Vianočná súťaž 2017 / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 3/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Priestor pre Vaše otázky a dotazy k Vianočnej súťaži.
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    odpověď na otázku číslo 6 nebyla na 100 %, rozdíl mezi kamenem spěchu a dýňovou sílou je 10 % rychlosti.
    odpověď na otázku číslo 7 také uznávám, ale přesnější odpověď by byly dva drahokamy : Nečistý sugilit a Syntetický akvamarín.

    pěkný den a hodně štěstí v dalších otázkách
     
  3. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    To máš pravdu, akurát, že chýba doplnenie aj na fóre
    https://board-cs.seafight.com/threads/akcne-predmety.1041/page-2#post-2571
    Kameň spechu +25% na 10 sekúnd a tekvicová (dýňová sila) až 35% ;)

    Ohľadom otázky na drahokam bola formulovaná: "Jaký drahokam má 3 % prevence poškození ?" Ak by bolo nutné uviesť oba bolo by tam napísane uveďte názvy, jaké drahokamy a to už je hranie sa so slovíčkami. Prípadne by sa dal uviesť aj kategorizácia (pre lode / pre mazlíky a či ide o ofenzívny (útočný typ), resp. defenzívny (obranný typ) alebo špeciálny :)

    Ale v zásade máš pravdu, no v prvom momente si hneď neuvedomíš a editovať sa samozrejme dá. No keď napíše po tebe niekto už sa odpoveď zmeniť, doplniť nedá. Respektívne by sa ťažko posudzovalo či uznať tú istú odpoveď čo nikto napísal po tebe v 2. príspevku alebo skôr 3.detailnejšiu :)
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ☆Samuelito☆,

    odpověď nemusí být vždy na fóru (FAQ), hodnota kamenu i dýňové síly je v jiném vláknu, taktéž si jí můžeš vyzkoušet na moři kde je hodnota znázorněna, záleží na každém kde najde správnou odpověď (v jakém vláknu). Dříve byla hodnota dýňové síly 7 sekund a jeden piktogram je žlutý a druhý modrý, ale o tom to není. Cílem této hry je hráče přesvědčit hledat na fóru a naučit se ho používat v plné šíři. Taktéž po nikom nebudu chtít, aby zde psal z jaké hodnoty se počítá těch 25 (35%) nebo maximální možnou rychlost a jak psal výherce těch pár bodů rychlosti může být až 95 bodů (to je mimochodem celé opevnění) malý detail :).

    Formulace byla správná a záměrná. Nejdříve jsem chtěl napsat běžný , možná by jste to měli oba špatně. Nejde o ten tvar jednotného a množného, ale čekal jsem jestli někdo napíše ten druhý dal bych odměny dvě, takto jsem druhou nedal, pokud by někdo uvedl oba dva do jednoho, dal bych 2 body.


    pěkný den
     
  5. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Už keď si načrtol tému rýchlosti lode, tak maximálna rýchlosť je zaujímava téma a kľudne by sa mohla objaviť aj ako súťažná otázka. Akurát ak by som vychádzal zo starých údajov kde max. rýchlosť bola 931 (+10%=1024 s požehnaním) asi by to nebola správna odpoveď, nakoľko bol zavedený nový stupeň opevnení takže to stúplo o +10b +10b. A ten bonus (25% / 35% ) sa počíta zo základu a prípočita sa následne až z bonusom z kryštálového požehnania. (+35% (10+25) +45 % (10+35))
    Takže ako si už napísal rozdiel činí skutočne 95 bodov ;)
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ☆Samuelito☆,

    jsem rád, že to mám dobře. Pokud tě něco zajímá ohledně rychlosti, máš možnost založit nové vlákno. pokud budu vědět rád odpovím, ale toto vlákno je určeno pro něco jiného, potom se akorát stane, že odpověď na danou otázku nenajdeš tam, kde by jsi jí očekával.

    pěkný den
     
  7. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Dobrý podvečer, rád bych se vrátil k otázce číslo 11. Tedy zprvu, tato soutěž je jeden velký podvrh a to víte moc dobře sami, nebudu to rozebírat, ale zajímalo by mě ta správná odpověď nebo nějaké vyjádření k tomu, že leo napíše ještě nemáme správnou odpověď na to odpovím já, po té najednou Willi označí ty nesprávné odpovědí za správné. Nevadí mi, že to nejsem já kdo správně odpověděl, naopak gratuluji samuelitovi, ale dávno se už neúčastním těchto soutěží na plno protože tolikrát tu bylo tolik věcí zpochybněno a razeno adminy, mě jen zajímá ta odpověď otázky číslo 11. děkuji
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *jakor40,

    citace:
    ...tato soutěž je jeden velký podvrh a to víte moc dobře sami, nebudu to rozebírat ...

    to co píšeš neni pěkný, ta soutěž dá poměrně dost úsilí a práce celého teamu. Věta měla být ještě s jednou spojkou uprostřed, bohužel se tak nestalo a došlo k tomuto nedorozumění. Proto ta odpověď od Leo.

