Návrhy svoboda za naše svátky

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem zbyeek, 27/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

jste pro aby byla svoboda i při státních svátcích české republiky?

Anketa uzavřena 27/10/17.
  1. ano

    92.5%
  2. ne

    7.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zbyeek

    zbyeek Pisálek fóra

    kdo je pro aby byla svoboda i při státních svátcích české republiky? A samozřejmě i za braty slováky :)
     
    Naposledy upraveno: 27/9/17
  2. *Gergy*(FMF)(IPA)

    *Gergy*(FMF)(IPA) Pisálek fóra

    Ahoj,nepamatuji si že by BP udelal svobodu pro CZ/SK svatky,proto souhlasím !! Po rozhovoru s CM Tom jsem take zalozil vlákno .. okay Poseidone zamkl jsi to nenapsal jem nic spatnyho !
    BP kouka na ostani narodnosti ale Naši? Nic..
    To se budete ptat jestli neco funguje nebo ne ale Vaši CZ/SK hrači jsou pro Vás dalo by se říct plevel..
    Nic,mužete se ohanet že to bylo předáno dál,ale když už to napíšete delejte pro to neco jste taky CZ/SK!
    A ne že to zamknete.
    Hezký večer. Gííí​
     
  3. BlackTigerCze

    BlackTigerCze Pisálek fóra

    Souhlasím :D
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *Gergy*

    bohužel nemáš pravdu ani v jedné věci co píšeš.

    Za prvé, pokud chceš založit správně návrh, musíš podle pravidel, pravidla jsou hned jako první v dané sekci, v opačném případě se návrh vždy zamyká, bohužel ani po zamknutí si si pravidla opět nepřečetl, to je docela smutné.

    Za druhé, svoboda pro CZ/SK je, právě proto, že se někdo oháněl ...

    Za třetí, když to splňuje podmínky, nikdo to zamykat nebude.

    Za poslední jen můj bezvýznamný názor a může si o tom každý myslet své, bylo by určitě nejlepší 30 států x 13 svátků = 360 dní svobody v roce, ale to asi neprojde, nyní to bude pro každý stát předpokládám jeden a pokud by provozovatel zavedl dva (cca. 60 x za rok) je jen na něm.

    Pěkný večer
     
  5. *Gergy*(FMF)(IPA)

    *Gergy*(FMF)(IPA) Pisálek fóra

    Ahoj Mirku, nemam pravdu ani v jedne veci ?
    Uvedu te na pravou míru : pravda je ta že NENÍ svoboda pro CZ/SK.
    První vec : Dle pravidel jsem neshledal ani jednu/o (vetu) (slovo) co by porusovalo pravidla.
    Druha vec : jak uvádíš Svoboda pro CZ/SK je.(pokud ji nekdo zaznamenal ,neudu se branit priznat chybe.)(ohánime se ted)
    Třetí vec : NENÍ.
    Čtvrtá vec : 30 států x 13 svátků = 360 dní svobody v roce . a komu jde jde o 13 svatků ? aspon jeden v tom roce pro NÁS CZ/SK !

    Jsi taky Čech(aspon doufam :D ) tak aspon v tomhle by jsi mohl byt s nami. :)

    Taky preji hezky večer
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *Gergy*(FMF)(IPA), možná kdyby ses lépe raději podíval kolega měl namysli celkově pravidla pro založení návrhu viz ZDE. Kde je jasně psáno, kdo má právo založit návrh a nápad a co musí splňovat což tvůj příspěvek rozhodně nesplňoval!!
    Pokud jde o Svobodu jako takovou pro CZ/SK je pravdou stačí se podívat a našel by jsi, že loni například byla a letos ještě není konec roku tady jsem ti jí našel když asi neumíš hledat. Ano je pravdou, že pro některé země bývá více, ale to je už na rozhodnutí provozovatele. Samozřejmě může se zkusit opět požádat. Dříve se ani neuvádělo pro koho akce Svoboda je a za jakým účelem.
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *Gergy*

    než jsem to napsal, tak jsem si vlezl k fóru a všechny "svobody" za poslední rok jsem si vypsal na papír a zároveň jsem si napsal k jakým státům. Doporučuji všem, ať udělají to samé, protože z toho vyjde najevo, jen to, že celý návrh je o ničem.

    A 13 svátků je proto, že jich tolik máme u nás v České republice, nebo alespoň bylo. A mělo by to být férové, když je u nás dejme tomu 13 státních svátků, přeci nebudeme slavit 19 německých svátků a kdo ví kolik jich jaký stát má.

