Typhonova pomsta 2018 (18. 9. 2018 - 1. 10. 2018) diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Mirek, 16/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Bibi tohle ocenil(a).
  2. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Ahoj Mirku, na jednu cast technickeho problemu jsi mi neodpovedel ... jak je mozny, ze na dva prepady mi hrac sebere 31 mega zlata a hlavne do nuly (0 zlata; zero)?
    Predem dekuji za odpoved
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Sanroh-ČR,

    proč jsem téma uzavřel asi víš. Opravdu nerad řeším věci ohledně akce všude možně jen né tam, kde se má. Každá akce v této hře má několik vláken, ještě nikdy v posledních 5-ti letech se nestalo, aby akce měla pouze jedno. Pokud si chtěl hlavně řešit přepad, měl jsi psát pouze o něm, mohli jsme se tomu tam věnovat, v tomto tématu to řešit je opět špatně.

    Nechci opakovat stejné chyby, proto jestli máš dotaz založ nové vlákno, tam se tomu můžeme věnovat. Doufám, že chápeš to, že tento dotaz měl být tam a ty tvoje předešlé dotazy měly být tady.

    pěkný den
     
  4. milhaus

    milhaus Rádoby autor

    mě by jen zajímalo kde seženu ty prastaré erby ?
     
  5. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahoj Milhausi, prastaré erby získáš za ukončení skupinové mapy Hydry.

    A mě mimo jiné by zajímalo, proč BP neustále na 14-ti denní akce, dává munici za korunky, sorry, ale perle a korunky jsem vrazil do talentů, a korunky na munici si mám vyšťourat odkud? za perle tam bylo cca 300K munice která byla do hodiny po pár ládonech pryč.
     
  6. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Hoj, holt to asi budes muset plácat světelkou. A proč tam dává BP tak málo munice ? no aby se ti podívalo do peněženky to je snad jasný :)
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *jakor40,

    první větu nemá cenu komentovat a pokud jde o množství munice, je tu možnost dát návrh. Není to tak dávno, kdy se tady řešilo, že malá loďka nestačí dojet k eventu včas, je tam milion lodí a má miliony munice. Tohle si myslím, že s tím souvisí.

    Pokud by to mělo být spravedlivé, vzalo by se v potaz, že malá loďka je schopna v průměru vystřelit za 14 dní akce 2M munice, to samé by měla k dispozici i silná loď a už by se nezohledňovalo, že velká loď má přes 400 děl, čas 2 x rychlejší a poškozující bonusy 4 x větší, výdělek také 2 x větší. Po té co by se fulky vystřílely z munice, by přišli na řadu malé lodě a jediná chyba by byla potom jen štít. Asi takto solidárně si to myslel že ?

    pěkný den
     
    *jakor40 tohle ocenil(a).
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    "... Pokud způsobíš velké poškození akčním postavám (kapitáni Jinx, Dawn, Slade a také Ládón a Typhon), obdržíš body. Čím vyšší poškození, tím více bodů. ..."
    Toto je uvedeno ve FAQ, ale trochu to nefunguje, že? Pokud mám na dmg Ladona, dostanu 140 bodů a je úplně jedno, jestli mu nastřílím 60% nebo 99%.
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    ono se to úplně nevylučuje, pravděpodobně je u bodů strop ...

    Od minima do 51% se to bude rovnoměrně dělit z této částky a jak máš na DMG dostaneš max. 140. Nevím jestli je to také u tohoto NPC, ale také dost často bývá minimum 5%, do 5-ti nedostaneš nic. U těchto NPC se asi moc nepočítá, že to bude střílet jeden hráč.

    FAQ vychází z loňské akce, pouze jsou do něj doplněny změny, které jsme obdrželi.

    pěkný den
     
  10. PuK147325

    PuK147325 Pisálek fóra

    neviem kvoli comu bol dnes restart ale pol hodinu mi neslo hrat ked som sa konecne prihlasil hral som 10 minut a dalsi restart ked nevedia zariadit aby event isiel ako ma nech aspon povolia ludom pristup k hre ... divat sa hodinu na Lost Connection je pre fanatika ako som ja utrpenie xD
     
  11. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Naposledy upraveno: 27/9/18
    Bibi tohle ocenil(a).
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.