    Poslední dvě odpovědi jsou samozřejmě dle zadání správně. Jen pro upřesnění mělo být v zadání správně toto ...plachty a vypluje....
    Bohužel to v zadání nebylo přišlo se na to až po vašich posledních dvou odpovědí a zcela regulerně vyhrála první správná odpověď.
    Za tuto situaci se omlouváme, ale jsme též jen lidi.

    Mrzí mě tvá odpověď, protože tebe ani Samuelita neznám, otázky budeme vkládat téměř všichni, bude jich ještě hodně a určitě tu nebudu 24 hodin denně a 20 dní v kuse abych to někomu sděloval a hlídal jednotlivé vkládání od kolegů a to si troufám napsat i za všechny kolegy z teamu. Tři správné odpovědi vítěze neudělají.
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    k 16. otázce
    správná odpověď je 171 se zbytkem jednoho děla 2st.
    vaše nejčastější odpověď 170 děl nestačí, vyrobeno by bylo pouze 48 děl

    pro Gerald64

    chtěl jsem uznat i tvojí odpověď, ale tam to není úplně přesně podle zadání. 99 děl je málo a ze 110 děl by jsi vyrobil 52 děl 3 st., ale uvědumuju si, že to už nižším způsobem nejde, proto ten první způsob 2:3.
     
  10. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ale tím druhým způsobem (4/5) jich přesně 50 nevyrobíš, potřeboval by si 62,5 děla, tudíž musíš použít 65 a z nich je 52.
     
  11. ☜ჯSpeedyჯ☞1

    ☜ჯSpeedyჯ☞1 Perspektivní autor

    ahoj vím dává to celému týmu to zbarat vymýslet ale minulé roky byli hlavolamy CZ a SK nazvy vím da to praci ale zes mi taky přijde nefer že kdžy je to CZ SK forum že sovaci nemužou lustit ve svem rodném jazyce a jsou znevyhodneni
     
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Gerlat64,

    proto jsem ti psal tu poslední větu.
    Pokud bych do zadání dal 50/52 děl, tak by bylo více variant pro ten první způsob 2:3, v zadání bylo 50 a to jde vyrobit jen tím prvním způsobem, ale jsme teprve u 16. otázky a určitě budou další příležitosti, jak získat body.

    Ahoj Speedy,

    2/16 otázky jsou pro CZ, soutěž nekončí určitě uděláme vyrovnání pro SK, abych se přiznal trochu mi dává zabrat i tvoje věta ;)

    pěkný den
     
  13. †☠Constantine☠†

    †☠Constantine☠† Vycházející hvězda fóra

    Ahoj, poprosím o opravu v žebříčku a to:
    Výherca 13. otázky †☠Constantine☠†, ale poprosím o připsání bodu k nicku ↪«Çøɲʂϯѧɲϯîɲع»↩(f4w. Děkuji
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  15. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Zadanie : "Na hernom fóre je ukrytý obrázok 3 hojdajúcich anjelov. Vašou úlohou je nájsť a vložiť sem príspevok, v ktorom sa tento obrázok nachádza. "
    Otázka : Dali ste ho tam vôbec ? Alebo ste si ho nezamenili za Soba (ten predtým nebol ešte v žiadnej súťaži 2014/2015/2016/2017)
    [​IMG]
    Ak hej tak kto bude prezerať 100 tém v archíve odmysliac že to môže byť na hocktorej strane :D
    V iných oblastí ako je 1. Pravidlá 2. Centrála 3. Nápověda – vše o hře ani 4. Uživatelský koutek sa nenachádza...
     
  16. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Tak len poupravím nie 100 tém ale 100 strán, samotných topicov je
    Archív nápoveda :
    957
    Staršie oznámenia : 807
    Uživateľský kútok : 461
    To môžeme hľadať do konca súťaže, ak tí 3 anjeli niekam už neuleteli :rolleyes::p
     
  17. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Dobre beriem späť, sice v archíve bol no na 1. strane takže prosím zmazať tieto 3 "off topic spams" ;)
     
  18. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Ako máme odpovedať na súťažnú otázku, keď je téma uzamknutáa ? :D
     
  19. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

  20. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    :D Uznali ste odpoveď od †☠Constantine☠†, keď iba odkopíroval moju odpoveď. Chyba bola na vašej strane, keďže sa nedalo odpovedať priamo vo vlákne a ja tu nemám čas vysedávať hodinu, kým to niekto otvorí. Ale veď, čo sa čudujem. Už aj pri inej otázke sa stalo, že ste priznali odpoveď, ktorá bola len zopakovaná a pred ním ju mal 1 alebo 2 hráči. Konkrétne to bola 19. otázka a víťazom mal byť Tomike, poprípade Shimy o_O
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.