas serveru podle lodního deníku) a fakt se to seká až to nelze hrát.... Vrací to zpět, neposlouchá příkazy... Děkuji
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ]ERAGORN[, jednak nevím o jaký jde server. Nicméně aktuálně nikdo nic nehlásí.
     
  15. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    ahoj je 18.6. 7:05 evr.času a opět se na americe hra seká ( nikdo nic nehlásí a toto je co ? )
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -medved78-, kdyby jsi četl všechny příspěvky mohlo by ti dojít z dalších zemí. Dnes byl první den, kdy jiná země oznámila sekání o několik hodin dále.
     
  17. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    vůbec nerozumím co tu píšeš mám jen 11 let vzdělání ale zvykl jsem si že většina odpovědi neřeší dané problémy
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Již to tu bylo psané několikráte tak opět tedy. To, že nahlásíme problém my a nikdo ho nepotvrdí je k ničemu. Tudíž to chce aby situaci nejlépe hlásili i moderátoři z dalších zemí.
     
  19. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    tak ted se seka g5 staci se tam podivat a precist si chat a je to po slouceni servru ktere nebylo absolutne zabezpecene ale naopak dokonale odflaknute kazdy den vecer
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano byla hlášená jak int1 int2 i int5 atd.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.