video solo schoot

Diskuze na fóru 'Kreativní koutek' zahájená uživatelem masters25CZ, 24/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. masters25CZ

    masters25CZ Pisálek fóra

  2. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    Hm..současná sea..na boostrovanej otrava co šutí lodě který se přišli pobavit ledovkou a woodu uderem,jak mu spadnou boostry,hodí to na botu ..lesk a bídavdnešní Sei :cool:
     
  3. CHUDINKA-CZ

    CHUDINKA-CZ Pisálek fóra

    Krásná ukázka toho jak si tu podvodník podvodníků potřebuje užít svých 12 min slávy :-D
     
    ondraz.cz tohle ocenil(a).
  4. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    chudi vis kolik tech 12 minut pro nej dalo prace kdyz je vecne na programu?? :D
     
    CHUDINKA-CZ tohle ocenil(a).
  5. SemtexC∞L

    SemtexC∞L Perspektivní autor

    No a co to vůbec znamená to "schoot"?
     
  6. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    No master tak proč předemnou utikaš
     
  7. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    co si budeme povidat,pred vama zdrha a nebo jde pod svetlo a ceka az budete rosekany ale na me jako slabou lodicku jezdi cely den :D jen me to nenastve :D
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    osobně hráče neznám, podle cechů hraje na jiném serveru, ale pěkné video ať už se zde pohoršuje kdokoliv, nikdo v této hře není všemocný a odolá všem. Osobně mám poslední dobou spíše problém, že dělám úkoly a mám k tomu nastavenou loď a v té době mě někdo zrovna chce topit ...

    ... ale to vše je hra ...

    Pokud před vámi někdo utíká, tak ho dojeďte, zpomalte a potopte, rychlost je také velmi důležitá vlastnost a pokud někdo nedokáže napůl potopenou loď dohnat, tak je asi šikovnější ten druhý nemyslíte ?

    pěkný den
     
  9. Samuraj999

    Samuraj999 Zelenáč fóra

    jde o to ze tu sou jasne viditelne lode kteri jezdi cele dny na botu a pak si tu honi brko.mne osobne je uplne jedno jestli mne nekdo stopi sem opraveny hned a na bb body se nezenu,jen je nespravedlive ze bigpoint stemahle podvodnikama nic nedela penize by hraci dali do hry vic kdyby vedeli ze mame vsichni stejnou sanci takhle to vyjde smesne.
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Samuraj999,

    na to je jediná odpověď, natáčejte také videa, dávejte sem nebo píselejte na podporu.

    pěkný den
     
  11. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    co si budeme povidat mirku,nikdo to neresi... a mam dokonce screen jak jeden hrac mi septa at eplacam kraviny ohledne botu a taky si ho od BP koupim....