ukoly

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ***tom**UEK, 4/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    kdy opravej deni ukoly aby fungovali?
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ***tom**UEK,

    v první řadě vždy napiš server, ať zbytečně neztrácíme čas.

    pěkný den
     
  3. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    aha tak co javim jaky toje :) ale sem z bejvaleho ge3 :)
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    k tomu aby se chyba opravila, je třeba o ní vědět, serverů je stále cca. 30.
    Jedna chyba byla předána 19. 3. 2017 int. 11, pravděpodobně byla opravena, zpětnou vazbu nemám.
    Nyní hráči hlásí chybu s přijímáním denních úloh, ty pravděpodobně nebyly resetovány, protože hráčům, kteří je včera nedělali. přijmout jdou. Ale též nevím jestli to postihuje všechny servery nebo jen část.

    Takže si píšu GE3
     
  5. matfons

    matfons Aktivní autor

    Ahojte,

    ani mne nejde prijat denne uloha na 21. level (ta za ktoru je odmena 5000 koruniek) uz 2. den cakam a nic, skusil som aj f5 aj uplne sa odhlasit z mapy aj z hry ale stale to nejde.

    GE5
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj matfons, kdyby ses zeptal CM hned víš, že problém byl hlášený.
     
  7. matfons

    matfons Aktivní autor

    Ahoj Poseidon,

    prave ze som sa pytal CM a ten mi povedal ze mam zapnutu inu ulohu a ze to musi ist, ze on problem nema. Mam level 21 a na g5 hram vyse 5 rokov, tak si myslim ze mam dostatocne skusenosti na to aby mi toto CM odpisal, to je za prve, a za druhe, pravidelne citam forum a pretoze Mirek pisal v #4 ze nevie ci je ta chyba na vsetkych serveroch tak som napisal o tej istej chybe na GE5.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/4/17
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj matfons,

    příspěvky jsem Ti upravil, nějakým nedopatřením se zadablovaly. Děkuju za upozornění, také jsme jen lidi a některý den je toho prostě moc :).

    pěkný den
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    bez další reakce, zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.