Stare časy-červena mapa

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem †—Đrake®—†, 27/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    2015-12-27 14:06:48Získal si 4126 perál.4'126 Perly
    2015-12-27 14:06:48Získal si 104582 zlata.104'582 Zlato
    2015-12-27 14:06:48Získal si 25983 elitných bodov.
    2015-12-27 14:06:48Získal si 15804 BS (bodov skúsenosti).
    2015-12-27 14:06:48Na morskej mape si našiel 96 fľaštičiek Mojo.
    2015-12-27 14:06:47Získal si 1 BS (bodov skúsenosti).
    2015-12-27 14:06:47Potopil si loď Ouroboros.
    2015-12-27 14:06:47Získal si 1 zlata.1 Zlato
    2015-12-27 14:06:47Potopil si NPC útočnej vlny 19!
     
    VykraCZoriginal tohle ocenil(a).
  2. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    jj..stačilo nazbírat na zelenej a pak už si to jen točil ze svitků..a těch perel :)..co dodat..BP bravo;)
     
    VykraCZoriginal tohle ocenil(a).
  3. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    no tak to sme hraly asi jiny seafight pac ja neposkladal svitek jen z moja ze svitku techto starych musel sem hazet veskere perly abych neco slozil zas nedelejte jak to bylo mnohem jednodusi kdysi kdyz pro me rozhodne ne jen odmeny ze svitku byly lepsi ale skladani se mi zda je stejne narocne jako kdysi
     
  4. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    tak asi to bolo niečo jednoduchšie ked bolo o dost viac Moja zo zvitku ;). Dnes som spravil s malou lodkou 8 map od vlny 17 po vlnu 25 . odmena 40K peral a plus mojo hromada , harpuny atd. 40K peral je teraz za celeho strelca a to je o dost taššie ako stara červena:)
    2015-12-27 14:53:44Získal si 35796 elitných bodov.
    2015-12-27 14:53:44Získal si 144080 zlata.144'080 Zlato
    2015-12-27 14:53:44Na morskej mape si našiel 132 fľaštičiek Mojo.
    2015-12-27 14:53:44Získal si 5664 perál.5'664 Perly
    2015-12-27 14:53:44Získal si 25037 BS (bodov skúsenosti).
     
    Naposledy upraveno: 27/12/15
  5. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    ja nerikam ze to nebylo jednodusi ja jen komentuju prispevek od fundarka ze stacilo slozit zeleny a uz se to jen tocilo tod vse
     
  6. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    Maxtons ak si začínal s 0 časťami na každom pergu a zložil si potom zelený.. Tak určite sa dalo len z toho zeleného otočiť aspoň zo 8-10 pergov len z moja z pergov.. Keďže z moja zo zeleného si na 90% poskladal červený z neho potom modrý z toho potom zas zelený + žltý atď.. Jasne ze občas bolo treba hodiť perly ale ak to človek išiel len dutou tak mu nevadilo hodiť 1/3 perál z pergu do moja lebo aj tak získal 45-90 k perál do plusu.. Respektíve ak to aj išiel elitou tak mu zostali z pergu nejaké perly ktoré mohol dať do kotla.. Takto sa dalo denne otočiť aj 10 pergov aj keď nebol ktobieaky zisk ale bolo ztoho kopa eli bodov bsiek prachu a hlavne krystalov
     
  7. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    a dalsi chytrak 10 svitku denne bravo to si hral 60 hodin denne aby si udelal deset svitku a z jakou lodkou si to delal zase se tu bavis jen s plnou fulkou ale kdysi zadna fulka nebyla jen eli lvl ktere te delalo silnejsi nez ostatni a strelba a damage byla tak nizka ze zacatku ze si delal svitek nekolik desitek hodin tak nedelej chytreho jak moc si sel do plusu je jasne ze jo kdyz si to delal dutou ale podivej se co sem napsal precti si to poradne pak si precti svuj prispevek a bez si sednou do roha a chvilku tam bud pak prijd a omluv se co pises
     
  8. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    ok takže zjavne hovoríme o 2 rôznych obdobiach.. nehovorím o tom čase keď boli len eli delá a bol človek full.. hovorím o období zhruba 1 rok pred zmenením pergov.. vtedy už boli opevnenia a talenty a dmg zhruba o 100% vyšší ako keď boli len eli delá.. so zľavou sa dalo ísť relatívne na 0 s perlami keď to človek všetko strieľal elitou... ale to samozrejme takmer nik nerobil keďže na každom pergu sa dalo v pohode dať cca 1/3 lodí za chvíľku dutou.. okej tých 10 pergov som asi prehnal, ale tých 4-5 denne bolo reálnych samozrejme keď už mal hráč loďku na nejakej úrovni.. ja osobne som v tom čase až takú loďku nemal možno z jednej polovice .. ale už vtedy som takto vedel spraviť s dmg možno 15000 na ranu 2-3 pergy za deň..avšak potom bolo zasa treba jeden deň zarábať na dutú a tak dokola.. a nemusel som pri tom sedieť 20 hodín.. za 2 mesiace čo som mal zľavu som spravil takto možno zo 40 pergov
     
