ůčet

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem RubyyyCZ, 12/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. RubyyyCZ

    RubyyyCZ Zelenáč fóra

    Ahoj asi před 8 lety sem přestaval hrat seafight a chtěl bych se zeptat jestli se dá nějak vystopovat stary ůčet nenašel na žadném z mailu nic ale dřív sem mohl mít jíný nevim ani přesně jak byl nick kdybych jen vedel ze ten ucet jeste existuje a vedel bych nick tak bych si na heslo snad vzpomel da se to nekdě zjistit nebo existuje nejaky postup jak učet ziskat?
     
  2. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    tusim ze po roce neaktivity se bez ohledu na to jestli jsi do hry rval prachy ucet smazal
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj RubyyyCZ,

    nejedná se o technický problém, přesunu do správné sekce.
    Pokud se jedná o přístupové údaje, ty jsou výhradně na hráči, žádný postup na to není. Buď si vzpomeneš nebo zapomeneš. Ve VOP je toto:

    8.1 Smluvní doba

    Veškeré smlouvy mezi uživatelem a společností Bigpoint jsou uzavírány na dobu neurčitou, pokud není ve smlouvě se společnosti Bigpoint uvedeno jinak.

    8.3 Výpověď z důležitého důvodu
    8.3.2 Pokud je společnost Bigpoint odpovědná za předčasnou výpověď smlouvy z důležitých důvodů, budou uživateli úhrady, které zaplatil předem na období přesahující výpovědní lhůtu za časově omezené služby (zvláště za časově omezené prémiové příslušenství), navráceny v poměrné výši. Další nároky uživatele jsou vyloučeny, pokud není v těchto VOP sjednáno jinak.

    Společnost Bigpoint je především, ne však výhradně, oprávněna vypovědět smlouvu, pokud:

    - uživatel svůj účet neužívá po dobu čtyř týdnů navzdory upomínce zaslané spol. Bigpoint.


    Je to jen výtah ze všeobecných podmínek, úplné znění najdeš v tiráži na hlavní straně a v předposlední větě je jinými slovy napsáno může ale nemusí. Na věci to nic nemění, vzpomeň a zkus. O roce jak píše hráč výše jsem též slyšel, ale oficiální informace jsem o tom nikde nenašel, pokud zjistím více dopíšu.

    pěkný den
     
  4. RubyyyCZ

    RubyyyCZ Zelenáč fóra

    Dobře takže šance ještě je zkusím zavzpominat a prohledat co se da treba neco najdu jinak dekuji moc za odpoved :)))
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj RubyyyCZ,

    dozvěděl jsem se důležitou novou informaci, šance opavdu je, pokud si vzpomeneš na přihlašovací údaje a nepůjde Ti přesto přihlásit, napiš mi sem, poradím dále. Bez přihlašovacích údajů to bohužel nejde.

    pěkný den
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    bez další reakce, zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.