Střílení ostrovních věží pouze elitní municí

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem NAUTILUS, 27/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Máte strach, že změna ostrovních věží povede u mnohých hráčů ke zneužívání pro zisk elitních bodů?

  1. Ano

  2. Ne

Výsledky jsou viditelné až po hlasování
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    zbytečně se rozčilujete, osobně to vidím trochu jinak, ale je to jen můj názor. Nejedná se o žádný podvod je to jen na domluvě, pokud si to někdo domluví s daným cechem ať si klidně střílí a pokud je to můj enemák, tak mě nikdo nezabrání abych si ho sestřelil. Ráno se probudí jde se kouknout a jen zjistí, že ho někdo po 10 minutách sestřelil.

    Zneužití je nebo není, to je taky oboustranné, pokud dám vše na obranu naopak nejmenší DMG s admirálama, jak dlouho si myslíte, že střílim Barona Vodouna na svitku a tam mě nikdo nesundá, nikomu to nevadí a můžu si při tom dělat co chci, jen stačí nařídit budíka popojet a při posledním seskočit a zase znova do zblbnutí, ale nebaví mě to. Z tohoto důvodu si myslím, že by hodinu nejel někdo jako já z enemy kolem ostrova, když ví, že daný hráč spí a jen ho sundá ? Ostrov sice střílí, ale při použití knih do mě střílí dvě věže a trochu obrana a těch cca. 15 000 každých 7s mě nemůže rozhodit.

    Pokud vám to tak moc vadí, tak založte návrh ať spojenci nemají možnost střílet do ostrova, krom rege ...

    pěkný den
     
  2. Lucie

    Lucie Rádoby autor

    Přesně jak píše Mirek.Je to jen o hráčích a domluvě.Taky nechápu co tady furt tak řešíte,že někdo střílí do ostrova dutou:)Je to tak jednoduché,domluvte se spojeneckýma cechama,že to nikdo dělat nebude a máte klid a kdo to nebude dodržovat tak ho vyhodte z cechu a máte klid:)A nebo dejte návrh na forum at je to jako u casiopei ,že za dutou nepřidává body když se střílí do želvy a nemusíte to tady rozebírat tak dlouze:)
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj NAUTILUS, a jakej je to podle tebe nápad a či návrh na vylepšení hry? Pakliže uděláš návrh například jako tu někteří navrhují zrušit ligu ano či ne tak pak neřeknu ani nic. Ale toto není žádnej návrh ani nápad ale jen názor na něco spolu spolu s anketou.
    Ahoj Geralt64, rozhodně to neřeším v rámci nadělávání bodů. Za dobu co jsem ve hře moc dobře vím, že do chvíle než je hráč potrestán, že porušil pravidla, tak se snaží co nejvíce věcí zneužít či obejít.
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.