    †—Đrake®—† tohle ocenil(a).
  9. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    nebudeme se tu dal dohadovat opet to nema nic docineni s tim co sem psal jako prvni vec rozvijis to nekam kde to vubec nemelo byt :)
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    je to Vaše diskuze, nemá cenu někomu něco rozmlouvat, nebo se zde hádat, ale mělo by se to rozdělit na více etap, ta první etapa, na kterou hodně lidí tady vzpomíná bylo DMG 7500 a doba 4,2 s, to nebyla zrovna taková výhra, např. na Behe jde dnes až 3-4 x tolik rychleji za stejnou dobu. Další věc je začátečník dřív s 30 librovými děly a dnes s 50 librovými se nedá vůbec srovnávat, tam to bude někde kolem 10 x více a efektivněji než dnes, samozřejmě první dny hraní.

    Bohužel se na tyto věci snadno a rychle zapomíná ...

    Silné lodě to měli lepší, to nepopírám, ale malé lodě s DMG 1 - 2000 bodů a DMG 2 - 50 bodů červené a modré svitky ani nezkoušeli dříve byl začátek mnohem těžší a to nevzpomínám na nekonečné hledání glitzu s HP po mapě nebo 2 násobnou spotřebu munice a zbytečné vydělávání na ní.

    dobrou noc a pěknou hru


    [​IMG]
     
  11. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Tak dam sem menšie porovnanie. Mapa strelca 30 VLN- perly 40000, pušny prach 7000, pancierove platy 3500, mojo 40 ks,harpuny 250 ks, elitne body 600000, BS 800000. 30 vln červena mapa- perly 88400, pušny prach 5524, pancierove platy2990, mojo 474 ks, harpuny 208ks, elitne body 256000, BS 335000. kryštale 60ks. NPC na červenej mape maju HP 30 630 000 . NPC strelca 42 200 000HP. Suverene vychadza červena mapa o 50% lepšie ako mapa strelca:) škoda že som mal len jednu mapu červenu. ale aj tak dobre na malej lodičke som dostal aspon design Mojo. ale mohli by ich vratit spatky;) nenamietal by som. Zajtra sa pustim ešte do modrej mapy a ostanu mi tam 2 zimne mapy. Mirko Maly dodatok strielal som to malou lodičkou s ktorou sa ani neskusim prihlasit ani na mapu kozoroha lebo by ma NPC poslaly pod vodu behom chvilky. Nemam tam premko ani elitneho opravara stupna 4a5 , a opevnenie mam jedine jedno a to je gulova rampa na 1stupni nič viac. Strelba dutou 4500. Takže približne tak ako za starych čias:)
     
    Naposledy upraveno: 27/12/15
  12. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    hm asi si čítal iný komentár ale odpovedal som len na to čo si ty napísal.. ale kašľať na to :)

    a mirek má pravdu.. všetko má svoje pre a proti dnes sú lode diametrálne inde ako boli pred 3 rokmi.. vtedy boli zasa pergy niekde inde..
    teraz sú pergy nanič ale zasa sú lepšie akcie (podľa mňa) na perly alebo mojo ako boli vtedy... takže jedno kompenzuje druhé
     
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj †—Đrake®—†,

    jak jsem psal, já nepopírám odměny, jen DMG je neporovnatelné pokud to střílíš malou lodí tak si dej ještě na loď 30 librové děla a nezapomeň si napsat spotřebu munice a jak dlouho jí potom zase budeš vydělávat, před těmi skoro 5 lety, když jsem začal byl taky event na dutou munici a pamatuji si, že jsem střílel celou hodinu a dostal 1000 - 2000 perel a silné lodě měli tak cca. 10 000 perel za tu hodinu, dnes mám za stejnou dobu více i na tentáclích.

