SÚŤAŽ UKONČENÁ: Vianočné súťaže / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 24/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj socient, rozhodnutí je neměnné. Dobře asi příště pro tebe doplním speciálně text, že hledám přímo příspěvek ve kterém daný obrázek je.
     
  2. JEZUS-CR

    JEZUS-CR Rádoby autor

    Je to fraška :)
     
  3. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj jєssιєjaмєs_čяc, k rozhodnutí došlo pro příští případnou soutěž, jestli se rozhodneme nějakou realizovat pokusíme se sepsat otázku aby byla jasná pro co nejvíce lidí a nemohlo docházet k zbytečným dohadům, protože za tímto účelem tyto soutěže opravdu neděláme.
    A kdybychom takto vše brali tedy úplně do detailu nemůžeme pak uznat i například další odpověď od uživatele socient, kdy už nám hráči namítali, že BZ není možná brát jako zásahové body.
    A Vás prosím zanechte případných spekulací a dohadů, nebo přistoupíme opět ke kroku ukončí soutěže bez vyhodnocení a to bychom opravdu neradi.
     
  5. socient

    socient Komisař fóra

    1. nebolo mojim účelom tu spochybnovat rozhodnutie, iba poukázať na to, že otázka nebola presne zadaná. Nebudem to ďalej rozvádzať
    2. BZ možno znamenajú aj Body zkušenosti ale keď si prehodis hru na SK tak su to prave spominane zasahove body / HP :)
    3. otázka k hlasovaniu -je povolené si dať sám sebe hlas ? príde mi to smiešne ;)
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj socient, každopádně každý má možnost dát pouze hlas jen 1. Nicméně fórum má své možnosti v nastavení takže nelze úplně vše omezovat. Jinak ano používají to proto někteří hráči proto to bylo uznáno jako správné.
     
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    tak mě napadá k soutězi s dopisem, už je jasné že vyhraje každý kdo dopis napsal a splnil podmínky, odtajní nám TL co je to překvapení k těm perlám?? :)
    Kromě toho bych měl prosbu, velmi rád bych když už jsou ty vánoce svoji výhru(perly) jako dárek poskytl hráči dle mého výběru, bylo by to možné??
     
  8. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    kerbe ty jsi stedrej))tak je muzes dat mne
     
  9. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj,

    všetky odmeny pripísané.
     
  10. socient

    socient Komisař fóra

    To požehnanie sa mi teraz veľmi hodí nakoľko som ho nedostal po prejdení viac ako 10 bonus máp a bolo to prijemním spestrením nudnej akcie, takže vám patrí pochvala za organizáciu. Dúfam, že sa ešte niekedy dočkáme mnoho ďalších súťaží v nasledújucom roku :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.