Volání očistce (Jarní kořist) - (7.3.2019 - 12.3.2019)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 7/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  2. Baba_Yaga

    Baba_Yaga Rádoby autor

    To myslíte vážne? Fosforovu municiu za perly som kupil 100k a konfetovu za duše 3x a už mi to nezobrazuje,čim dalej ide tato hra dole.EDIT
     
  3. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    xD vsak sa nerozculuj :D fosforovej mas plny pytel ak zbieras truhly :)
    za mna akcia dobre lebo sa da nazbierat nalestene hlavne a kladiva :)
     
  4. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    kladiva?
     
  5. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    Majstrovské nástroje (kladivka )
     
  6. kengura

    kengura Pisálek fóra

    Tak já mám 300k fosforky a 700 akčních klíčů takže mi to stačí. Ale nevím jak dlouho to budu zbírat
     
  7. Jahodič

    Jahodič Pisálek fóra

    resi nekdo, ze nefunguje šutr na truhly na akční truhly?nebo jsem jedinej? mělo by se to okamžitě opravit...
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Situace byla předána dále s žádostí o kontrolu. Nicméně zatím bez jakékoliv reakce. Osobně bych nečekal opravu v rámci tohoto eventu :)
     
  9. Jahodič

    Jahodič Pisálek fóra

    dekuji, jde o princip, mam ho za real prachy a ten sutr na akce používám... fungovat by to mělo
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nevím truhly akční jsem nebral. Může to potvrdit někdo další prosím? Aktuálně to vypadá dle reakcí, že nikdo nic nehlásí jiný jen tento 1 případ napříč zeměmi.
     
  11. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    já si taky myslím, že kromě této akce jsem vždy dostával o "1" "cokoliv" navíc.. tak je teď divný když dostávám 1 duši z truhly
     
  12. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    jj kamen na truhle nefunguje
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Je to hlášeno na centrále.
     
  14. Jahodič

    Jahodič Pisálek fóra

    díky Leo
     
  15. Jahodič

    Jahodič Pisálek fóra

    jinač poseidone, znělo to jako,že jsem hypochondr :D příště si to aspon zkus, než něco písneš, těch pár k perel tě nepicne
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To možná tak tobě. Je naprosto normální, že může být i problém čistě v rámci jednoho herního účtu.
     
  17. CZ*Krusty

    CZ*Krusty Pisálek fóra

    uz nejakou hodinu nejsou v cernym trhu k dispozici fosforove munice. Zacalo ze stahli koupi za perly a ted ani za duse. To schvalne? server GA3
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Já je na svém serveru mám, pravděpodobně jsi koupil již oboje za limit. Jak za duše tak i za perly se oboje dalo koupit 100x.
     
  19. CZ*Krusty

    CZ*Krusty Pisálek fóra

    aha tak to jo. Limit jsem uz prekrocil. To je skoda. akce pro me konci brzu :/
     
  20. papa-xXx

    papa-xXx Perspektivní autor

    mne sa podarilo kupit iba 60 k konfetovej ak je limit 100 mohli by to este opravit mam tam zopar dusi
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.