    pěkný den
     
  14. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    nemusim si davat 30libraky na lod už aj vtedy boly lepšie dela a mal ich skoro každy,len vtedy ich nebolo tak vela lebo lode maly 105 del a 80kHP. možno že sa minulo viac municie ako dnes ale zas si minal perly iba na municiu a na nič ine . Teraz ked chceš hrat tak musiš mat niekolko milionov periel na opevko , niekolko milionov na talenty a o slotoch ani nehovorim. vtedy ked si kupil na MHH 15000 perel tak ti to stačilo na municiu na niekolko dni. Všetko sa strielalo dutou a jedine čo sa strielalo elitnou tak to bol tiamat aj to posledne rany aby ti ho volakto neukradol. A potom na enemy ale to bolo tiež malo elitnej kedže všetky lode maly 80K HP a opravovalo sa o moc dlhšie ako teraz a rychlost strelby cca 5 sekund. vtedy si stihal zarobit na tu municiu nie ako teraz.Prečo teraz nevidiš skoro nikoho strielat Tiamata alebo dutchmana, lebo skor ako ho dostrielaš pride enemy a ta potopi a zobere ti ho ,hlavne ked daju taku akciu ako teraz že municia da 200% DMG viac ako normalna a nemože si ju každy kupit. Toto čo spravili tak to musel vymisliet iba ***** aby som mal HP plus vodo štit 700K a prišiel enemy a behom 3 ran som bol dolu . To sa prv nemohlo stat a každy mal šancu bud ujst alebo aj bojovat .Teraz zakedy zareaguješ na utok tak už je neskoro. Aj teraz by to bolo Normalne keby daly do hry jednotnu municiu.
     
    ΛΖLΛB tohle ocenil(a).
  15. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    tak Maxtons asi jsme skutečně hráli každý jiný Seafight..složil jsem zelený svitek a o od té doby jsem o glitz nemusel zavadit..jednou začas,asi tak po protočení 7=8mi svitku jsi musel dát do kotle 30=40 k perel abyse ti to okotilo,ale proč ne,když jsi z těch svitku měl přes mega perel :)..ale to jsou drobnosti,základní problém BP je,jejich stylistika her,je to na jedno brdo ať je to jaka koliv hra z jejich dílny..v postatě jde čistě o zisk na ukor zábavy :(
     
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj †—Đrake®—†,

    já tě nechci přesvědčovat, každáý máme svůj pohled na věc, jen jednu věc z toho vyberu.

    Proč nikdo nestřílí Dutchmana a Tiamata ?

    Nemůžu mluvit za ostatní, ale za sebe snadno odpovím, proč bych střílel Tiamata, ktarý mi dá 500 perel za 1000 HP, když můžu sestřelit 3 Tentácle cca. 900 HP a dostanu cca. 750 perel nebo Levithana cca. 750 HP a dostanu cca. 700 - 1100 perel. Prostě se hra vyvíjí a je třeba nezaspat dobu ... Tentácle dříve nebyla a Leviathan ještě před rokem dával méně perel ...

    pěkný den
     
    VykraCZoriginal tohle ocenil(a).
  17. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    DD..Mirku ono tady ani tak nejde o pár perel ale o trapnost kam to BP nechala dojít..Tentacle střílí jen bugeři.Tiamata nepicaj páč jsou na mapách kde do nich všechno šutí,takže by jim ten boot moc nevydělal,jelikož než by ho sejmuli je po nich,za to Tencle jsou i dole kde jim v pohodě udělá za noc ke 100 k perel..tady jde o to,že používání bootu a bugu je už na See standart a i když pošleš video na Českou podporu,nic neřeší a na Německou psát pořád nebudu..hra je od toho abych si pohrál a né abych dělal práci za BP ;)..hra se vyvíjí,DD,to mě pobavilo...Sea je finiš
     
  18. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    Mě třeba kozoroh přijde tak o polovinu lehčí než zelenej svitek. a to říkám na rovinu :D mohli by udělat další svitky. klidně s perlama cca jako rak (úměrně podle HP), ale ať maj víc vln a jsou náročnější jak na složení tak i na dokončení. Rak už dneska nic není, a to jsem třeba posledních pět vln dělal týden. teď já máš hotové do pěti hodin... :)
    A mimochodem. kdyby BP nezajistilo hráčům botty viz. 1. scary a seabot OD BP, mozna by ta hra vypadala uplně jinak. taky jsem byl proti botterům, nesnášel jsem je. ale od zavedení platebních palub má česká podpora a německá centrála prázdnější schránku v německu :D
     
  19. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    njn..od Turku nelze nic kloudnýho čekat
     
  20. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Monostr tak si skus preratat kolko HP ma zelena bonus mapa a kolko ma mapa kozoroha.Mapa kozoroha ma 19M HP a zelena mapa ma sice o 3M HP viac ale je to rozdelene do až 30 Vln zatial čo mapa kozoroha ma vln 20. Pre normalneho hrača je to vyhodnejšie robit kozoroha ale tu sme pisali skor o hračoch slabšich. ked si to spriemeruješ tak zistiš že slabši hrač radšej bude robit 30vln na zelenej mape ako 20vln na mape kozoroha. Na mape kozoroha ti vijde priemer 900K hp na vlnu a na zelenej mape ti to vijde len na 750K HP . pre normalne lode to viem neni rozdiel ale male lode určite by zvolili tuto možnost. To už nehovorim o tom že prva vlna na mape kozoroha ma tolko HP ako 7vlna na mape zelenej. O tom že perlovo je to o moc lepšie na mape zelenej to ani nehovorim:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.