Trh pro bukanýry

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem oslík-ÇZ-ŨEĶ, 20/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. oslík-ÇZ-ŨEĶ

    oslík-ÇZ-ŨEĶ Rádoby autor

    Ahoj, docela by mě zajímalo, kolik věci v trhu pro bukanýry stojí (hlavně děla a vylepšení). Není to někde zveřejněné, popř nemůže to někdo, kdo do trhu má přístup vyscreenovat? Jen by mě to zajímalo, díky. :)
     
  2. motorko69

    motorko69 Pisálek fóra

    Co se děl týče, tak koupit nejdou, pouze vylepšit. Na tržisti máš poměr 3:2, tady je 5:4 vyjma kladiv a ohnivek level 5, ty jsou standardně 3:2. Pokud máš třeba ohnivky level 4, můžeš je vyměnit za kladiva level 4 v poměru 5:4. Jinak mi to přijde celkem levný až na válečníka a obránce, což jsou 2 dny za 150k perel.
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj oslík-ÇZ-ŨEĶ,

    nejvýce podstatné z trhu pro bukanýry je ten poměr výměny, pokud budeš hledat zde na fóru, byla zde diskuze na toto téma. Ten rozdíl je veliky je to cca. 2300 vs. 1050 děl 0 stupně na cca. výrobu 350 děl do 5 stupně. Není to úplně přesně, jen co si pamatuji.

    pěkný den
     
  4. oslík-ÇZ-ŨEĶ

    oslík-ÇZ-ŨEĶ Rádoby autor

    To jako můžeš vyměňovat děla stupně 0 za vyšší? A co za to platíš?
     
  5. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ahoj
    Neotevírá se mi okno ke koupi balíčků pro otevření bukanýrského trhu.Někdo má stejný problém.Hraji na Americe východ.
    Díky

    http://prntscr.com/kww6vq
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj oslík-ÇZ-ŨEĶ,

    podobné jako v tržišti, trh se samozřejmě mění, pokaždé je v nabídce něco jiného v zimě bylo např. dělo Ohnivá bouře si mohl vyměnit za Kladivo osudu, dokonce to bylo rozdílné v levelech a stálo to lízátka. Se stupni je to stejně jako v tržnici 0 za 1, 1 za 2 atd.. až 4 st. za 5st.
    Jen pro názornost přikládám starý obrázek. Poměr 5:4 vs 3:2 (běžně v tržnici).

    vip.png
    vp.png

    Ahoj *štěpánek*,

    díky za upozornění, předáme dále.

    pěkný den
     
  7. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj *štěpánek,

    problém u Teba pretrváva? Ak áno, poprosím Ťa o tiket na podporu až to pozrieme. Ďakujem.
     
  8. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ahoj
    Vše je již v pořádku.Je mi jen divné,že si na to nikdo jiný neztěžoval.Možná byl problém jen u mě ,nevím.
    Občas se mi stává,že když si chci nakoupit extra výhodně při nedělní MHH,tak balíček , myslím kolem 25 kč , koupím online,ale připíše se mi kolikrát už pozdě,kdy MHH trh už není.
    Díky
     
  9. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    ono záleží i na způsobu platby, když chci něco hned, je to přez paypal okamžitě
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.