Zpetná vazba Veřejný Beta server / Diskuze a hlášení chyb

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Reaver, 29/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Reaver

    Reaver Vycházející hvězda fóra

    lukas-reper1 tohle ocenil(a).
  2. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Ahoj
    Dostal jsem nadávno premium z truhly ,dnes znovu,ale na ůčet mi nebilo připsáno.Děkuji
    ID hráče:1079/42119568
    beta server
    Míra
    2014-02-09 07:09:13Získal jsi 1 x Zlaté krmivo "Obranný balík" .
    2014-02-09 07:09:13Získal jsi Prémium na 1 měsíců.
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *-intruder-*.cz,

    u beta serveru předměty připisovány nebudou, jak je v oznámení, ale děkujeme a vážíme si upozornění
     
  4. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Ok díky za odpověd.Já jen ,že ostatni věci z truhel dostávám normálně jen to premium ne .V poho dík
     
  5. klypsa

    klypsa Pisálek fóra

    Cauko nefunguje bonusova mapa skočil som na nu neukazuje lode a neda sa z nej ani odhlasit je to prva biela mapa neda sa vobec odlasit stale ma na nu hadze a zrejme aj koli tomu ze vodo opravar neopravuje
     
  6. L.E*N.O.CH(CZ)

    L.E*N.O.CH(CZ) Zelenáč fóra

    Jakto že tam někteří hráči maji slonovinovou palubu i ebenovou když tam nemůžeš mít premko to nějak nechápu CM sherif mi pasl že tam jsou jiná pravidla ale že mě se netýkají může mi to někdo vysvětlit i tu aroganci cmka?
     
  7. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj,

    neviem prečo by malo ísť o aroganciu. Na beta serveri sú okrem hráčov tiež členovia rôznych teamov a predovšetkým vývojári, členovia realizačného teamu...
    To znamená, že títo ľudia, majú iné podmienky a testujú iné faktory a prvky hry, ako ľudia, ktorí tieto možnosti nemajú.
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  8. -.KoRy.-

    -.KoRy.- Pisálek fóra

    prečo nejde dať elitnú lod ? elitné levely nezobrazuje pritom mám 7 elitu vystrielanú
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "-.KoRy.-,

    pokud máš 7 elitní level na normálním herním serveru a chtěl by jsi ho použít na beta serveru, to bohužel nejde ani na jiném herním serveru, na každém herním serveru začínáš vždy od nuly.

    pokud jsi již stačil vystřílet 7 elitních levelů, oprav mě

    díky a pěkný den
     
  10. -.KoRy.-

    -.KoRy.- Pisálek fóra

    na normalnom mam 27 elitu a na bete mam uz vystrielanu 7 elitu ale nejde mi ju nahodit ani neukazuje ine elity .. ked dam lodenica-moja lod a idem pozriet elity tak ma to stale prehodi na obchod ktory nefunguje http://leteckaposta.cz/814658876
     
    Naposledy upraveno: 10/2/14
  11. klypsa

    klypsa Pisálek fóra

    momentale to bude asi jedno lebo beta nejde
     
  12. Tomek

    Tomek Guest

    Ahoj Kory,

    změna desingu je možná pouze přes mapu moře.
     
  13. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    NECHÁPU JAK MOHLI OTEVŘÍT beta servr když jsou už obsazený všechny mapy a každý by měl začínat od nuly ,nehledě na to že v žebříčku už maj mega hafo bz a nedávaj výhody jako perly zdarma atd, EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/2/14
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "*€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!,

    nepoužívej vulgarity, je to zbytečné, viz pravidla ZDE.

    pokud jde o beta server je vytvořen pro zkoušení, všechny teamy BP testují předměty, tak aby se předcházelo chybám na běžných servrech. Před každou akcí, se testují předměty, NPC atd. jen teď je to zpřístupněno široké hráčské komunitě, tak aby se dosáhlo co nejlepších výsledků, pokud se ti tento způsob nelíbí, nemusíš se přeci účastnit.

    pěkný den
     
    Naposledy upraveno: 10/2/14
  15. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    Ahoj CM..Beta server jsem nezkousel,protože nemám ani moc času na normalni server..tak to necham pro objektivni hráče..jen se chci optat na kolikatou hodinu se planuje ten velkej up.na klasickych sserverech ci budem předem upozorneni..diky a pěkný den
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Kučim, přesný čas se zatím neví. Pakliže budeme blíže informování o tomto čase, zajisté proběhne přidání této události na fórum, případně ho oznámí CM. Přeji pěknou hru.
     
  17. -.KoRy.-

    -.KoRy.- Pisálek fóra

    design ale ale elitne lode nejdu
     
  18. Reaver

    Reaver Vycházející hvězda fóra

    Ahoj Piráti!

    Všechny zde zmíněné a popsané chyby na Beta serveru jsou nahlášené. Pokus objevíte nějaké další, budeme rádi za jejich nahlášení a popis.

    Váš SeaFight team
     
  19. slaboch_CSA

    slaboch_CSA Pisálek fóra

    Tak kdepak máme onen slibovaný update?Hra se seká jako šlak tak jsme doufali,že se třeba něco změní a nic.
     
  20. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Ahoj
    Čekám,že zítra 14.2. začne akce .A takl jsem mysele ,že na beta serveru to budou testovat,ale nic se tam neděje.Asi to mají už zmáknutý.