Vianočná súťaž 2016 / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Priestor pre Vaše otázky a dotazy k Vianočnej súťaži.
     
  2. -ModryBaron-

    -ModryBaron- Pisálek fóra

    bude zverejnene ake budu konecne odmeny za sutaz? :)
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -ModryBaron-, kdyby sis přečetl pořádně pravidla soutěže věděl by jsi, že do konce soutěže ne.

    [​IMG]
     
  4. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahooj, verbeio?:) prosim tě, na foru je napsane Jadeit 30% k amuletum... a ne voodo, to jste mu poradili nebo co??.. chtel bych prekontrolovani .)

    http://prntscr.com/deh4k6
     
  5. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

  6. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    tak proc tam je to napsane tak? toto je tezke tam to prepsat?
    nelibi se mi to :)
     
  7. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Kde presne si to našiel?
     
  8. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

  9. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Tak to sa bude musieť opraviť. Avšak na výhercovi to nič nemení. Poprosím Ťa nerobiť tu double posty, ďakujem.
     
  10. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Prosim?, tam se to opravi?, ale tim padem jsme prisel o vyhru chapes? dal jsem do vyhledavace Jadeit naslo me toto co tam bylo, tak jsem tusil ze to bude spravne ne?, a je to spatne ??.. to jako za vasi chybu budu platit??
     
  11. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Pomýliť sa môže každý, to sa v živote aj tu na fóre stáva. Súťaž je na začiatku...
     
  12. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    pomylit.. hele ja tu resim jen princip.. spravne by si mela tu otazku zrusit uplne..vyhral nepravem... jsem si tim 10000% jisty.. je to nepsravedlive a to uznas doufam sama...takove souteze rovnou zabalte kdyz nemate spravne upravene forum..
     
  13. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Dostali sme správnu odpoveď na otázku, takže otázka aj výherca platí. Opakujem, že sme na začiatku súťaže a pred nami je množstvo otázok.
    Nie je možné, aby boli všetky informácie na fóre úplne 100% bez nejakej chybičky. Do budúcna potom čerpaj správne odpovede z herného účtu a nie z fóra, aby sa niečo podobné nezopakovalo, pretože vylúčiť to nemôžeme.
     
  14. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Takze tu otazku proste nezrusis.. ja napsal prvni spravnou odpoved, kterou jsem nasel na foru, (navic takovy kamen nemam), to ze on trea ten kamen ma... nepochopim to stejne.. a je mi jedno jestli je zacaten nebo konec..
     
  15. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Teraz ma len tak napadlo nemá(lo) označenie 0/0 aj bezpečnostný prístav ? :) A aká bola vlastne správna odpoveď na minulú otázku ? Žiadna a bol to chyták ? :D
     
  16. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj!

    Správne odpovedal Geralt. Kedysi bola 0/0 TAURUS, teraz už toto označenie nemáme.
     
  17. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    • Kde presne (mapa + súradnice) sa nachádza loď, ktorá je znázornená na obrázku nižšie?
    Problém je ten že na spodních mapách asi po sedmičku mapu se tento ostrůvek vyskytuje často.
    Na některých mapách třeba i 3x. takže je to spíš tipovačka...
     
  18. -ModryBaron-

    -ModryBaron- Pisálek fóra

    poprosim administratora Poseidona, ktory vyhodnocoval poslednu sutaz aby mi vysvetlil preco vyhral niekto, kto napisal odpoved az po mne, a odpisal odo mna ze lodna figurina je z mapy mora!!! ...splnil som vsetky poziadavky vratane ID hraca v popise aj spravnu odpoved som mal ako prvy, za odpoved dakujem
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -ModryBaron-, ano omlouvám se opravdu jsem tento příspěvek přehlédl. Omlouvám se příspěvek jsem změnil. Kolegům zabezpečující soutěž jsem již situaci též oznámil.
     
  20. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    U tvojho príspevku som si nevšimol že by si mal uvedené ID v tom čase ako som použil tvoj obrázok.
    No po zmene prehliadača z Google Chrome na Mozzilu Firefox sa mi teraz už objavil pri tvojom podpise, inak samozrejme pripúšťam, že aj tvoja odpoveď môže byť uznaná za správnu, keďže tam tých možností na výber bolo viac :)
    Takže možno aj z tohto dôvodu urobil Poseidon chybu pri uznaní správnej odpovedi...
    Pekný deň a gratulujem -ModryBaron- k výhre !
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.