Válka bohů - (30.11.2018 - 3.1.2018)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 30/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  2. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    jak otevru trh bukanyru zadny balicek neudava ze by ho otevrel
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Prosím nepiš zbytečně dotaz do vlákna, které k tomu není určené. Stačí podívat na herní forum a odpověď najdeš viz zde.
     
  4. Yuchido

    Yuchido Zelenáč fóra

    Nechcete poupravit FAQ k akci o správné názvy NPC (myslím jen 3 z jednoho týmu, ty modrý)? Chvíli jsem jezdil a moc mi to nesedělo.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ono sedí i nesedí. Bohužel jedná se o oficiální oznámení, které by se nemělo měnit a oni něco přeloží a něco ne.
     
  6. sabotér90

    sabotér90 Rádoby autor

    Okay, menší zpětná vazba, k větší se dostanu asi až po skončení akce jako takové.

    1. Někteří hráči mají asi protekci (ironie, je tam nějakej bug), protože když najedou s dárkem do ostrova, zůstane jim.
    2. Pro menší lodě totálně zabitá akce, prakticky žádná možnost posunu (do budoucna se uvidí, jak složitý bude získat design).
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    A není to jejich ostrov či nemaj NAP. O dárek přijdou potopením či po nějakém čase možná jde ještě sundat ale to jsem nezkoušel.
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Bývalo to tak, že i když si do vlastního ostrova vjel s dárkem, tak si o něj přišel.
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Osobně jsem toto nikdy neměl možnost zkusit, potvrdili mi to sice jiní hráči ale nepadá nyní nikomu nebude to jen jeden server.
     
  10. BR02

    BR02 Zelenáč fóra

    Proč je Strážní jelen od 19 lvl upravte tedy úkol , který je nesplnitelný pro začínající i ti kteří 19 lvl ještě nemají
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    akci i úkoly k ní připravuje centrála.
    Ne všechny akce jsou pro všechny hráče. Je jasné, že začátečníci, kteří střílí elitou za 5 000 nemohou sestřelit akční lod, která má 50M.
    Většina akcí je dělaná tak aby si v ní každý něco našel. Pro menší levely jsou to kry, ve kterých je spousta věcí, které se jim hodí. Dokončit akci a získat design mohou většinou jen silné lodě. Je to motivace pro ty menší aby se snažili zvýšit své levely a posílit loď.
     
  12. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Dle počtu lodí na botu to vypadá,že místo slibovaného klesajícího výnosu byl zaveden stoupající výnos.Chce se mi zvracet:eek:
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Spousta lidí harpunuje už jen kvůli bratrovi. Bota nepoužívám, ale věřím, že vymyslí způsob jak to obejít. Nicméně pokud vím zaváděl se 31.8. na PVE server jinde by být neměl.
     
  14. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Hmm,pěkný příspěvek.To byla jako reakce na to,že jsou mapy plné botů?:eek:
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    A co bys chtěl spouští se skripty ale bohužel i boteři jsou vychytralí.
     
  16. sabotér90

    sabotér90 Rádoby autor

    Bohužel, hra nemá prakticky žádné zabezpečení... Teoreticky lze odhalit fiddler, prakticky všechny typy... Cokoli, co narušuje běh flashe, většinou je tam nějakej flash injection. A fiddleráři bany dostávají, co tak prosakuje info... Udělat to beze stop je docela majstrštryk :)
    Scar neodhalíš, ten funguje na principu "no virtual box", takže dovoluje ovládání myši scriptem. Ve výsledku pokud není tvá loď sledována 24h / day, tak smolík, a i tak je to... Prostě moc nepoznáš, jestli hraje člověk s IQ 80 nebo ***... :D
    Naštěstí to je pascal, a v takovým bordelu nikdo nechce programovat, takže co jsem měl možnost si prohlídnout, tak ty skripty stojí za... Doplň dle sebe.

    Jinak k akci - minihra fajn, pokud člověk nechytí hlupáky :)

    Celkem by mě zajímaly procenta na dílky designu, protože minihru mám úspěšně hotovou tak 20x a truhel jsem posbíral minimálně 200 a furt nic :D
     
  17. Kraken-52

    Kraken-52 Pisálek fóra

    minihru mam asi 10x a dílek mi dalo a z truhel tak isto,otvorenych asi 50
     
  18. sabotér90

    sabotér90 Rádoby autor

    To jsem fakt jen já ten totální smutňák, co nesežene dílky po tolika pokusech? :D :D
     
  19. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    cca 120-140 her a ani dílek co to je za blbost???!!
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Je mi naprosto jasné, že tam je šance malá protože to je za 3 možné hry. Nicméně to je prostě jen šance.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.