Vovoi reputace

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem l.e.x.m.a.r.k.!!KP!!, 8/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. l.e.x.m.a.r.k.!!KP!!

    l.e.x.m.a.r.k.!!KP!! Pisálek fóra

    Ahoj doufám , že tady dostanu odpověď :)

    Začal jsem dělat Vovoi úkoly.Vše v pohodě mám hotový poslední úkol.Mám 10 vovoi reputace za denní opakující se úlohu.Potřebuju ale vědět jak mám nasbírat dalších potřebných 40 vovoi reputace?
    Maxwell mi nabízí pouze další úlohu Kraken.Alexandros v bezpečném přístavu na 2/1 mi také nic nenabízí.
    Děkuji za odpověď
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj l.e.x.m.a.r.k.!!KP!!, vždyť jsi to sám napsal máš denní opakující se úkol. Tudíž od jeho udělání každých 24 hodin od jeho předchozího udělání budeš mít neustále dokola úkol na sundání chapadel.
     
  3. l.e.x.m.a.r.k.!!KP!!

    l.e.x.m.a.r.k.!!KP!! Pisálek fóra

    Aha dobrý teď jsem tam byl a je to tak.Když jsem tam byl naposled tak ještě neuplinulo eněch 24 hodin a proto mi to ukazovalo pouze úkol Krakena.Super děkuji

    A teď druhá věc.Jak jinak jde získat světelný medailon?Protože na tečh 5-tkách mapach mi to stále dáva pouze behemontův medailon.
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj l.e.x.m.a.r.k.!!KP!!, měl bys dostat medailon dle tvého levelu si myslím. Ale to je jednorázový úkol. Psaný je světelný, ale jestliže máš level 16+ získáš místo něho behemontův.
     
  5. l.e.x.m.a.r.k.!!KP!!

    l.e.x.m.a.r.k.!!KP!! Pisálek fóra

    Mno , ale tím pádem ten jeho úkol nemůžu udělat.Myslím toho z bezpečného přístavu třeba na 12/2.A ano level mám 19.
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj l.e.x.m.a.r.k.!!KP!!, teď nechápu jaký úkol máš tedy namysli. Jelikož úkol s medailonem si již musel udělat ten je myslím jako 4 nebo 5 teď z hlavy nevím.
     
  7. l.e.x.m.a.r.k.!!KP!!

    l.e.x.m.a.r.k.!!KP!! Pisálek fóra

    Je to Richard Davis, úkol se jmenuje Transformace světla.A na něj potřebuji světelný medailon.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tento zadavatel byl v počátcích určen pro mapy 26+ je možnost u něj každej den udělat úkol pro výměnu behemontových medailonů za lví srdce. Tudíž vypadá že udělali pro nižší levely podobné akorát ze slunečního medailonu.
    Je možné, že už se nebudou Sluneční medailony měnit Automaticky na Behemontovy, ale oficiálně k tomu nemáme žádné vyjádření.
     
  9. l.e.x.m.a.r.k.!!KP!!

    l.e.x.m.a.r.k.!!KP!! Pisálek fóra

    Děkuji za informace.Přeji hezkou neděli:)
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    bez další reakce, vyřešeno - zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.