Stare časy-červena mapa

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem †—Đrake®—†, 27/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TINKA15

    TINKA15 Rádoby autor

    Čau,omg monostr,co ty to tady píšeš,že ty jsi vubec dovolíš psát něco o tom,že nesnášíš bottery,ty jsi byl botter na GE3 a za to jsi měl ban na lod.Tobě by měli dát ban i na ten tvuj nick pokud se ještě objeví a to se objevuje stále na GE3(MEGE SERVER2).A stále tam botíš.:rolleyes:Tak jak tady píši už mnoho let hráči,co to hrají poctivě a rádi,tak je to jen urážka vuči nim.:(A mono,klidně se mužemu setkat,a mužeš zase dát bodíky,když jsi nepřítomen u lodky.:D
     
  2. ~Cpt.McCoroner~

    ~Cpt.McCoroner~ Pisálek fóra

    Čo sa týka svitkov tak sa mi viac páčili tie staré. Ale je pravda že červenú by som si kedysi nedovolil ani na 10. vlnu. Než som si dal prvú pauzu od seafight tak som dával asi za 2000 - 2200 dmg a do úvahu pripadala tak tá najľahšia bonusovka. Ale keď som začal hrávať znova dokúpil som delá a už to šlo. Teraz začínajúci hráči rastú oveľa rýchlejšie než kedysi. 50 libráky tomu dosť pomohli :) Kedysi nemal všetky eli delá každý. V tej dobe, ešte pred prvými zmenami, keď ešte len začali talenty o ktorých vtedy slabší hráči ani neuvažovali pretože šetrili na delá alebo tzv. "elitu", sa delá dražili za 10-15 miliónov a "big bucaneer" ešte viac. Ak hráč nebol v cechu tak veľmi nemal šancu...bez platobky samozrejme. Ja osobně som nič nekupoval, a prvý krát som prestal hrať sea keď sa znížila PVE mapa zo 4 levelových máp len na 1 levelové. To bol pre slabších hráčov bez cechu koniec :D Ale aj tak sa v tej dobe dalo utiecť aj full loďke ak si stál v rohu a šikovne si preskakoval. V dnešněj dobe ti toto nepomože. ak nemáš HP zvýšené o niekolko sto tisíc a vybudovanú obranu tak ideš dole tak do 15 sekúnd...resp. ak máš voodoočko na full na 150k a HPčko 120k tak ideš dole za cca 15 sekúnd. Keď je takáto akcia na muníciu (ktorú ja osobně som už dlho nevidel, nie to ešte mal) tak ideš dole za 7s :D To už čo je tkks. Keď som sa prvý krát vrátil k hre a videl dmg prého hráča ktorý ma potopil tak som to hneď vypol. A boterov by bolo tiež treba zrušiť. Aj keď dobre sa na nich zarába keď ich okrádaš :)
     
  3. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    nechápu proč tady vůbec řešíte staré svitky? si myslíte že je vrátí ? :D
     
  4. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Můžu říct,že po delším čase se mi tahle diskuse krásně čte/vzpomínky/Někdo ví o čem píše někdo ne.Když jsem dělal staré svitky/dutou bez prachu a štítů/,měl jsem pouhých 17 ks 50tek a šlo to.Nebudu psát ,jak dlouhou dobu jsem strávil na vlně,ale tehdy se mi to plně vyplatilo/bylo na nová děla/a už to tak dlouho netrvalo.Kdo to zažil ví o čem píšu.Dnešní svitky se nevyplatí,body zkušenosi nejsou vše a nedá se jimi střílet/poslední věta je pro mirka/
     
    ===Demon===ATA tohle ocenil(a).
  5. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    ne nemyslím,čistě vzpomínáme že i tato hra byla kdysi zábavná,než to převzal Turek do svých rukou,dneska na moři vládnou botobugeři a ještě točí trapná videa..Sea je finiš ;)
     
    Naposledy upraveno: 3/1/16
  6. Marat75

    Marat75 Zelenáč fóra

    hru zkazili sami hráči,že podvádí.Vše bych narval do platebky.
     
  7. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    Nazdar, sice tě neznam, ale jsem za to snad i rad :)
    dále upozornim na to že jsem bann na loďky měl za BUGGY, ne za BOTTY :) a pokud vím tam jsem dostal bann za šrapnelky a dutou (3,5 let zpátky.) jo. to byly časy. same buggy šrapnely ...... :)

    Dodám: Psal jsem nesnášel, ne nesnáším.
    A ano, ve starých časech, KDE BYLY STARÉ SVITKY, 55TKY KANÓNY jsem byl proti botterům. byl jsem do doby než přidali jeden krásnej výtvor. ebenovka :)) od te doby jsou mi fuk botteri. nezajimaj me.
    PS: zjišťoval jsem si odkaď vlastně byly tyhle první kouzelné čáry máry..... někdo říká od rusáků, někdo od BP. myslím si že BP si udělalo kampaň aby jsi vydělalo na hře, a udělala takovýhle čakry.... koneckonců aktuální seabot je taky od BP.... ale nechme si klást iluze že BP zabannuje opět 10 000 hráčů tenhle nebo příští měsíc :)) ..... co to je deset tisíc hráčů?
    takže ti to schrnu

    koneckonců každej má právo si hrát tuhle hru jak chce. ať už riskuje na bottu, a nebo platí, a nebo prostě hraje zadarmo. je to každýho věc. :)

    tohle byla reakce pro TINKA15. nerad bych aby se z tehle diskuze stala bott sem bott tam. :)
     
  8. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    se mas cim vytahovat hned bych te ted bananoval :)
     
  9. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    ty jo,já také,ale ne BP..holt jakej pán,takovej krám :p
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.