    Opravdu bez zbytečného psaní sedni k fóru, jako já včera a vypiš si je, určitě budeš překvapený. Protože dříve se to psalo bez udávání státu, jak psal kolega, ale poslední rok už to je jinak.

    pěkný den
     
  8. železny.dědek.CZF

    železny.dědek.CZF Pisálek fóra

    jestliže ,USA musí slavit den nezávislosti či svobody a votomto je u BP akce SVOBODA, takže by se měl slavit svátek 28.října jako den svobody pro ČR či 8.května (u nás 9.května ) taky jako den svobody...anebo že by ještě 17.listopadu jako den Svobody,zbavení totalitního režimu a den demokracie svobody?
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    všechny svobody za poslední rok (které jsem našel), jak hledám tak nemůžu najít třeba Německo, Norsko, Ukrajina, Bělorusko, Rakousko a další ?, ale možná je jeden z těch dvou svátků Austrálie, Austria (a vysvětlil by se tím ten jeden jediný stát, který má svobodu 2x)

    3.10.2016
    4.10.2016
    12.10.2016 Španělsko
    26.10.2016 Austrálie
    28.10.2016 Řecko
    29.10.2016 Turecko
    4.11.2016 Rusko
    11.11.2016 Polsko
    17.11.2016 CZ/SK
    1.12.2016 Rumunsko
    6.12.2016 Finsko
    26.1.2017 Austrálie
    3.3.2017 Bulharsko
    17.3.2017 Irsko
    27.4.2017 Holandsko
    2.6.2017 Itálie
    5.6.2017 Dánsko
    6.6.2017 Švédsko
    4.7.2017 USA
    14.7.2017 Francie
    21.7.2017 Belgie
    1.8.2017 Švýcarsko
    15.8.2017 Portugalsko
    20.8.2017 Maďarsko
    7.9.2017 Brazílie
    16.9.2017 Mexiko

    pokud by každá z uvedených zemí včetně USA slavila další svátek, tak bych pro ČR další svátek volil 8. května, v květnu žádný jiný není.

    A teď bych opravdu vážně chtěl vědět o čem toto vlákno vlastně je, svůj státní svátek tam máme a že by jsme jich třeba slavili na rozdíl od jiných zemí více ? , zatímco tam některé země chybí, docela divné vlákno nemyslíte? ... Pokud jich chcete více, těch cca. 30 za rok nestačí, tomu bych jako hráč rozumněl, svoboda je na výdělek super akce, ale žádat o svátek, který tam máme nebo o další svátek, když některé země tam ani nejsou, je trochu mimo mísu ...

    Návrh splní všechny kritéria, ale podle mě je to trochu divné žádat BP o něco co je ... spíše by se měl ozvat jeden z těch států který ještě nemá akci "Svoboda"...

    pěkný den
     
    *R(jr) tohle ocenil(a).
  10. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    Sak to je uplne jedno :D aj kdyby nebyla cz/sk tak co :D Vždy na svobode vydelas a nejde o to jaky to ma stát :D
     
  11. zbyeek

    zbyeek Pisálek fóra

    Zdarec, tak zejména tato diskuze a anketa vznikla po debatě na herním chatu s CM Tomem tuším, když jsme si stěžovali, že když máme my vlono a svátek a čas pařit tak svoboda nikdy není, jestli byla nebo nebyla zrovna loni 17.11. to jsem nějak nepostřehl asi nějak vypadlo a navíc jsem nebyl jediný a nebyl důvod to nějak extra hledat, když nám hned CM poradil založit na toto téma anketu, tak, tak to nějak vzniklo :) nic méně hlasy jsou tak není důvod to neposlat dál, třeba bude svoboda častěji a to asi nebude nikomu vadit, případně by mohli vydat kalendář svátku na které svoboda bude jezdit, tím se můžem tak nějak dopředu připravit a je relevantní jestli kdysi dávali akci jak chtěli bez udání důvodu proč, když za poslední dobu to řeší na svátky určitých zemí...
     
    *Gergy*(FMF)(IPA) tohle ocenil(a).
  12. zbyeek

    zbyeek Pisálek fóra

    v tom s tebou nesouhlasím, je spousta lidí co chodí do práce, o víkendu by to třeba pro mě jedno bylo, ale přes týden, když je svátek ( volno ) tak tu můžu na svobodě prosedět více času, když pracuju, chodím domů i docela pozdě a ze svobod toho moc nemám, tak asi tak...
     
  13. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    no stejnak ted je ta svoboda uz o ničem ekd nejde koupit svetelka na perly.)
     
  14. zbyeek

    zbyeek Pisálek fóra

    tak když si to pohlídáš už zase byla pří MHH tak se dá dokoupit bez větších problémů
     
  15. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Dobrý den : 1) Pokud vím , tak světelná je k dispozici i za perly
    2) Svobodu lze vyhledat zpětně v kalendáři
    Stačí jen trochu pohledat a muj názor na tuto Anketu : je zbytečné zabývat se tím jestli má cz/sk Svobodu , protože má. :):p
     
  16. Jistě ,světelná je vždy v trhu za perli a je jedno jakou nese vlajku nebo jméno ta Svoboda hlavně , že je akce :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.