Válka bohů - (30.11.2018 - 3.1.2018)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 30/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. železny.dědek.CZF

    železny.dědek.CZF Pisálek fóra

    • Vulgarita
    takže byl jsem na hře Dominance, řeknu toto,ve FAO neni zapsámo o té hře (pokud se jmenuje jinak tak je někdo EDIT a nenapíše skutečné jméno aby to pochopil každý) a na tom Dominantu nevěděl jsem vůbec!!!!! co mám dělat.Upozornuji ,že mám vysokou školu , jsem ředitelem ve firmě,číst tím pádem umím a nikde jsem neviděl co mám dělat!!!! opravdu ubohost!!!!
    a ted mne klidně blokněte,protože Vaše kecy o slušnosti.vyhrůžky blokací mne už prostě nebaví a neumíte ani uznat pravdu....
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/12/18
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak za A pakliže máš vše co tvrdíš bylo by logické, že bys měl napsat příspěvek do správného vlákna. A za B ano bohužel kolikrát se názvy neschodují, ale obsah oznámení je na provozovateli hry. Příspěvek jsem přesunul.
     
  3. Ɓд๓ъіէӃд_1

    Ɓд๓ъіէӃд_1 Pisálek fóra

    Mam taku otazku ako je možne že ja som dostal za hildisvini k casti dizajnu 250x cukrove tyčinky a niekto dostal 1000 ?
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak to opravdu netuším, je možné co víme, že dotyční měli násobič nevím jestli byl takový někdo bez něho. Já osobně dostal také jen 250 a bohužel oficiáního nevíme nic.
     
  5. Tom

    Tom Magnát fóra

    Je možné ,že už část desingu už měl a poté tam byla náhodná odměna z top.100 tak mohl dostat také lízátka.
     
  6. sabotér90

    sabotér90 Rádoby autor

    Hm, je to volaké čudné... Kolem 60 - 70 úspěšně odjetých map... A ani jednou dílek nebo lízátka...
     
  7. Jongleur125

    Jongleur125 Perspektivní autor

    Tak já už jsem oficiálně udělal přes 200 krát tu mapku a dílek furt nikde, no alespon mám dobrý čas :D
     
  8. sabotér90

    sabotér90 Rádoby autor

    Tak mně by to bylo docela fuk, dokoupil bych to za perníky, ale to by musel padnout dílek ještě z truhel... A těch už je taky hrubě přes 200 a nic...
     
  9. Huns

    Huns Rádoby autor

    Tak mi dílek z mapy padl po čtvrtém pokusu,ale klíčů jsem musel posbírat +- 950 . Radši bych jezdil 200x mapu než sbíral klíče. :D
     
    Tom tohle ocenil(a).
  10. Jongleur125

    Jongleur125 Perspektivní autor

    Ahojte, prosím Vás, jak funguje ten poslední den (poslední fáze) dárku? Byl jsem někde cca na 30. pozici cca 5 minut před 12:00 a po 12 mi to nedalo odměnu, kterou jsem měl dostat za umístění v top 100. Prosím o kontrolu, jestli tam není někde chyba.
    1351/49434
    Globální Evropa 7
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Problém s odměnami za včerejší dárek je hlášen a prověřuje se.
    Příště umisťuj svůj dotaz do správného vlákna.
     
  12. TheWilsonxX

    TheWilsonxX Perspektivní autor

    Zakázať prosím šutení toho NPC v strede u Bloodfinovho bazéna či ako sa to volá...
     
  13. Jongleur125

    Jongleur125 Perspektivní autor

    • Zbytečná citace
    Oh, sorry, já jsem si říkal že to nemůžu dohledat, že jsem to poslal na špatné místo :)
    Děkuji za odpověď.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/12/18
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Prosím dle pravidel. Příspěvky přesouvám.
     
  15. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    jak je to tedkon stou hrou ploutve ? nezajima mi dilek ale perli ?
    perli se deli rovnym dilem podle poctu hracu nebo kdo kolik nastrili zralokovi? pac sou tam vecne vychcanci co nic nedelaj a strilet hrace nelze
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Popis máš ve FAQ k akci. A ano vždycky se najdou příživníci kteří chtějí perly zadarmo.
     
  17. sabotér90

    sabotér90 Rádoby autor

    Perly jsou podle zbývajících HP té lodi vprostřed, dělí se mezi všechny hráče :)

    Tudíž aspoň jeden léčitel je nutností. Plus je to zase buglý, když chcípneš, máš možnost se vrátit zpět na mapu, ale už bez toho buffu.

    Tudíž už nestřílíš 2x pomaleji a máš plný VB (u warriora)... Což je worth, oproti té troše dmg navíc s buffem...
     
  18. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ahoj
    Nejde mi vlézt do skupinové mapy. Stále se to načítá a já nemohu kliknout na okénko ,kde si mám vybrat jakou roli budu mít v mapě.Po sléze vyprší čas a je po všem.
    http://prntscr.com/ltpbuz

    dík za rady
     
  19. SingleMan

    SingleMan Zelenáč fóra

    Mám otázku na tu krvavou ploutev, hraju za lecitele, posledni 3 bitvy se mi stane ze ke konci kdyz chci zacit lecit tu prostredni lodku, prehodim dela, nahodim rege munici. A najednou prdlajs, ani se mi nerosviti utok. Jen do me ostatni hraci strili, protoze jsem v tu chvili k nicemu. Poradite nekdo prosím? stava se vam to taky?
     
  20. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    ano, na volnem moři nejprve strelim potvoru a pak se mi rosvítí možnost opravovat hráče,ale tam nevím jak to vyřešit(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.