špicl

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Korkorán69, 6/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Ahoj všem,
    nerad bych se opakoval,možná se to tu řešilo,ale nenašel jsem to.Povazuji za chybu,že není možné z lodního deníku kopírovat jméno hráče do špicla. Některé hráče nelze takto vůbec nalézt,stačí aby v Nicku byl použit nějaký klikyhák a v tu chvíli je špicl k ničemu.
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Korkorán69,

    psalo se to tu již dávno, vlákno je jistě dlouho uzavřeno. Pokud si vzpomínám dobře a také mi to tenkrát pomohlo, bylo to fontem písma, bohužel BP nemá omezení na fonty písma a někdy je to závadou. Ono to má dvě roviny, buď chceš všechny hráče najít a nebo nechceš aby tě někdo našel.

    Pokud to chceš vyřešit u sebe v PC, nainstaluj si balíček fontů písma, pokud se nepletu byl někde na "uložto", není to stoprocentní, protože stejně se najde font, který tam nebude. Druhá možnost je, založit návrh s anketou na omezení fontů písma ve hře Seafight, tak aby byly fonty omezené (např. jen 50 vybraných ariel, times new roman, arabic atd ...), takové ty běžně, které má každý PC v základu. A dál je to jen na podpoře hráčů a na vedení provozovatele.

    pěkný den
     
  3. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Mirku to je myslím drbání se pravou rukou za levým uchem,není jednodušší umožnit vkládání zkopírovaného textu?
     
  4. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Tady nezbývá, než souhlasit s Korkoránem69- počítač zná všechny používané znaky, jen je nemá přiřazené ke klávesám na klávesnici - to dělají fonty. Takže ty dané klikyháky počítač bez problému dokáže kopírovat. Proč já bych měl shánět dané fonty abych to mohl psát. Jen tak pro zajímavost - podržením levé klávesy Alt + napsání jistého třímístného čísla se dají ty klikyháky a symboly psát. Takže Alt + 515 = ♥
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mně se osvědčilo vyhledat daný nick v Přátelích a do Špicla zadávat IDčko.
     
    ~Cpt.McCoroner~ tohle ocenil(a).
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj,

    tak já se snažil jen poradit, můžete používat ID jak píše Geralt64. Nikomu nebráním, ať každý dělá co mu vyhovuje, těch způsobů je více.

    Máš pravdu, že počítač zná všechny znaky, ale není to jen pro psaní, někdo ani na moři nevidí jméno cechu, místo toho vidí třeba nějaký čtvereček atd. Já když napíšu do wordu text okrasným písmem a pošlu ho někomu, tak pokud ho nemá, vidí úplně něco jiného, počítač mu prostě jednoduše přiřadí podobný font. Podle mě to s tím souvisí, ale nemá pro mě cenu se o tom zde hádat.

    Myslím, že každý si sem může zkusit zkopírovat nějaký pěkný font písma a přesvědčí se o mém snažení ...

    pěkný den
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.