Světlo z tortugy

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem †R.I.P[†], 5/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Změna svetla- kdy může spadnout?

Anketa uzavřena 25/2/17.
  1. při jízdě

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. po zasvanení

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. po určité době když někde stojíte

    19 hlasy(ů)
    100.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    Světlo z tortugy je tet momentálně o ničem :/
    dám si ho na lod a jedu přes mapu a jen projedu okolo hráče hned mi spadne
    To mám se každému hráči vyhýbat aby sem ho mohl používat je to nesmysl
    at BP dá že třeba musím si stoupnout vedle nekoho a po 3sekundách mi spadne a né hned při jízdě
    Kdy může spadnou pokud jedete okolo hráče?
     
  2. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    Podľa mňa je super také ako je teraz, netreba na ňom meniť nič. To ho radšej zrušiť úplne :)
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ano, když máš světlo, tak se musíš ostatním vyhýbat, to snad ale není tak těžké. Co mi trochu vadí je, že hráč pod světlem se nedá nakliknout. Jinak ale nemám problém a nechal bych to tak, jak to je.
     
  4. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Souhlasím, světlo nejde na kliknout, je to smutné, když naháníš enemáka přes několik map, pak ti dá kouřa a světlo - pak utratíš několik tisíc perel za špicl - a pak 1čky mapy.. toto je naprd :)))
     
  5. sir*cvac

    sir*cvac Pisálek fóra

    Ahoj, na faq (teda alespon tom českém) není ani zmínka o světle z tortugy. Z toho usuzuji, že ani BP pořádně neví jak by vlastně mělo fungovat. To že "světlucha" nedá nakliknout je na jednu stranu fajn, na druhou stranu na prd. Vypínání světla při přiblížení se k k druhé lodi prakticky ruší jeho podstatu: Učiní tvoji loď neviditelnou pro nepřátele.
    Takže shrnuto: Světlo je jako by nebylo a tím pádem zbytečný předmět v truhlách i jako takový.
    Opravit do použitelného stavu a nebo zrušit.
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj sir*cvac,

    někdy stačí lépe hledat, ale neříkám, že tam jsou odpovědi na všechny vaše otázky. Mě osobně takto vyhovuje, protože to beru z pozice který ho používá ne který hráče hledá.

    více o světle v FAQ

    pěkný den
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ale v tom popisu je nesmysl: "... Pokud hráč zahájí útok nebo bude napaden bude jeho loď opět viditelná." Hráč pod světlem nemůže být napaden, protože nejde nakliknout. I když mám někoho zaměřenýho a on skočí pod světlo, tak mi zaměření zmizí. Pokud utíkám - dobrý, pokud někoho honím - špatný :p Jinak mi světlo taky vyhovuje tak, jak je.
     
  8. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Geralt64 ja som si tiež myslel že hrač pod svetlom nemože bit napadnuty. Ja som mal tiež hračov nakliknutych ale stratili sa mi. No včera som mal aktivne svetlo ja a hrač ma mal nakliknuteho ešte z prveho utoku a začal do mna palit aj ked som mal tortugu aktivnu. Podotykam že nebol v mojej blizkosti aby my svetlo deaktivoval a ani nikdo iny
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    OK, věřím ti to - u BP je možný všechno :)
     
  10. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    PŘEPOŠLETE to do nemecka jako návrh díky
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Návrh nesplňuje počet hlasů zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.