Volání očistce (Jarní kořist) - (7.3.2019 - 12.3.2019)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 7/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel oprava nezávisí na nás. Vím, že kolegové z podpory hlásili dále na centrálu 1 případ, kdy prý hráč koupil 4x a poté mu nabídka zmizela. Uvidíme co přijde v pondělí třebas přijde nějaká úprava.
     
  2. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    i když fosforka za duše po koupi zmizla z černýho, lze ješte koupit na moři pokud nebyl vyčerpán limit nákupu.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    u konfetové munice byl balíček po 15 000 munice a šel koupit pouze 5x. To dělá těch 60 000. U fosforové je limit 100x . Oprava 75 000 munice
     
  4. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Cerny trh ubohy - neni mozno nic koupit za duse diky limitum. Takze mam hromadu dusi k nicemu. Munice mam dost, tak to kupovat nebudu. Ty limity kdyztak jeste priste muzete zmensit, at se mame dobre :))
    No a jeste by me zajimalo, co bude s dusemi po skonceni akce. Nikde jsem informaci nenasel.
     
  5. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    u konfetové to bylo 75 000
     
  6. Chaos

    Chaos Zelenáč fóra

    Zdravím,
    akční zbylé klíče budou jak vyměněné? Díky
    (Prosím o vyjádření kompetentní osoby)
     
    Naposledy upraveno: 10/3/19
  7. CZ*Krusty

    CZ*Krusty Pisálek fóra

    1ku1 asi zadne prekvapeni jako vzdy.. :)
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel nemáme takové informace, víme jen to co je v FAQ. Ale myslím si, že to bude tak jak psal Krusty při ceně.
     
    Chaos tohle ocenil(a).
  9. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    Od akcie obleva si na toto SF team dáva pozor aby sa nestalo ze hráči nakúpia 75-150 k kľúčov ... Preto to píšu až na konci
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    congy71
    poměr kolik za co na konci akce se psal už několik let. Od akce, kdy byly klíče hodně levné a hráči jich nakoupili sta tisíce a BP poté zveřejnil že budou vyměněny v poměru 1:0.5 tak os té doby BP vůbec nezveřejňuje v jakém poměru se budou klíče, duše a další věci z akcí vyměňovat.
     
  11. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    @Leo. Áno však to som napísal preto BP nezverejňuje pomer kľúčov k výmene :)
     
  12. co se stane s mími dušema po skončemní akce ?
     
  13. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Tak situace je takova, ze za sestrelene lode dostavame duse, za ktere nelze jiz nic koupit a neni jasne, jestli se budou za neco menit. Pripada vam to normalni ?
     
  14. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    duše zbydou do dalšího eventu :)
     
  15. železny.dědek.CZF

    železny.dědek.CZF Pisálek fóra

    položil jsem v počátcích soutěže Leovi otázku,že vše skoro mám splněno,nakoupeno co se dalo a černý trh se mi uzavřel,čili jestli má smysl plnit úkoly.......a ani neodpověděl
     
  16. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    Ja nevim,ale prijde mi ze pulka lidi je tu vazne hloupa. Kdyz nevedi jak to bude a nemaji jine info nez vy ve faq tak asi logicky nemuzou vedet co se bude dit.... zacnete premyslet,nejak jste z te hry uplne mimo...
     
  17. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    jo ondro, to je jak s tim test servrem, ti z inkluze by si meli požádat o asisetenta , aby jim to vysvětloval , prý to jde z dotací . Nicméně tyhle krátké eventy bohužel za mnoho nestojí.
     
  18. buďme rádi že nejaké jsou
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    železny.dědek.CZF
    jestli ses ptal na chatu tak tam mi to možná uniklo, ale přece bys nechtěl aby ti někdo radil jestli jet akci nebo ne. To záleží na tobě jestli se ti vyplatí.
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.